SPORT-Opšta tema

........ .A ovi moji??? sa nevjerojatnom srećom prošli dalje................
Kao više puta do sada Hrvatska tempira formu prema protivniku i podiže je kako takmičenje odmiče .
Mislim da će gurati do polu-finala a posle je sve moguće mada treba uzeti u obzir da sam isto tako prognozirao Srbija-Schvajcarska 3:0 i Brazil-Kamerun 6-7:0 a znamo kako se desilo :haha:
 
Pa Krojfova tradicija je to..
Videste li sinoć kako je i Tadić izvodi onaj čuveni krojfov poluokret ?
Nama bi krojfova strategija 'totalnog fudbala' bila jedini spas u nekoj budućoj strategiji oporavka..ali za to treba snaga, kondicija a pre svega trener i strateg..
Ko nije upoznat 'totalni fudbal' je taktika gde svaki igrač igra na svakoj poziciji..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Pojavio si se niotkuda i nasao da nam drzis predavanje o nasem mentalitetu i nekim stvarima da ne pominjem. Procitaj jos jednom sta si napisao u svom prvom postu, ni S od sporta.
Ajde više ne kenjaj..
Ti si mi neki jak srbin?
Čovek, pristojno i argumentovano napisao što je napisao, a ti pokušavaš skupiti neke jeftine bodove.. osudio čovek bilo koji nacionalizam, i pošteno je to pozdraviti, a ne brukati se..
Ide mi na ganglije ta primitivna priča..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ajde više ne kenjaj..
Ti si mi neki jak srbin?
Čovek, pristojno i argumentovano napisao što je napisao, a ti pokušavaš skupiti neke jeftine bodove.. osudio čovek bilo koji nacionalizam, i pošteno je to pozdraviti, a ne brukati se..
Ide mi na ganglije ta primitivna priča..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Jak ili ne ali bio sam uvucen u to njihovo sranje 91.
 
Jak ili ne ali bio sam uvucen u to njihovo sranje 91.
Dobro si rekao, bio si uvučen.
Svi smo bili uvučeni, i dignimo glas protiv toga.
Mnogo puta sam imao gostoprimstvo u Hr dostojno pravih domaćina, spavao mirno kao u srcu šumadije.
I ti ljudi kod mene.
Uvek otvoreno pričali o svemu kada smo želeli, niko nikog nikada nije uvredio.
Šta su tuđman i milošević činili nema veze sa mnom i neću da ulazim u to.
Uvek ću osuditi oluju, a siguran sam da i svakom poštenom hrvatu to nije drago ni milo, jer je nažao učinjeno nedužnom narodu.
Ali ja to neću da ispravljam, ali neću da budem ni nenormalan čovek..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Pa Krojfova tradicija je to..
Videste li sinoć kako je i Tadić izvodi onaj čuveni krojfov poluokret ?
Nama bi krojfova strategija 'totalnog fudbala' bila jedini spas u nekoj budućoj strategiji oporavka..ali za to treba snaga, kondicija a pre svega trener i strateg..
Ko nije upoznat 'totalni fudbal' je taktika gde svaki igrač igra na svakoj poziciji..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Stvarno da se useres od komentara!😂
Krojfov totalni fudbal sa ovcama ili s kim odigrati!
Citas li ti da si sam definisao sta znaci totalni fudbal!
 
Dobro polako..nemoraš samnom tako da komuniciraš.
Citiraj mi taj post gde si napisao to tvoje o totalnom fudbalu.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
To da Hrvatu nije milo ono sto se desilo ne bi bio siguran. Video si juce slavlje kod njih sto smo ispali??
Stvarno da se useres od komentara!😂
Krojfov totalni fudbal sa ovcama ili s kim odigrati!
Citas li ti da si sam definisao sta znaci totalni fudbal!
On je to malo grubo izneo, ali sustina je da svaki igrac moze da igra u oba smera i da tim nema izrazitu zvezdu oko koje se sve vrti.
 
Ajde bre nacionalisti paljba odavde, sta kenjate tu! Tema je sport a ne srbi,hrvati rat, 91 vukovar, oluja. Svi mi znamo sta su hteli Tudjman i Milosevic, samo su oboje zajebali, ali je Tudjman dobio vise.
Da li je ovde neko od vas ko komentarise nasu repku nekada odigrao 90 minuta na velikom terenu protiv 11 igraca? Ja sam igrao 13 godina i znam kako je to. Ti ako hoces da igras formaciju 3-5-2, moras da imas dva zadnja vezna koja ce da 90 min kidaju i cepaju po sredini terena. Mi to nemamo, onaj Lukic i ajde nekako vidi se da se trudi a SMS nije za tu poziciju i taj stil igre. Zivkovic bre kao da je pao sa neba, ne zna kad treba da isprati i pokrije stopera, direktan krivac za 2 gol. Mi smo dali vise golova od Brazila I argentine a primili ih kao i Kostarika! Milenkovic u fiorentini nije napravio toliko gresaka za sezonu koliko je ivde za 3 utakmice, jer ne zna da igra u toj formaciji. A i jos jedno, lepo je rekao Dzajic, ja im dovedem kurve da ih njokaju oni se zene sa njima!

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
За почетак да поштујеш саговорника а не да вређаш.
Као у фудбалу, ако имаш више испада (фаула) који нису за жути картон у неком моменту добијеш жути. Тако и ти - омаловажаваш и вређаш али све по мало, на кашичицу.
У вези фудбала - треба да престанемо (првенствено новинари) да без основа дижемо тензију у вези репрезентације у смислу колико смо јаки. Нисмо јаки. Тачка. Добро па су и играли на светском. Доста добрих појединаца али као екипа ништа. Ипак је тимски спорт. Кад је голман најбољи појединац јасно је да је одбрана дебело подбацила.
 
Dobro polako..nemoraš samnom tako da komuniciraš.
Citiraj mi taj post gde si napisao to tvoje o totalnom fudbalu.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Cinjenica je ta sto predlozis totalni fudbal a ja ti opet govorim da da bi se ostvarila u stvarnosti na travnatom terenu takva neverovatna jaka taktika trebas imati kapacitet intelegencije fudbalera a ne ovce!
@Rasa91 Ufff,😂 za ovu Djajicevu izjavu nisam cuo ali bas je fantasticna i duhovita!
 
Poslednja izmena:
Misliš da ne postoje takvi igrači i u srbiji?
Ovi iz reprezentacije to uglavnom nisu, ali našlo bi se i fudbalera sa mozgom..
Rekao sam to kao opciju koja mi se učinila mogućom za izlaz našeg fudbala iz ćorsokaka, možda grešim ali šta je tu problem.
Nisam čuo tvoj predlog..
Nisam dobio ni izvinjenje za tvoj klizeći...

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh