SPORT-Opšta tema

Pa zato sto tad ljudi dolaze u kladionicu da podignu dobitne tikete pa covek moze da slika. Ne moze pre tekme 🤣🤣
a u tome je fora.
Vidim bar po ono prikazanom da svaki dan dobija minimum 15-20 hiljada i ako nema ni jedan promasaj to je na mesecnom nivou 450-600000 dinara cistih para a godisnje 7300000 dinara.
Ja da imam takav iq da pogadjam sve tikete batalio bi poljoprivredu ,jer ovim tempom bi mogao odma u penziju.
Mozda je covek stvarno milioner?
 
a u tome je fora.
Vidim bar po ono prikazanom da svaki dan dobija minimum 15-20 hiljada i ako nema ni jedan promasaj to je na mesecnom nivou 450-600000 dinara cistih para a godisnje 7300000 dinara.
Ja da imam takav iq da pogadjam sve tikete batalio bi poljoprivredu ,jer ovim tempom bi mogao odma u penziju.
Mozda je covek stvarno milioner?
MAGLAPE Pitao Pirocanac boga DRAGI BOZE DALI CU JA NEKAD DA DOBIJEM KAO DRUGI SEDMICU NA LOTOU ❓ A bog ga upitao JESI UPLATIO TIKET :haha: kod naprdnog mulja u Srbiji da napravis pare od poljoprivrede :haha:pre ces da se oparis od bitkoina ili od proricanja sudbine A POLJOPRIVREDA SE DRAGI MOJ MAGLAP UGLAVNOM RADI IZ LJUBAVI DA NE KAZEM IZ UVERENJA i tradicionalno.............u stvari moze da se zaradi i od poljoprivrede ali u Svajcarskoj ,Americi ,Holandiji a kod nas :sta: ...............moze moze ali treba biti strpljiv i ne gubiti samopouzdanje :udri:
 
Енглеска - Сенегал
Треба обратити пажњу на Вар собу. Тамо седе Американац, Аустралијанац и Канађанин.
 
poljoprivredu sam dao za primer, mislim ako te tako ide kladionica mozes bataliti bilo koji posao .
 
Ма то су "проклете" паре... То како дође тако и оде.... Без тешког, тежачког рада нема користи... или се варам?
 
poljoprivredu sam dao za primer, mislim ako te tako ide kladionica mozes bataliti bilo koji posao .
više od pola nacije radi minimum 2 posla ali ne da bi napravili extra profit već da ne utonu do kraja u živo blato u ZP Srbiji mora da se Svaštari takav je pljačkaški haracki sistem uspostavljen i ako radiš sve po PS u ulazis u problem .Kako god bilo mi smo u septickoj jami duboko bez nekog realnog optimizma da može bolje od ovoga .Napredni i zuti su nas mnogo vratilu unazad biće sve grddje i ludje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pa zato sto tad ljudi dolaze u kladionicu da podignu dobitne tikete pa covek moze da slika. Ne moze pre tekme
dali ovo izlazi drug moj Aj da vidimo
06dc6c82796b5b951d799bde0ab24679.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja se nadam PEXKAPE da naslucujes da je sve ove tikete odigrala jedna persona vidi se da su svi preslikani sa slicnom kvotom i isti stil igre medjutim ono sto mogu da te posavetujem u ovom momentu AKO IMAS ZELJU DA OSTVARIS NEKU FINANSIJSKU DOBIT JA MOGU DA TI DRUGARSKI U INBOX POSALJEM DOBITNU KOMBINACIJU ALI BI TREBAO DA UPLATIS NA MOJ ZIRO RACUN ODREDJENU SVOTU NOVCA KAO NAKNADU ZA DOBITNU SIFRU I VIDECES DA JE SVE OSTVARIVO SAMO TREBA VEROVATI I IMATI SAMOPOUZDANJE
Sto rece onaj covek NOVAC JE SVUDA OKO NAS SAMO GA TREBA ::novac:: POKUPITI
PS Nekada sam igrao tablic u bure nafte ..............vrlo brzo sam imao mnogo buradi nafte ali nazalost niko vise nije hteo da igra sa mnom tablic ostao sam sam u svom bolu skrhan tako je to u zivotu nemozes uvek sve kockice da slozis uvek nesto fali zivot je cudo::namigivanje::
Hvala na ponudi, ali imam drugaciji stil zaradjivanja para u zivotu od kladionice. Zivot me je naucio da zaradjujem radom i znanjem novac za zivot, i da je to jedini put ka uspehu i mirnom snu....
Ps. Nisam rekao da je vise ljudi igralo, moze i jedna osoba bolesno navucena na kladzu, a isto neka druga persona da fotografise 😉😉😉
 
