SPORT-Opšta tema

Vidim svi pisete samo o KK ostali sportovi nisu podjednako zastupljeni u SD?Bez obzira ja navijam za sve klubove u mom SD bez obzira sa kakvim uspehom igraju.Mozda niste citali CSK ali iz Sofije odigrao dobru prijateljsku utakmicu,a mozda ste ih i pustili.
U nedelju protiv Cedevite Olimpije 25 000 navijaca u areni :sta:⁉️ PONAVLJAM Protiv razvaljene ekipe Cedevite ce ostati ispred hale 2000 navijaca minimum .Vise navijaca gleda mec protiv Cedevite Olimpije nego NBA liga i NEW YORK KNIKSI ili DETROIT PISTONSI ili GRIZLI ILI DALAS MEVERIKS .Daje budzatog dusevnog bolesnika mi bi igrali euro cup medjutim Zeljko je na obraz dobio kredibilitet koji smo potpuno opravdali
25 000 gledalaca na revijalnoj utakmici :sta:::vino:: STA RECI KOJU PORUKU POSLATI ⁉️
 
Jesi li završio.Jedno lako pitanje.Da li je arena vlasništvo Partizana ili bi trebalo da igra u nekoj drugoj hali.
Auu prijatelju-vreme je da se probudiš.Pa zar nisi shvatio da ste dobili Olimpijakos zbog nameštaljki.Oni su i dalje prvi i nisu mnogo izgubili.Zaboravljaš da ima nameštaljki o kojima pišeš kada Partizan gubi u oba sporta i kao naše lige nisu za gledanje a vi se naložili kao da je Partizan u najmanju ruku postao prvak sveta ili prvak u NBA.A ući će u TOP-8 jer je EL tako odlučila i to će vam biti krajnji domet.
 
Ako bog da na kraju ove sezone moze da se desi vrlo lako da dovedemo u svoje redove omalenog Argentinca ali normalno ne po onim dumping cenama koje je navodno izdvojio Covic i bratija .To je vec vidjena prica nije se uklopio u Zvezdin sistem igre i nije opravdao ocekivanja a Partizan bi u ovom momentu mozda bio i najbolja solucija za Fakunda a verujem da bi ga prihvatili i navijaci .Sto se tice centra tu bi ja prvi navijao da se dovede ODZO ali nazalost covek nije preziveo /pao je na Zvezdinom treningu/ a covek je bio nebeska igracina kao od brda odvaljen .Sta je bilo sta se dogodilo na treningu nazalost nismo imali neke opipljivije informacije u medijima .Ja licno verujem da i mnogi Zvezdini igraci mastaju da zaigraju u Partizanovoj atmosferi a to je vec postala najveca atrakcija za strane turiste koji dolaze u Beograd
FINAL FOUR idemo a tamo ......................... ⁉️ 🍾🍸
Samo cu ti kratko reci. Odzo je umro na treningu na stadionu Partizana. To siurno nije bio Zvezdin trening kako ti pises. Ali po obicaju ti pises kako ti se cefne. Nesto cujes, a onda razglabas teorije zavere, ali to i prilici vodji navijaca.
 
@Zoran0230
Kako vi ne možete da prihvatite to što je Partizan ispred Zvezde pa to je za smeh.Zavist je čudo. Vaš poslednji post to najbolje pokazuje.
@coci064
To niko ne zna.To će biti pitanje forme,inspiracije i povreda.
Uopšte nije tačno.Koliko godina smo mi ispred vas a vi sad sa još nedefinisanim statusom ste već u nekoj euforiji.U fudbalu smo ispred vas za pola sezone pa ne pišemo hvalospeve.U košarci smo osvojili kup-znači niste ispred nas.Kolega Mornar poćeo da piše poeziju o partizanu.Za halu nema odgovora.
 
@Zoran0230
Kako vi ne možete da prihvatite to što je Partizan ispred Zvezde pa to je za smeh.Zavist je čudo. Vaš poslednji post to najbolje pokazuje.
@coci064
To niko ne zna.To će biti pitanje forme,inspiracije i povreda.
Povrede mogu da budu bitan faktor jer pogledaj koliko igraju Lesor i Ledej. Po 35 minuta, lako moze dase desi da popusti koja tetiva ili misic.
 
Samo cu ti kratko reci. Odzo je umro na treningu na stadionu Partizana. To siurno nije bio Zvezdin trening kako ti pises. Ali po obicaju ti pises kako ti se cefne. Nesto cujes, a onda razglabas teorije zavere, ali to i prilici vodji navijaca.
Jel oni to namerno iznose lazne podatke ili nisu obavesteni?Nisam znao da Zvezda drzi trening na njihovom stadionu
 
Nemoj ih sve stavljati u isti kos. Dosta ljudi normalno pise iako su navijacki isto kao i mi ostrasceni, jedino sto im je kolega mornar koga su prihvatili za vodju navijca ponekad neobavesten, a po nekad bome i sljivovica radi.
 
VOAJERU 064 Moj ti je savet gledaj zavrsnicu najboljih Evropskih ekipa i opusti se mnogo si se napeo a to dali ce se pamtiti pa naravno da hoce i to zauvek ostavljamo dubok trag na tlu Evrope i pisemo nove stranice Evropske kosarke a ovo sta mi prikazujemo i na koji nacin to nema ni u udzbenicima .Ulazimo u FINAL FOUR a tamo kako bude nokaut sistem gorece desna obala dunava ,kljucace Arene ,vulkani i gejziri a pozvao bih kao pocasnog gosta i izopacenog dusevnog bolesnika i psihopatu da gleda zlikovac kako se igra kosarka i kako navijaju grobari
Da se zvanicno zahvalite svom sponzoru?? 🙂🤣🤣
 
Da se ne zaboravi.
 
Jel oni to namerno iznose lazne podatke ili nisu obavesteni?Nisam znao da Zvezda drzi trening na njihovom stadionu
VOAJER 064 Iznosi podatke da je Odzo pao na Partizanovom treningu ali to je nebitan podatak za sve znatizeljne. Ono sta je veoma vazno je gde je on to jutro doruckovao u cijoj menzi ,dali je REVAKCINISAN SA PFAIZER -om i dali je covek isplacen u celosti .Kikindjanin ne zna da li je isplacen i sta je jeo ali mu je sumnjivo sto je trenirao u Partizanovoj hali . U svakom slucaju steta za tog mladog coveka ljudska gromada i veliki talenat
 
Jesi li završio.Jedno lako pitanje.Da li je arena vlasništvo Partizana ili bi trebalo da igra u nekoj drugoj hali.
Auu prijatelju-vreme je da se probudiš.Pa zar nisi shvatio da ste dobili Olimpijakos zbog nameštaljki.Oni su i dalje prvi i nisu mnogo izgubili.Zaboravljaš da ima nameštaljki o kojima pišeš kada Partizan gubi u oba sporta i kao naše lige nisu za gledanje a vi se naložili kao da je Partizan u najmanju ruku postao prvak sveta ili prvak u NBA.A ući će u TOP-8 jer je EL tako odlučila i to će vam biti krajnji domet.
Arena nije vlasnistvo Partizana i rentira se hala ali je poenta kako Partizan to lako puni ::novac:: Zvezda nikada nije bila u top 8 iako je upumpan abnormalan novac u klub a da ne pominjem soping od 800 000 u Zagrebu i sad ce tvoj COCI 064 nesto da kaze za Hrvate nema smisla oni nisu prodali Cedeviti iz Zagreba a dali u stvari prodali Zvezdi
Nego da nemas slucajno info iz kog fonda je isplacena ta lova Zagrebcanima ⁉️ I sada se jos posle svih tih afera i rasipanja navija da Partizan dozivi krah da bi se valjda pravdao lose ulozen novac u KK Zvezdu a tvoj selja se jos nada da ce da popusti neki ligament ili misic :sta:::lose::
Mnogo smo se srozali kao nacija da je to bruka ::pomoc:;
 
Pa bitanga pavlovic, sta drugo ocekivati od njega....
 
