SPORT-Opšta tema

Dobar dan poštovani kolege.Moram i ja da se uključim u ovu temu. Imate sjajne igrače,ali mi se ne dopada Vaš balkanski mentalitet(tu ubrajam i nas,kao i Albance).Nekima je cilj dolaska na utakmicu provocirati protivnika i navijače na nacionalnoj osnovi.Koliko sam pratio naše..započelo je sa Borjanom i Kanadskim selektorom.U tom slučaju osuđujem primitivizam naših navijača,s uvredama,transparentima i porukama..usmjerenim Borjanu.Takve navijače treba kazniti osobno po džepu,a ne da je za sve kriv nogometni savez. U vašem slučaju..osuđujem Vašeg selektora..kojeg slučajno osobno poznajem iz 1987 godine kad je bila Univerzijada u Zagrebu..naravno bio je dobar igrač na terenu..ali pokazao je svoje lice u nočnom bifeu, u krugu studentskog naselja "Sava" kada je u kasnim nočnim satima s nekolicinom iz reprezentacije ušao..uhvatio se za svoj ponos i rekao nekoj sportašici čokoladnog tena,koja je sama sjedila u bifeu i ispijala kafu(alkohola nije bilo u lokalu)koliko hočeš da mi ga pop...š..Od cijelog njegovog društva svi su bili prepotentni,vulgarni,,osim slovenca Srečka Katanec. Od toga trena Piksi za mene nije bio čovjek..i sad takav vodi Vašu reprezentaciju..nekoliko puta u prenosu se vidio njegov bijesni gnjev s kletvama..Nekako mi se sve više dopada mentalitet Arapskih naroda..red,disciplina,nema alkohola..za nepoštivanja reda drastične kazne..za razliku od nas.A ovi moji??? sa nevjerojatnom srećom prošli dalje.Pozdrav svim razumnim ljudima.
 
Углавном систем на крају доведе до циља. Немачка ће увек да се врати и да буде шампион јер ће они да направе пројекат. Мада ми се све чини да се та западна култура урушава и да је све мање мушкости јер фудбал је мушки спорт... мада га играју и п***е.
Мора да постоји пројекат.
Прво да се седне и да се види који то систем игре нама одговара и који системи се сада форсирају.
Да се организује од стране ФСС едукација тренера, омладинских клупских и приватних школа фудбала и да сви форсирају одређене вештине као и да се форсира вештина и таленат испред физикалије.
Да се уреди сегмент менаџера који праве доста проблема.
Да се организују лиге и судијска организација.
Да тренери буду заштићени и да имају одговарајуће и дугорочне уговоре.
Е онда да се организује око репрезентације.
То неће никад да се догоди јер сви трче за парама а нико за тешким послом.
 
Nama trebaju dva nazad beka koji mogu da trce 2 utakmice, u 90. minutu da ujedaju, treba nam krsteni zadnji vezni, koji mzoe 3 utakmice da igra.
Treba da se sedne, kaze daj da vidimo 2 beka dugotrajan projekat da vidimo dal ih immao medju mlade i da od njih napravimo stene.
Pavlovic malo da uci od Vidica i nema za njega zime, za zadnjeg levog kod Gatusa na skolvanje.
 
Dobar dan poštovani kolege.Moram i ja da se uključim u ovu temu. Imate sjajne igrače,ali mi se ne dopada Vaš balkanski mentalitet(tu ubrajam i nas,kao i Albance).Nekima je cilj dolaska na utakmicu provocirati protivnika i navijače na nacionalnoj osnovi.Koliko sam pratio naše..započelo je sa Borjanom i Kanadskim selektorom.U tom slučaju osuđujem primitivizam naših navijača,s uvredama,transparentima i porukama..usmjerenim Borjanu.Takve navijače treba kazniti osobno po džepu,a ne da je za sve kriv nogometni savez. U vašem slučaju..osuđujem Vašeg selektora..kojeg slučajno osobno poznajem iz 1987 godine kad je bila Univerzijada u Zagrebu..naravno bio je dobar igrač na terenu..ali pokazao je svoje lice u nočnom bifeu, u krugu studentskog naselja "Sava" kada je u kasnim nočnim satima s nekolicinom iz reprezentacije ušao..uhvatio se za svoj ponos i rekao nekoj sportašici čokoladnog tena,koja je sama sjedila u bifeu i ispijala kafu(alkohola nije bilo u lokalu)koliko hočeš da mi ga pop...š..Od cijelog njegovog društva svi su bili prepotentni,vulgarni,,osim slovenca Srečka Katanec. Od toga trena Piksi za mene nije bio čovjek..i sad takav vodi Vašu reprezentaciju..nekoliko puta u prenosu se vidio njegov bijesni gnjev s kletvama..Nekako mi se sve više dopada mentalitet Arapskih naroda..red,disciplina,nema alkohola..za nepoštivanja reda drastične kazne..za razliku od nas.A ovi moji??? sa nevjerojatnom srećom prošli dalje.Pozdrav svim razumnim ljudima.
Drz se ti vas i svojih. Kada ceo stadion u Kataru skandira Vukovar, Vukovar to su sigurno skandirali Borjanu i Kanadskom selektoru. Dzaka sve vreme psuje i provocira na Srpskom sto sudije ne mogu da razumeju. Pamtis 1987 i postupak Piksija, a samo malo kasnije 1990 sta je Boban uradio u Zagrebu protiv Zvezde. Koliko je bio kaznjen zbog napada na sluzbeno lice.Ko je vas od Srpskih navijaca provocirao na vasim utakmicama?? I na kraju vise mi se svidja NAS balkanski mentalitet, a kome vi ne pripadate, nego mentalitet podguznih muva iz Europske unije. Dobar tek.
 
Dobar dan poštovani kolege.Moram i ja da se uključim u ovu temu. Imate sjajne igrače,ali mi se ne dopada Vaš balkanski mentalitet(tu ubrajam i nas,kao i Albance).Nekima je cilj dolaska na utakmicu provocirati protivnika i navijače na nacionalnoj osnovi.Koliko sam pratio naše..započelo je sa Borjanom i Kanadskim selektorom.U tom slučaju osuđujem primitivizam naših navijača,s uvredama,transparentima i porukama..usmjerenim Borjanu.Takve navijače treba kazniti osobno po džepu,a ne da je za sve kriv nogometni savez. U vašem slučaju..osuđujem Vašeg selektora..kojeg slučajno osobno poznajem iz 1987 godine kad je bila Univerzijada u Zagrebu..naravno bio je dobar igrač na terenu..ali pokazao je svoje lice u nočnom bifeu, u krugu studentskog naselja "Sava" kada je u kasnim nočnim satima s nekolicinom iz reprezentacije ušao..uhvatio se za svoj ponos i rekao nekoj sportašici čokoladnog tena,koja je sama sjedila u bifeu i ispijala kafu(alkohola nije bilo u lokalu)koliko hočeš da mi ga pop...