SPORT-Opšta tema

Mornar druze, kakve zamena teza i obrtanje cinjenica ti pises mogao bi da budes politicar. Islo bi ti od ruke. Kazes kupila Zvezda mesto od cibone, ok, jeste se vi ove god plasirali ili opet kupili mesto u istom takmicenju? Od cijih para? Od ulaznica i clanarine 🤣🤣
Od kojih para ste napravili ekipu? Ko placa sve te crnce i trenera?
Isto od drzavnih para od Nisa, mts, aerodrum, znaci sve iz budzeta....
Ali to valja, kad Zvezda iz budzeta to ne valja otima se od gladnog naroda, a partizan otima od bogatog naroda. Dosta vise proser.....nja
Ali su oni u TOP-8.Ali to je isto kao da su i osvojili.Ne znam kako će od sledeće sezone kada Zvezda preuzme Arenu.
A navijači Partizana su pokazali kako se navija na Banovom brdu.Igrači Partizana odlučilida neće igrati.Pa to sad sa KK prešlo na FK da imaju pravo da ne igraju kad im se ćefne.SRAMOTA.
 
Što nisu obezbedili utakmicu?Sve huligane na robiju.Al ima tu jedan problem i Cigani imaju huligane,zaštićene od vlasti da rade posao za picoustog.
 
Što nisu obezbedili utakmicu?Sve huligane na robiju.Al ima tu jedan problem i Cigani imaju huligane,zaštićene od vlasti da rade posao za picoustog.
Ma to su bili Zvezdini navijaci danas na banovo brdo. Podvalili vam mangupi. Opet pominjete Zvezdu bez razloga. Taj picousti kako ga zoves vam ugurao more para u kk tu vam je dobar, samo u fk ne valja....
🤣🤣🤣🤣🤣 komedija sa vama...
 
Otkud picousti ugurao pare?Jel dao svoje?Baš me interesuje,kao što je i Vučićeviću hteo da plati kaznu da ne ide u zatvor.Pa ga pitali,predsedniče od čega ćete da živite čitav mesec pošto je vaša plata otprilike u visini te kazne. :haha:
Kakva smejurija od države a naročito od vlasti.
I nemojte više da pričate da je on pomogao,to su pare iz budžeta,i za vas i za nas.
Samo privatizacija klubova može pomoći ovoj državi.Pa makar ih kupili i Arapi ali da znamo da iz budžeta nisu dobili ni dinar,jer sve te pare koje su otišle njima su ili otete od poljoprivrede,socijale,zdravstva,školstva.
 
Ma to su bili Zvezdini navijaci danas na banovo brdo. Podvalili vam mangupi. Opet pominjete Zvezdu bez razloga. Taj picousti kako ga zoves vam ugurao more para u kk tu vam je dobar, samo u fk ne valja....
🤣🤣🤣🤣🤣 komedija sa vama...
Ogroman novac je inkasiran u nas drzavni projekat .Vec 10 godina se sipaju abnormalne svote nezaradjenog novca u bunar bez dna 🚾 Rezultata nema a kada se pogleda ko je u upravi i ko vodi klub sve postaje kristalno jasno .A da budemo iskreni jos pre 10 godina kada je krenulo neracionalno trosenje i zaduzivanje kluba niko ni od simpatizera crveno belih nije ocekivao neki veci pomak znajuci kakvi su krimosi zajahali .Posle mnogo godina potrosenih bez veze uvukla se nervoza kod crveno belih sto je i normalno jer svi ocekuju nesto normalno ali nazalost toga nema u vidokrugu .
Na video zapisu koji je ostavio clan ZORAN 0230 koji je trebao da objavi fanovima crno belih nesto ::lose:::sta: vidljivo je da nijedan simpatizer Zvezde nije lajkovao ovog bisera a covek pravi cuda a sad zasto niko ne lajkuje ovu ljubicicu od coveka ne znam ili je jednostavno nas narod krenuo da zaboravlja sta je on sve uradio ::lose:: ali kako god da bude necemo slusati ove bljuvotine na redu je zavrsnica osecamo se dobro spremni smo ,napeti ,orni ,voda je u usima i svi atributi da se radujemo su na nasoj strani IDEMO CRNO BELI DO KRAJA
 
Otkud picousti ugurao pare?Jel dao svoje?Baš me interesuje,kao što je i Vučićeviću hteo da plati kaznu da ne ide u zatvor.Pa ga pitali,predsedniče od čega ćete da živite čitav mesec pošto je vaša plata otprilike u visini te kazne. :haha:
Kakva smejurija od države a naročito od vlasti.
I nemojte više da pričate da je on pomogao,to su pare iz budžeta,i za vas i za nas.
Samo privatizacija klubova može pomoći ovoj državi.Pa makar ih kupili i Arapi ali da znamo da iz budžeta nisu dobili ni dinar,jer sve te pare koje su otišle njima su ili otete od poljoprivrede,socijale,zdravstva,školstva.
Ne znaju oni da je to novac iz budzeta i da je drzava dala ⁉️ ONI SU UBEDJENI DA TO VUCIC DAJE 🚾 ja sam pokusao da im objasnim kakva je situacija medjutim oni kao pod hipnozom upiru DAO VUCIC DAO VUCIC a ne mogu da gresim dusu ne spominju Kokezu i Terzu i Covica ali su preoptereceni dusevnim bolesnikom koji je inace totalno destanbilizovao sportsko drustvo Partizan .Sada se uvukla nervoza jer ovi ih pale da prave neke nazovi uspehe a oni vide da pomaka nema mrtvo more .Normalno da je privatizacija spas ali nemogu posle da jasu ovo slag drustvo bi moralo da sjase a to je nemoguca misija.
 
Ogroman novac je inkasiran u nas drzavni projekat .Vec 10 godina se sipaju abnormalne svote nezaradjenog novca u bunar bez dna 🚾 Rezultata nema a kada se pogleda ko je u upravi i ko vodi klub sve postaje kristalno jasno .A da budemo iskreni jos pre 10 godina kada je krenulo neracionalno trosenje i zaduzivanje kluba niko ni od simpatizera crveno belih nije ocekivao neki veci pomak znajuci kakvi su krimosi zajahali .Posle mnogo godina potrosenih bez veze uvukla se nervoza kod crveno belih sto je i normalno jer svi ocekuju nesto normalno ali nazalost toga nema u vidokrugu .
Na video zapisu koji je ostavio clan ZORAN 0230 koji je trebao da objavi fanovima crno belih nesto ::lose:::sta: vidljivo je da nijedan simpatizer Zvezde nije lajkovao ovog bisera a covek pravi cuda a sad zasto niko ne lajkuje ovu ljubicicu od coveka ne znam ili je jednostavno nas narod krenuo da zaboravlja sta je on sve uradio ::lose:: ali kako god da bude necemo slusati ove bljuvotine na redu je zavrsnica osecamo se dobro spremni smo ,napeti ,orni ,voda je u usima i svi atributi da se radujemo su na nasoj strani IDEMO CRNO BELI DO KRAJA
I ti misliš da lajkovi nešto znače :haha: :haha: :haha: (y)(y)(y)(y)
 
Ogroman novac je inkasiran u nas drzavni projekat .Vec 10 godina se sipaju abnormalne svote nezaradjenog novca u bunar bez dna 🚾 Rezultata nema a kada se pogleda ko je u upravi i ko vodi klub sve postaje kristalno jasno .A da budemo iskreni jos pre 10 godina kada je krenulo neracionalno trosenje i zaduzivanje kluba niko ni od simpatizera crveno belih nije ocekivao neki veci pomak znajuci kakvi su krimosi zajahali .Posle mnogo godina potrosenih bez veze uvukla se nervoza kod crveno belih sto je i normalno jer svi ocekuju nesto normalno ali nazalost toga nema u vidokrugu .
Na video zapisu koji je ostavio clan ZORAN 0230 koji je trebao da objavi fanovima crno belih nesto ::lose:::sta: vidljivo je da nijedan simpatizer Zvezde nije lajkovao ovog bisera a covek pravi cuda a sad zasto niko ne lajkuje ovu ljubicicu od coveka ne znam ili je jednostavno nas narod krenuo da zaboravlja sta je on sve uradio ::lose:: ali kako god da bude necemo slusati ove bljuvotine na redu je zavrsnica osecamo se dobro spremni smo ,napeti ,orni ,voda je u usima i svi atributi da se radujemo su na nasoj strani IDEMO CRNO BELI DO KRAJA
Ako cemo nesto niko nije lajkovao ni vaseg bisera koji sam okacio post gore sa sve slikom 🤣🤣🤣
 
Cudno je sto ljudi iz Cibone ne rekose MOZE LI CEDEVITA IZ ZAGREBA UMESTO NAS ⁉️ :sta: nego rekose MOZE LI CRVENA ZVEZDA IZ BEOGRADA UMESTO NAS ⁉️🚾 MOGU LI CETNICI UMESTO NAS ❓::lose:: MA MOZE SVE LOVA BUSI GDE BURGIJA NECE APARTMANI SU VEC NAPRAVLJENI UMESTO NA BAHAMIMA U PITANJU JE KVARNERSKI ZALIV OSTRVO KRK gradite vi lepo lijepu nasu AKO AKO ali nemoj posle tvoj slaninar iz Kikinde da siri nacionalizam ovde po forumu toboze ga nerviraju Hrvati a Hrvati vas izvukli iz brloga i lansirali u orbitu :sta: :cool: pitali su Acu tricu na tu temu ali ogradio se covek i rekao da on nije bio tada i da nezna nista o tome .
a ni to nije problem neka kupe ljudi ako imaju svoj novac ali nazalost ovi sopinguju a nemaju kintu prave bunare kod vec ubunarenog naroda bruka i camotinja. E sad smo i to objasnili IZ STECAJA STE IZASLI ZAHVALJUJUCI KOPERFILDU COVKETU A DO EUROLIGE STE STIGLI PREKO OTOKA KRK ILI RAB NE MOJ DA ME DRZIS ZA REC A LOVU JE VEROVATNO OBEZBEDIO ACA V. KOJI STALNO PROZIVA HRVATE NA JAVNIM MEDIIMA :udri: valjda DA SE VLASI NE DOSETE ::lose::
Medjutim to je davno proslo vreme nacemo da se vracamo na to sada je akcenat bacen na Evropu skocentrisani smo na nesto konkretno radi se dobro i ide se korak po korak napred dace bog do FINAL FOURA a posle toga ..................
Odajem ti priznanje ovo za brlog.Nas su nekako i izvukli ali vas izvuci bice tesko.Zao mi Fk Cukaricki to je privatan klub i bori se na sve nacine da opstane i onda vasa horda im napravi zlo nisu zasluzili.Mozda ta pirotehnicka sredstva su oslobodjena iz bunkera i data na akciji vernim pristalicama da uruse protivnika.Ne smeta vama rukovodstvo nego da Cukaricki slucajno ne zauzme mesto koje vama pripada po zasluzi.Ne pratim ja vas tim nego pratim fudbal ko god da igra.Ocekujem izvestaj direktora za takmicenje jer ovo sto je dao sramota funkcije sto obavlja,a ni vasi se ne oglasavaju.
 
Zivo me interesuje kako ce razresiti ovaj gordijev cvor. Navijaci Partizana u nebesa dizu golmana Stevanovica i Duljaja sto nisu hteli juce da nastave utakmicu. Bojim se da ce Cuka platiti ceh.
 
Nazad
Vrh