Koja je ovo sirovina na rts-u od komentatora nesto nevidjeno! Ko da je sisao Englezima do jutros toliko ih digne u nebesa! U medjuostalom kaze da je ovo najaci sastav Engleza u zadnjih 30 god.😂
 
Komentator je profesionalac . Taj moze da vodi i karling . Nauci imena i svakoga dize u nebesa 🤣
@mornar - aj objasni mi ovu igru u kosarci . Jel sam dobro skapirao , treba ti da Betis pobedi sa 5 razlike ( moze i u produzetku ) i da bude minus ukupni kosevi ( jel se tu ne racuna produzetak ako bude ? ) . Bas sam pogledao., igra ti se produzetak a koseve si ubo savrseno .
 
Komentator je profesionalac . Taj moze da vodi i karling . Nauci imena i svakoga dize u nebesa
@mornar - aj objasni mi ovu igru u kosarci . Jel sam dobro skapirao , treba ti da Betis pobedi sa 5 razlike ( moze i u produzetku ) i da bude minus ukupni kosevi ( jel se tu ne racuna produzetak ako bude ? ) . Bas sam pogledao., igra ti se produzetak a koseve si ubo savrseno .
tako je Banacanin Betis je imao do ovog kola 8 poraza i 1 pobedu i gostovao je .Igrao sam manje od 167,5 i da Betis ne izgubi više od 4 poena i evo da ne ispadne da zaludjujem nekoga objavio sam tiket po uplati ali napominjem ljudi koji nisu u materiji bolje da ne pipaju ništa .Ja samo kažem posle svake uplate DRAGI BOZE Ako sam zaslužio daj mi obilato a ako nisam sutni me u **greška i baci mi ciglu na glavu sa sedmog sprata i nema tu mnogo filozofije jer onaj odozgo sve prati i nagrađuje po potrebi i zasluzi

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Video sam da je Betis krs na tabeli a ti jos odigrao da ce dobiti sa 5 i vise razlike . Ali te je bas ukakilo . Dodje ti produzetak i jos razbiju u produzetku . Izvini ali po meni ovo izgleda na namestaljku a ti dobijes nekako dojavu 🤔 . Ludilo stvarno . Jos da si dodao i Francuze na tiket .
Dodatak - Lose sam skapirao . Mislio da Betis mora da pobedi sa +4,5 . Onda ok . Mogao si da prodjes i da su izgubili .
Samo sledeci tiket posalji ranije da neko moze da uplati a ne u minut do pocetka tekmi 😊
 
Poslednja izmena:
Jel imate neki komentar na Mornarov dobar dobitak ? Sada je poslao tiket pre pocetka utakmica .
Danas Mornar odmori ili ako vec moras stavi soma na Japance da prolaze dalje 💪
 
gledam statistiku nase reprezentacije, i bogami je bas losa
primljenih golova -predzadnji
Zuti kartoni -drugo mesto
prosecna brzina igraca nase reprezentacije izmedju 18 i 25 km/h... (prosek ostalih ekipa 29 km/h, Mbape moze da dostigne brzinu i do 36 km/h)

Ja neznam da li nasa reprezentacija uopste ima statisticara ali iz toga moze mnogo da se zakljuci. Prosto je neverovatno da je nasa reprezentacija najsporija ekipa na SP.
 
Zasto je to nemoguce ? Pa nasa rep. je najvisa bila na SP . Logicno je da su i najsporiji . Bravo za Japance . Sada bi trebala jedna kontra da pukne i onda da vidimo kako brane 2:0
 
gledam statistiku nase reprezentacije, i bogami je bas losa
primljenih golova -predzadnji
Zuti kartoni -drugo mesto
prosecna brzina igraca nase reprezentacije izmedju 18 i 25 km/h... (prosek ostalih ekipa 29 km/h, Mbape moze da dostigne brzinu i do 36 km/h)

Ja neznam da li nasa reprezentacija uopste ima statisticara ali iz toga moze mnogo da se zakljuci. Prosto je neverovatno da je nasa reprezentacija najsporija ekipa na SP.
Где си гледао те статистике?
 
Japanci se bore ko da su dopingovani za svaku loptu bilo gde da je na terenu!
Steta sto malo vise ne znaju! Moje je misljenje da nisu jos sazreli da pobede Hrvate!
 
Nazad
Vrh