š..Od cijelog njegovog društva svi su bili prepotentni,vulgarni,,osim slovenca Srečka Katanec. Od toga trena Piksi za mene nije bio čovjek..i sad takav vodi Vašu reprezentaciju..nekoliko puta u prenosu se vidio njegov bijesni gnjev s kletvama..Nekako mi se sve više dopada mentalitet Arapskih naroda..red,disciplina,nema alkohola..za nepoštivanja reda drastične kazne..za razliku od nas.A ovi moji??? sa nevjerojatnom srećom prošli dalje.Pozdrav svim razumnim ljudima.
BRANKO Sada si druze otisao bas u krajnost .Ne sumnjam da je tako bilo ali to su bili igraci od 22 godine i normalno je da ne mozes u tim godinama ocekivati neku zrelost u nacinu ponasanja pogotovo sto je vecina tih igraca neposredno pre toga doslo iz malih sredina u velike centre i klubove i tu je potrebno vreme da se igrac formira u licnost .Sto se tice tih raznoraznih provokacija sve je to sastavni deo igre i svaki profesionalac mora da nauci da se nosi sa tim a ako nije mentalno spreman onda nije predodredjen za velike stvari . Kako god bilo svako ulazenje fudbalera u neke bezvezne politicke stvari ili brljanje sa nacionalizmom moze samo njemu da skodi .Sto se tice reprezentacije Srbije posle nekoliko godina loseg vodjenja i posta na medjunarodnoj sceni PIKSI JE USPEO DA VRATI HEMIJU U REPREZENTACIJU i da krene maltene od nicega .Reprezentacija je dala svoj maksimum videli su se nedostatci kondiciono nespremni za 90 minuta i mnogo promaje u odbrani u zadnjoj liniji a i pored velikog broja primljenih golova golman nam je bio na visini zadatka .Ima tu prostora za napredak jer je tim dosta mlad i treba ga zadrzati na duze staze .Sto se tice Hrvata ponovo su pokazali veliki kvalitet i pored dosta novih igraca zadrzali nivo koji zasluzuju iako su imali srece protiv Belgije i sada im se otvara zreb .Japan je fajterska ekipa ali ce Hrvati biti favoriti u tom mecu i uz malo srece opet mogu da odskoce daleko .Kvalitet fudbala je na veoma visokom nivou svi igraju fudbal danas jedino sto su Africke ekipe dosta podbacile u odnosu na period pre 20 ili 30 godina Evropljani na visokom nivou, Juzno americke selekcije standardno vrhunske ,Azijske ekipe vidno napreduju vidljivje rad svetskih trenera i ulaganje u fudbal .Za sada ovaj mundijal prikazuje vrhunske fudbalske predstave /ako izuzmem ovo taktiziranje i foliranje u poslednjim utakmicama u grupi sa ovim navodno iznenadjenjima i znaci koliko god da se ucini da na ovim velikim takmicenjima nema sumnjivih rezultata naravno da ima i siguran sam da ce se u neko dogledno vreme to vratiti tim selekcijama ako budu zavisili od Meksika ,Nemacke ili Urugvaja jer nije za zaborav da te neko ekiminise sa mundijala na takav nacin .Sreca poraz Brazila nije uticao na nikoga u grupi tragicno ali ove igranke ce se obiti mnogima u glavu u buducnosti
 
