SPORT-Opšta tema

Za nasih je pobeda i nereseno,jedino mozda bi pobedili maroko a japan,korea bi nas izduvali sigurno

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ne zajebavaj Coci te mrzis sto su Hrvati isli dalje te drago ti je sto su nasi ispali, jer su bili konjine😂
Sad za koga si ti?😜
Ne mrzim nikog, samo ne volim ovakve provokacije koje su u nivou kako su provocirali Saciri i Dzaka ili ona Siptarska zastava na utakmici u Beogradu, ali ako se neki slazu da pisaju po njima neka zinu da im olaksaju posao.
 
Pa bas i nisu ginuli protiv Japanaca . Katastrofa od igre ali naravno gledaju se samo rezultati . Videcemo njihovu pravu moc protiv Brazila .
Kad vec pises da se gleda samo rezultat slazem se u potpunosti s tobom.
Zato moja teorija kaze da svi koji pamte timove i Hrvata i Brazila od ‘98 mogu lako da ustanove da su ovi danasnji kerin **greška za one legende!
Na zalost rezultati sto se Hrvata drugacije govore, ipak su bili finalisti, dok ovi iskrabani Brazilski manekeni jos nisu nista pokazali u smislu krajnjeg cilja sto se ocekuje od njih.
Gledam u publici i najezim se. Kafua, R. Karlosa, Rivalda i Ronalda, gde je jos ludi Lusio, fenomenalni Ronaldinjo, Kaka itd.
 
I mi za njih, protiv Belgije fiš, danas čobanac, protiv Brazila će biti janjetina, pa makar tu i stali daleko smo dogurali među 8 na svijetu smo.
Загревате се за ..
а сад адио а сад адио
И ко зна кад и ко зна где..

Лукаку промашивао немогуће па сте ни криви ни дужни прошли..
На претходним првенствима имали сте боља издања.
 
Загревате се за ..
а сад адио а сад адио
И ко зна кад и ко зна где..

Лукаку промашивао немогуће па сте ни криви ни дужни прошли..
На претходним првенствима имали сте боља издања.
Pa vi ni na prethodnim niste bili bolji nego sad, šiptari vas guze kad stignu
 
U vi ste bas stari paori . Ja Brazil znam samo od Tafarela , Bebeta i Romarija . To je valjda bilo svetsko u USA 94 ako se dobro secam . Od tada je krenulo pracenje fudbala .
 
Ako neko moze da zagorča Brazilcima onda su to Hrvati .
Prosto ljudi igraju najbolje kad je to najpotrebnije i kad imaju motiva za nadigravanje .
Mislim da ni Francuzi neće moći da im pridju i da će im biti neizvesno samo sa našim komšijama .
 
Nazad
Vrh