SPORT-Opšta tema

Dao im vrhovni da plate licencu, a mozda im nece ni trebati.
 
kao prvo lopta menja itekako pravac i posle igranja rukom lopta ide ka korner zastavici,to ti se jasno vidi na 58 59 sekundi videa
kao drugo on je pomerio lakat da odigra loptu,jbg nesvesno verovatno u tom trenutku ali uradio je to..uspori snimak na oko 30 sekunde
opet kazem cist crveni za kangu
Cekaj bre LULE028 zar Kanga nije otisao kod Miloja u Apolon ⁉️ :sta: .Izgleda ili nije prosao probu ili lekarski a i mator igrac ti veterani vise nikome nisu interesantni ::lose::
 
Dao im vrhovni da plate licencu, a mozda im nece ni trebati.
KME KME Partizan usao u TOP 8 KME KME 😫 a Zvezda nije KME KME 😢 a Partizan nazalost jeste KME KME 😭 a DAO VUCIC KME KME 😭 a NIJE DAO VUCIC KME KME 😢a arena puna i prepune kljuca KME KME 🤫
Pokazi malo dostojanstva i kada ste u septickoj jami ,nasta to lici uzdigni se duhovno iz patnje i cestitaj komsijama na velikom uspehu i potrudi se da budes duhovno pravi ,progutaj tu knedlu koja te tisti i cestitaj ali iskreno ::namigivanje::
 
Cekaj sad ne razumem daje vam ili ne?
Ma daje i vama i nama pa zar ne vidis covece da sve puca od raskosa i glamure vaskrso je i vas i nas ::super::
Nego mogao bi i ti KALMANE 58 da cestitas na grandioznom uspehu i performansi koju prikazujemo na svetskoj pozornici nece nista da ti fali a i bilo bi lepo i delotvorno ::svaka cast::
 
Kolega,pogrešio si.Pomešao si fudbal i košarku.Pa mi smo u odnosu na vas u košarci kraći 6 bodova a vi od nas u fudbalu samo 22.Ja bih da sam na vašem mestu ćutao.
 
Onda im moramo dati da ne plaču.
Zoki ukazivao sam i prosle godine na ZOC-ove kvalitete neupucenima ali mnogi nisu verovali .Sada dolazi do izrazaja sve ono cega su se pribojavali iz protivnickog tabora eksplodirao je tim i ovo sada ne moze da se zaustavi zamajac je pokrenut masina za mlevenje je u petoj brzini IDEMO DO KRAJA VRATILI SMO SE U VELIKOM STILU :ppozdrav:
 
Kolega,pogrešio si.Pomešao si fudbal i košarku.Pa mi smo u odnosu na vas u košarci kraći 6 bodova a vi od nas u fudbalu samo 22.Ja bih da sam na vašem mestu ćutao.
Otresao vas je drljavi Makabi tim je pao na seljacku brlog ligu a sada ste jos dali milion eura za onog poluamatera indijanca i za njegove pomocnike po 250 000 eura ::novac:: jeza .Vratio se iz banje Vrujci vremesni Kanga bice to sve do kraja ...........
 
Tih 6 bodova je kao i ono što devojci fali. :haha: Tako malo fali ali nedostižno za TOP 8.Čekamo Ćokija da izda saopštenje zašto limenke ne mogu nikako do TOP 8.
 
Zoki ukazivao sam i prosle godine na ZOC-ove kvalitete neupucenima ali mnogi nisu verovali .Sada dolazi do izrazaja sve ono cega su se pribojavali iz protivnickog tabora eksplodirao je tim i ovo sada ne moze da se zaustavi zamajac je pokrenut masina za mlevenje je u petoj brzini IDEMO DO KRAJA VRATILI SMO SE U VELIKOM STILU :ppozdrav:
daj zelimiru 7 top evroligaskih igraca i eto tima,daj mu 3 nema ga nigde...al trener dobar ;)
nemoj sad opet da ti pisem koliko para je imao u panati pa ga nije bilo nikad do trofeja,sledece godine mu dovedu 12 top igraca i on osvoji evroligu
isto se desilo u Feneru i pored svega osvojio jednu a kakve timove je imao bruka....samo prati cinjenice

i kao sto sam pisao takodje ni jedan jedini trener osim zelimira nije vodio svake ponavljam svake godine evroligaski tim,od pocetka svoje trenerske karijere je u evroligi,naopako da nema najvise titula
samo jedne sezone nije bio trener u takmicenju koja se zove evroliga---i to sa Partizanom prosle
 