ovo si dobro rekao
kod piksija posebno
opet smo vodili,bilo koja pobeda nas vodi dalje
oni povedu-on menja napadaca za napadaca i to u 50 nekom minutu(vlahovic-jovic izmena)
debilizam epskih razmera
a tek gudelj da igra stopera pored 3 stopera na klupi :ROFLMAO:
smehotres
Nije bilo koja pobeda jer bi ispali da smo dobili sa jednim golom razlike .
Pogledaj u Spaniji ko igra defanzivca . Igra Rodri koji je srednjak . Izgleda da je to nesto novo i sa takvim igracom pravis visak jer moze malo dublje preneti loptu . Ali ajde treba tebi to objasniti .
Pricate o fudbalu iz grupne faze gde su se jaki zajebavali . Evo neka me mini ekipe demantuju sada u 1/8 finala i neka neka prodje neku jaku ( Holandiju ne racunam ) . Na EP nadam se da cemo biti jaci za levo krilo Mitrovica . Nauciti zadnje vezne da igraju odbranu i bice rezultata .
 
Poslednja izmena:
Drz se ti vas i svojih. Kada ceo stadion u Kataru skandira Vukovar, Vukovar to su sigurno skandirali Borjanu i Kanadskom selektoru. Dzaka sve vreme psuje i provocira na Srpskom sto sudije ne mogu da razumeju. Pamtis 1987 i postupak Piksija, a samo malo kasnije 1990 sta je Boban uradio u Zagrebu protiv Zvezde. Koliko je bio kaznjen zbog napada na sluzbeno lice.Ko je vas od Srpskih navijaca provocirao na vasim utakmicama?? I na kraju vise mi se svidja NAS balkanski mentalitet, a kome vi ne pripadate, nego mentalitet podguznih muva iz Europske unije. Dobar tek.
I NAS PREDSEDNIK JE PODGUZNA MUVA Sponzorise Bila Klintona narodnim parama ,Toni Bler mu bese savetnik a Gerhard Sreder pocasni gost a prvi mu pobedu na izborima cestita ambasador Amerike i Srbija je pretvorena u koloniju kao i Hrvatska i Makedionija i Crna Gora .Jel stvarno mislis da je ovaj nas psiho samostalan i da im on sasipa sve u lice .On je nesreca djak prvak koji sedi u drvenoj klupici i klima glavom i napravio od Srbije eksploatatorsku koloniju u sred Evrope tako da nemoj da laskas sebi da mi imamo svoj put nezaviisnosti kao Belorusija .Nas put je kreiran od zelenasa iz MMFa i mentora sa zapada samo sto ovaj nas koji je prezaduzio ovu jadnu drzavicu i truplirao spoljni dug samo sto on vesto prikazuje u medijima nevestim da se on negde za nesto pita i da je on vazan lider u svetu .Njega drze zato sto im zavrsava posao zasta su ga postavili a tog momenta kada bude postao neposlusan zglajznuce za 48 sati sa sve svojom kriminalnom vrhuskom sa kupljenim diplomama
Ali mi nije jasno posle 30 godina ekonomskog bauljanja naroda sa ovih prostora bivse Juge da se jos neko bavi i zanosi sa nacionalizmom medijsko trovanje je izgleda ostavilo nesagledive posledice i tesko da bledi a u nedostatku novca valjda su uvek drugi nesto krivi ........samo sam citirao predsednikove reci jer posle svake velike afere baca akcenat na neke tamo krivce i vice DRZ -TE LOPOVA ENO GA ::lose::
 
I NAS PREDSEDNIK JE PODGUZNA MUVA Sponzorise Bila Klintona narodnim parama ,Toni Bler mu bese savetnik a Gerhard Sreder pocasni gost a prvi mu pobedu na izborima cestita ambasador Amerike i Srbija je pretvorena u koloniju kao i Hrvatska i Makedionija i Crna Gora .Jel stvarno mislis da je ovaj nas psiho samostalan i da im on sasipa sve u lice .On je nesreca djak prvak koji sedi u drvenoj klupici i klima glavom i napravio od Srbije eksploatatorsku koloniju u sred Evrope tako da nemoj da laskas sebi da mi imamo svoj put nezaviisnosti kao Belorusija .Nas put je kreiran od zelenasa iz MMFa i mentora sa zapada samo sto ovaj nas koji je prezaduzio ovu jadnu drzavicu i truplirao spoljni dug samo sto on vesto prikazuje u medijima nevestim da se on negde za nesto pita i da je on vazan lider u svetu .Njega drze zato sto im zavrsava posao zasta su ga postavili a tog momenta kada bude postao neposlusan zglajznuce za 48 sati sa sve svojom kriminalnom vrhuskom sa kupljenim diplomama
Ali mi nije jasno posle 30 godina ekonomskog bauljanja naroda sa ovih prostora bivse Juge da se jos neko bavi i zanosi sa nacionalizmom medijsko trovanje je izgleda ostavilo nesagledive posledice i tesko da bledi a u nedostatku novca valjda su uvek drugi nesto krivi ........samo sam citirao predsednikove reci jer posle svake velike afere baca akcenat na neke tamo krivce i vice DRZ -TE LOPOVA ENO GA ::lose::
Ako ti je tudje govno sladje..... Dobar tek.
 
@mornar
Totalno si omanuo.
Rale bilo je juče proklizavanja ne krupnih video si X na Kamerun ali je košarka prošla a košarku uvek igram malo jače to mi je omiljeni sport juče u extra plusu i danas nastavljamo u istom maniru
804cc0c3d1e00fbbbc0b122f4f77d74e.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Bitno da je Piksi vratio hemiju reprezentaciji samo sto se malo zajebo u mesanju epruveta i eksplodirao kabinet!
PEET e nije se zeznuo nista izvukao je maksimum od ove ekipe i to je to u ovom trenutku .Svajcarska je mnogo jaca ekipa od Norveske i Svedske iz lige nacija cak sta vise videce se najbolje u odmeravanju snage sa Portugalcima u nokaut sistemu Piksijev sistem igre je napadacki ali je nazalost odbrana mnogo slaba karika i tu je neophodan detaljan remont ali sve to moze da se dotegne samo da se zadrzi ekipa na okupu na duzi vremenski period .Jedini nedostatak ove ekipe je bila slaba fizicka pripremljenost falilo je u sve tri utakmice zadnjih 30 minuta na mecu video se drastican pad ali realno ovde ima potencijala za ozbiljan napredak
 
Drz se ti vas i svojih. Kada ceo stadion u Kataru skandira Vukovar, Vukovar to su sigurno skandirali Borjanu i Kanadskom selektoru. Dzaka sve vreme psuje i provocira na Srpskom sto sudije ne mogu da razumeju. Pamtis 1987 i postupak Piksija, a samo malo kasnije 1990 sta je Boban uradio u Zagrebu protiv Zvezde. Koliko je bio kaznjen zbog napada na sluzbeno lice.Ko je vas od Srpskih navijaca provocirao na vasim utakmicama?? I na kraju vise mi se svidja NAS balkanski mentalitet, a kome vi ne pripadate, nego mentalitet podguznih muva iz Europske unije. Dobar tek.
Očito i tebe izjeda nacionalizam..Ja sam nosio s ponosom petokraku na šapci (u ovoj prilici 1987 sam bio piksijevih godina i radio u civilu) nitko nije znao..osim barmena tko sam. Svaljuješ krivicu na Bobana, a braniš "svoje",Boban je bio čisti nacionalista,što mu samo i prezime govori.Skidam se s rasprave o ovoj temi..jer tema izlazi iz sporta u krivom smjeru.I kod mene još ne postoje vaši i naši, postoje ljudi i neljudi..Pozdrav Tebi i Tvojim istomišljenicima.
 
Posto vec cujem da ga neki smenjuju Peet ko bi bio sledeci hemicar??
Pravo da ti kazem ja licno i ne vidim Piksijevu krivicu a i ne zelim cackati u necemu u sto sam siguran da zna i ume bolje od mene!
Nikad nisam voleo Zvezdu ali prosli su kroz taj klub par igraca koji su bili jako dobri a svakako da je Piksi jedan od naj intelegentnijih Zvezdinih igraca!
Mule sa terena su krive i narod koji je naseo misleci da su sposobni za prolazak u osmini.
Ovaj skup igraca u odnosu na ono sto smo imali od kad ja znam za sebe i to ‘74, ‘82, ‘90, ‘98 su ravno nuli i ne treba trositi vise reci na njih a na nasu veliku zalost osim ‘90 i cetvrtfinala drugog uspeha nije bilo iako su momci na tim sv prvenstvima bili zreli za ici do kraja!
Dakle sto se mene tice nakon zavrsetka fudbalske ere onih reprezentativca koji su nas predstavili u Francusku ‘98 pa na ovamo je sve smesno istetovirano smece, ne pojedinacno vec grupa smeca!
 
Poslednja izmena:
Izmedju redova i ja sam hteo isto reci.
Kad raspolazes kvalitetnim igracima onda je mnogo lakse. Kad nemas kadar zavrsena prica. Tri Zidana, Gvardiole i Klopa ne bi nikad nista ucinili sa ovim nasim manekenima!
 
Očito i tebe izjeda nacionalizam..Ja sam nosio s ponosom petokraku na šapci (u ovoj prilici 1987 sam bio piksijevih godina i radio u civilu) nitko nije znao..osim barmena tko sam. Svaljuješ krivicu na Bobana, a braniš "svoje",Boban je bio čisti nacionalista,što mu samo i prezime govori.Skidam se s rasprave o ovoj temi..jer tema izlazi iz sporta u krivom smjeru.I kod mene još ne postoje vaši i naši, postoje ljudi i neljudi..Pozdrav Tebi i Tvojim istomišljenicima.
Pojavio si se niotkuda i nasao da nam drzis predavanje o nasem mentalitetu i nekim stvarima da ne pominjem. Procitaj jos jednom sta si napisao u svom prvom postu, ni S od sporta.
 
Nazad
Vrh