SPORT-Opšta tema

Kolege čemu ova prepucavanja, gde to vodi. Tema je Sport i komentarišite o istom ubuduće.
 
Kamerun ce imati onda 2 boda, i opet ide kuci jer svajcarska ima 3 boda . Srbija ako pobedi sa bilo kojim rezultatom ide dalje,, jedino ako kamerun pobedi brazil onda nama pobeda ne znaci puno( jedino ako dobijemo svajcarce sa vecom gol razlikom)

To su teorije a da li se stvarno to moze i dogoditi videcemo?

ako prodjemo igramo protiv portugalije , a ako i njih prodjemo onda je moguci protivnik u cetvrtfinalu Hrvatska ili Nemacka.
Evo promene, ipak maroko ili nemci moguci protivnik u cetvrtfinalu ( jedino ako kostarika iznenadi i pobedi nemce)
 
Kaze neki komentator, ne secam se koji, da je lopta u obliku trougla Pipo bi je ubacio u go.
Secam se Adebajor, kako je uklizavao i davao golove, ovi danasnji sve to nesto kilavo, pazi na frizuru, bradu
 
Ovo sto je promašio danas Lukaku, Pipo bi dao k... m
Da je dao Lukaku ne bi mi bilo dobro cekao sam X u glavu predpostavio sam da ce Hrvati igrati pametno na X ali moglo je da im se osveti .Bice zanimljivo gledati veceras nemce bice masina za mlevenje mesa .Nemacka i Argentina prerano otpisani velikani su to tek prestoji dizanje forme na maksimum
 
Izgleda da sve pogadjas ali posle zavrsetka utakmice
nisam danas igrao jako uglavnom košarku volim jako da uletim ali krenuo do prodavnice pa u prolazu za kikiriki
29a694664fdad1a1bb9e6e54af876bd0.jpg
dbae2719c917d864bbce91ab3a16f2c2.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ipak nisi jos Mornar za lecenje . Da mene ide tako dobro i da dobijam svaki dan i da mi prolazi svaki tiket vise bih ulagao . Ali izgleda inflacija radi svoje pa brzo u prodavnici potrosis dobitke a uplacujes sta ti ostane 😊
Bas sam navijao za Belgiju . Ali i oni igraju bez zelje i zara . I oni na stub srama treba da idu . Ali Danci su NO1
Bice fora da Spanci nameste i da budu drugi i tako odu na Maroko . Izbegnu Hr. i jos izbace Nemce iz igre 🤔
 
2 poruke su išle pre mečeva koje su ukazivale na dve dvojke e sad ko je odigrao odigrao
af8e954755b09ca893d94fd1fc4a9aea.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ajd pogodi rezultate utakmica u 20h pa cu da poverujem.
Svabe gaze Kostariku a sto se Japana tice to je ekipa koja svakoga moze da dobije i od svakoga da pukne .Mec Japan Spanija zaobici u punom luku jer kvota na Spaniju je mala a Spanija ide dalje i sa X om .Drugo od tog eventualnog podesavanja rezultata moze da zavisi protivnik u sledecoj rundi nisam gledao koji su eventualni protivnici koji se ukrstaju u ovoj grupi .Izbacujem parove za sutra posto ove dve nemogu da se igraju mnogo su male kvote .Sutra Gana -Urugvaj X u glavu i G G ,Srbija Svajcarska kec u glavu a Kamerun Brazil i Koreja Portugal ne dirati to je vec odluceno i nema neki veci takmicarski znacaj za Brazil i Portugal
 
Докле да пишем да је Борјан изгубио срећу за важне утакмице. Кад год је нека утакмица одлучивала он је правио грешке.... Надао сам се да ће бар мало да се смири на овом првенству и да ће да се прода.... Овако остаће у Звезди до краја света и века... Једино ако га син не ували негде а овај не буде смео да одбије... Још ће бити проливеног млека....
 
Jos Kostarika da izjednaci i ispadaju i Nemci i Spanci . Ali to je SF film .
A inace Borjan je kriv i za drugi gol . Lincovace ga Kanadjani .
 
Nazad
Vrh