SPORT-Opšta tema

Pa navodna zvanicna plata je milion po sezoni
Trinkijeri je pre nekoliko godina imao 600hilj evra,to se saznalo kad je tuzio partizan+plus neki bonusi koje je imao ide to lagano preko 700hilj
To je to od cega mi se povraca,voli klub ovo ono i onda mu uzme ko zna koliko miliona za tu ljubav....zeljko mogao jos 2 top igraca imati u ekipi da je uzeo simbolicnu cifru od tipa 400hilj ali ne voli se klub 🤣 pazi ni nezna se plata a navodna je kazem 3miliona
Tako i piksi,majstor ovo ono odma klepio najvecu platu i istoriji fudbalske reprezentacije umesto da mu cast da vodi repku i uzme isto tako simbolicnu cifru jer ako njima trebaju pare od Srbije,citaj nas jer ih mi placamo posto nista nje privatno onda jbg
DOSTA JE BILO ⁉️ .Vreme je da platis za sva zlostavljanja ljudi na forumu ::lose::
 
Mornar misli da igrači gledaju šta on škraba na tu tablu.Piju ljudi malo vode i teraj dalje.Videlo se u Aba ligi bez Lesora i da je falio još koji on bi izgubio utakmicu a takav trener.Zvezda je u takvim situacijama igrala bolje nego kada je kompletna.I sad igra bez 2 ključna igrača.
[/URL]
Ako im Voždovac ne pokloni bodove,nema ih u Evropi:haha::haha:
Do kraja sezone u domacoj ligi ce biti jos mnogo mnogo nazovi iznenadjenja .Ali to nisu iznenadjenja nego nesto realno i ono sto je bilo zaocekivati .Rekao sam ti da je mnogo veci priliv para od kladionica nego od prodatih ulaznica i od prenosa
Trebalo bi po realnom spletu stvari da Zvezda kiksira jos poneki put jer ima mnogo veliku prednost a za razliku od Partizana koji bi trebao da krene da pobedjuje /ali ce kvote biti nikakve na pobedu Partizana / za ocekivati je da krenu da prodaju Vojvodina i TSC ili Cukaricki jer se sve projektuje verovatno da Partizan bude drugi iako bi ja licno kao veliki priljatelj kluba voleo da budemo 8 ili da nas suspenduju u trecu ligu kao kaznu bolje bi klub prosao nego ovako da nas razvlace kao mrtvaka
 
Do kraja sezone u domacoj ligi ce biti jos mnogo mnogo nazovi iznenadjenja .Ali to nisu iznenadjenja nego nesto realno i ono sto je bilo zaocekivati .Rekao sam ti da je mnogo veci priliv para od kladionica nego od prodatih ulaznica i od prenosa
Trebalo bi po realnom spletu stvari da Zvezda kiksira jos poneki put jer ima mnogo veliku prednost a za razliku od Partizana koji bi trebao da krene da pobedjuje /ali ce kvote biti nikakve na pobedu Partizana / za ocekivati je da krenu da prodaju Vojvodina i TSC ili Cukaricki jer se sve projektuje verovatno da Partizan bude drugi iako bi ja licno kao veliki priljatelj kluba voleo da budemo 8 ili da nas suspenduju u trecu ligu kao kaznu bolje bi klub prosao nego ovako da nas razvlace kao mrtvaka
Bravo samo sto vam treca liga pripada po zasluzi ali u drugom sportu a ne gde i kad vi pozelite.
 
Da se lude cude.
Evo ti nisi lud pa odgovori bas bi bilo interesantno i poucno kakvi su to novi trendovi u poslovanju a secam se starog dobrog pokojnog OFK Beograda isti je kormilar bio isto su se vukli lucidni potezi normalno skriveno od javnosti da ne kazem besumno i samo su odjednom nestali kao u Bermudskom trouglu ::lose::
 
Bravo samo sto vam treca liga pripada po zasluzi ali u drugom sportu a ne gde i kad vi pozelite.
Eno VOAJER 064 stavio znak cudjenja nije mu jasno o cemu konkretno pricas a i ja ne razumem sve je nekako pod velom tajne MI ,OVI ,NEKI ,VAMA ,NAMA kazi konkretno odvali ga seljacki pa da posle pricamo o novom Zvezdinom treneru ja mislim da je ovoga puta pun pogodak ovaj obecava::super:: a ove pare sa nekog novog racuna od neke nove firme to je verovatno dijaspora nema ko drugi da uplati ::svaka cast::
 
Tako se preuzima klub u ovoj nazadnjačkoj zemlji.Zadužiš ga kod nekih firmi nepoznatih vlasnika i posle toga oni postanu vlasnici kluba.
 
Tako se preuzima klub u ovoj nazadnjačkoj zemlji.Zadužiš ga kod nekih firmi nepoznatih vlasnika i posle toga oni postanu vlasnici kluba.
Ma nije to diskutabilno to razumem mene bi zacudilo nesto normalno ali me cude ovi simpatizeri koji ne zele da imaju svoje misljenje koji ne zele da priznaju sebi realno stanje stvari i da pogledaju istini u oci i kada dobiju pitanje na ovu temu ljutito odgovaraju STA TEBE BRIGA ⁉️ ili GLEDAJ U SVOJU AVLIJU ⁉️.Sve te transakcije i mahinacije oni stavljaju po strani kao TABOO temu i ne zele da cuju nista sto bi im kvarilo dusevni mir i teraju sami sebe da idealizuju kriminalce i da objasnjavaju sami sebi da su to priljatelji kluba i dobrotvori :nono: .Definitivno smo u velikom mentalnom problemu kao nacija i zato nam se i dogadjaju ovakve golgote na svim poljima ::lose::
 
A vi simpatizeri imate pozitivno mišljenje o vašim donatorima,sponzorima i rukovodstvu.Čak se i poetički izražavaš,koliko ih podržavaš.Me bih da upotrebljavam grube reči.Kada ćeš shvatiti da se obe ekipe hrane sa grbače naroda.Ispada po vama da je Zvezda više dobila i to su vam pouzdane informacije u PM,kao da ste imali uvid u papirologiju.Mislite da se mućke pojavljuju odmah na N1,kurir,blic....baš sa pravom istinom.
 
Eno VOAJER 064 stavio znak cudjenja nije mu jasno o cemu konkretno pricas a i ja ne razumem sve je nekako pod velom tajne MI ,OVI ,NEKI ,VAMA ,NAMA kazi konkretno odvali ga seljacki pa da posle pricamo o novom Zvezdinom treneru ja mislim da je ovoga puta pun pogodak ovaj obecava::super:: a ove pare sa nekog novog racuna od neke nove firme to je verovatno dijaspora nema ko drugi da uplati ::svaka cast::
Zna kolega zasto je stavio znak pitanja a znas i ti.Kako imas uvid u sve ugovore verovatno imas uvid i u statut KSS molim te vidi koje su sankcije za ekipu koja svojevoljno napusti nacionalno takmicenje.Za buduceg Zvezdinog trenera nemam sta dodati VIDECEMO,ali cujem da imamo povlastice manji su troskovi zbog obezbedjenja koje pruza MOSAD jer su vec tu obezbedjuju vaseg igraca pa ce usput i trenera AKO dodje.A za pozajmicu u pravu si mogli smo i drugacije naprimer da izdamo neke prostorije koje se ne koriste redovno.Ali onda se ne bismo razlikovali ipak ne treba imitirati jedan drugog bas u svemu.Zamolio bih te ako mozes iskopiraj mi taj famozni clan KSS ?Hvala.
 
Malo se oni prave blesavi, a mozda se i ne prave. Da, mi smo pare pozajmili i u ugovoru jasno pise kako cemo ih vratiti. Uradili bi i vi isto, ali kako kad su vam svi ledja okrenuli?? Prihodi tanki, a od INTERTOTO KUPA nema velike vajde. Do sad ste bili crno-beli, a lako moze da vam se desi da ostanete samo u crnini pa da se od muke vas 20tak hiljada sastajete u Arene i od muke i zalosti naricete. A ako niste primetili to upravo ovih dana i radite.
 
Nazad
Vrh