Jesi li završio.Jedno lako pitanje.Da li je arena vlasništvo Partizana ili bi trebalo da igra u nekoj drugoj hali.
Auu prijatelju-vreme je da se probudiš.Pa zar nisi shvatio da ste dobili Olimpijakos zbog nameštaljki.Oni su i dalje prvi i nisu mnogo izgubili.Zaboravljaš da ima nameštaljki o kojima pišeš kada Partizan gubi u oba sporta i kao naše lige nisu za gledanje a vi se naložili kao da je Partizan u najmanju ruku postao prvak sveta ili prvak u NBA.A ući će u TOP-8 jer je EL tako odlučila i to će vam biti krajnji domet.
KAKO DA RASPOZNAS NAMESTEN MEC ⁉️ Kada vidis da Panter u trku bez gledanja na kos sturdukne nekoliko trojki sa 8,5 metara a Egzum krvnicki zakucava preko velikih igraca Olimpiakosa to je onda neka druga dimenzija ali sada mi ulazimo u fazu da biramo protivnika tj mesto od 5 -8 i sada mi mozemo da taktiziramo ja bih licno izabrao Barselonu mislim da bi nam to najbolje leglo ali ajde da ispratimo do kraja
 
Arena nije vlasnistvo Partizana i rentira se hala ali je poenta kako Partizan to lako puni ::novac:: Zvezda nikada nije bila u top 8 iako je upumpan abnormalan novac u klub a da ne pominjem soping od 800 000 u Zagrebu i sad ce tvoj COCI 064 nesto da kaze za Hrvate nema smisla oni nisu prodali Cedeviti iz Zagreba a dali u stvari prodali Zvezdi
Nego da nemas slucajno info iz kog fonda je isplacena ta lova Zagrebcanima ⁉️ I sada se jos posle svih tih afera i rasipanja navija da Partizan dozivi krah da bi se valjda pravdao lose ulozen novac u KK Zvezdu a tvoj selja se jos nada da ce da popusti neki ligament ili misic :sta:::lose::
Mnogo smo se srozali kao nacija da je to bruka ::pomoc:;
Odakle vama lova za kk kamerun i rumenog trenera?
 
Da li je taj Arapovićev iskaz tačan.Što je do sada ćutao.
KAKO DA RASPOZNAS NAMESTEN MEC ⁉️ Kada vidis da Panter u trku bez gledanja na kos sturdukne nekoliko trojki sa 8,5 metara a Egzum krvnicki zakucava preko velikih igraca Olimpiakosa to je onda neka druga dimenzija ali sada mi ulazimo u fazu da biramo protivnika tj mesto od 5 -8 i sada mi mozemo da taktiziramo ja bih licno izabrao Barselonu mislim da bi nam to najbolje leglo ali ajde da ispratimo do kraja
Kad pogodi koš bez gledanja-to se u našem kraju kaže da je jeo govana kad je bio mali.Da li imaš podatak koliko 3-i su Grci pogodili i iz koliko pokušaja.Ja razumem kad jednom igraču ne ide ali celom timu:unsure:Da,zaboravio sam da Partizan ne učestvuje u nameštaljkama jer im je sponzor Bambi.SD bezputera na glavi.Samo u Zvezdi su afere jer im je sponzor kladionica.8-)
 
@Zoran0230
Kako vi ne možete da prihvatite to što je Partizan ispred Zvezde pa to je za smeh.Zavist je čudo. Vaš poslednji post to najbolje pokazuje.
@coci064
To niko ne zna.To će biti pitanje forme,inspiracije i povreda.
Oni imaju te komplekse da su uvek najbolji niko iznad njih bla bla bla... Ali kad je kosarka u pitanju sve razumem i sve im oprastam.
I opet moram da spomenem ovog coveka... i njegove citate
Bice Partizana i kada ne bude Duska Vujosevica! :*
 
Da vasi Lazic, Kalina i Blazic nisu bili provokatori i glumci.
Pazi ovako Miksane, da si igrao sport nekad u zivotu znao bi da su provokacije sastavni deo njega. Pogotovo kada se zna za nekog igraca da je sklon incidentima. E sad ti kao profesionalac, nikako, ali nikako na to ne nasedas. Nego mu spakujes 30 koseva ili das het trik i samo mu se nasmejes u facu. Tako se pobedjuje, a ne odogovor na verbalne provokacije i udaranje tj napadanje. Tako samo zaradis iskljucenje i nista vise. I tada je provokator uspeo. Ovo sta sam ti ispricao je sastavni deo sporta, svakog....
Sport nije samo fizicka igra, nego vise treba biti jak u glavi....
 
Nazad
Vrh