Ma daje i vama i nama pa zar ne vidis covece da sve puca od raskosa i glamure vaskrso je i vas i nas ::super::
Nego mogao bi i ti KALMANE 58 da cestitas na grandioznom uspehu i performansi koju prikazujemo na svetskoj pozornici nece nista da ti fali a i bilo bi lepo i delotvorno ::svaka cast::
Na svakom uspehu Srpskog sporta cestitam na koreografiji nikako.To nisu ciste pare,mozes ti da duvas koliko hoces ali to je tako.Nego reci mi na skupstini bili prisutni dva predsednika SD?Jedini ste u okolini da imate stariji i mladji pecat.Za prolazak iskrene cestitke ali za nebuloze nikako.
 
Na svakom uspehu Srpskog sporta cestitam na koreografiji nikako.To nisu ciste pare,mozes ti da duvas koliko hoces ali to je tako.Nego reci mi na skupstini bili prisutni dva predsednika SD?Jedini ste u okolini da imate stariji i mladji pecat.Za prolazak iskrene cestitke ali za nebuloze nikako.
Puno i prepuno mi je srce ako su iskrene cestitke ...............a iskrene su sigurno :ppozdrav:
 
daj zelimiru 7 top evroligaskih igraca i eto tima,daj mu 3 nema ga nigde...al trener dobar ;)
nemoj sad opet da ti pisem koliko para je imao u panati pa ga nije bilo nikad do trofeja,sledece godine mu dovedu 12 top igraca i on osvoji evroligu
isto se desilo u Feneru i pored svega osvojio jednu a kakve timove je imao bruka....samo prati cinjenice

i kao sto sam pisao takodje ni jedan jedini trener osim zelimira nije vodio svake ponavljam svake godine evroligaski tim,od pocetka svoje trenerske karijere je u evroligi,naopako da nema najvise titula
samo jedne sezone nije bio trener u takmicenju koja se zove evroliga---i to sa Partizanom prosle
LULE28 Drug moj ti se razumes u kosarku kao Andjus ja sam pokusao da ti na jedan fin i umilan nacin objasnim da je covek bio 9 puta prvak Evrope /ne 8 a ne ni 7 nego 9 puta sa razlicitim timovima/ i ti se i dalje trudis da objasnis da je to indijanac koji slucajno ubada .::lose::
Ne znam koje analiticare si zapratio na drustvenim mrezama ali koje kod da si zapratio oni su te zbunili totalno i dezorijentisali i sada se nalazis u zacaranom krugu daleko od istine i od prave vizije .Pokusao sam da ti objasnim da je tim Partizana 91 godine bio ubedljivo najeftiniji tim u Evropi UBEDLJIVO NAJEFTINIJI sa Koprivicom ,Stevanovicem ,Ivom Nakicem ,Dragutinovicem ,Loncarom i Silobadom I SA NJIMA BIO PRVAK EVROPE .
Pitaj stariju garnituru ovde na forumu a mozes i kod tebe u okruzenju kako je sa ovom garniturom uspeo da napravi cudo ti si mlad i ne znas da ovi igraci nisu mega Zvezde niti su se prodali negde nesto specijalno ali nemoj da dajes neke neodmerene izjave i izvodis zakljucke iz nicega jer o ljudima sa takvim znanjem i takvom reputacijom se odnosi sa velikim postovanjem a bilo kakav pokusaj nipodastavanje karijere i iskustva ovih ljudi deluje smesno i nezrelo :nono:.Samo razmisli o mom postu i videces da nije sve kako si zamislio i da je on ipak jedna svetska velicina koja zasluzuje veliko postovanje i divljenje za svoje zivotno delo ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh