SPORT-Opšta tema

Dobro, hvala na informaciji, ali toliko je imao po ugovoru dok je bio selektor. Ovo sto sam izneo je zvanicna lista od jula meseca koju je izneo Frans fudbal.
 
Kakve se ovde gluposti lupaju to je za Nobela. Plate selektora. Piksijeva godisnja plata je 650 000E, dok je selektora Nemacke 6 500 000, Engleske 6 000 000, Brazila 3 500 000, Svajcarske 1 600 000E Vahid Halihodzic legendarni centarfor Mostarskog Veleza sada kao selektor Maroka ima 920 000. Hrvat Zlatko Dalic 550 000. Od 32 selektora na SP on je po zaradi na 22 mestu. Reprezentacija od domacih igraca? Kao kad bi skupili traktore sto nove sto stare iz sokaka pa otisli kod na primer Matijevica, Corica da se takmicimo u oranju.
I kad bi otišli na takmičenje pa bolje ore onaj sa plugom od 500E nego onaj sa 5000 u mnogo slučajeva.
Što Erakovića nije ubacio umesto Stefana pa bi video šta je zalaganje.To što ti misliš da mi nemamo dobre fudbalere-to je tvoj problem.Svi ovi su bili nekad u našoj ligi,nisu iz Bangladeša otišli u inostranstvo.Zar Urošević iz Partizana i mali Mitrović,ne bi mogli da igraju.Mlađi se manje boje da izađu na megdan jačim ekipama.Još kad ih neko usmeri i da im vetar u leđa-ima da kidaju.Pa imali smo mi takve reprezentacije-nije to ništa novo.
 
Nisam spominjo plugove nego traktore i to metaforicki. Da bili su u nasoj ligi, ali da nisu vredeli nebi ih niko uzimao. Ne bacaju strani klubovi pare tako lako. Urosevic je mozda najbolji levi bek u ligi, ali koncepcija je takva da mi igramo bez klasicnih bekova dok mali Mitrovic treba prvo u Zvezdi da se dokaze da bi igrao za reprezentaciju. Za sad mu je dovoljno da bude na sirem spisku i povremeno ulazi na manje vaznim utakmicama.
 
I ja se nadam da ce Mitrovic postati igracina . Ono sto sam video od njega je sjajno . Samo pamet u glavu , mada ko zna kakav ugovor ima sa menadzerom i sta ce on odlucivati .
Danci katastrofalni . Velika sramota i nadam se da ce ih narod lincovati . Bez zara , borbe , zelje . Jedna velika nula od njih .
 
Nisam spominjo plugove nego traktore i to metaforicki. Da bili su u nasoj ligi, ali da nisu vredeli nebi ih niko uzimao. Ne bacaju strani klubovi pare tako lako. Urosevic je mozda najbolji levi bek u ligi, ali koncepcija je takva da mi igramo bez klasicnih bekova dok mali Mitrovic treba prvo u Zvezdi da se dokaze da bi igrao za reprezentaciju. Za sad mu je dovoljno da bude na sirem spisku i povremeno ulazi na manje vaznim utakmicama.
Spominjao si oranje ili nisam dobro pročitao
 
Tesko sutra za kladjenje . Ne vidim zasto bi Mexico kidao a bogati Arapi ko zna na sta su spremni . Meni na njih vuce a i neki Arapi posle poraza Irana bi trebalo proci . Argentina je verovatno ali nemaju nikakav tim . Preksutra bi Dance protiv kengura trebalo juriti ali vidim da je mala kvota .
Ja ti rekoh BANACANIN ali neces da slusas .Razlika izmedju Argentine i Poljske i Meksika i Arabije je ogromna a kada bi igrali 10 puta za redom mislim da ni jedan ni drugi tim ne bi mogao da iscupa bod .Nemam STATISTICKI PODATAK ZA POSED LOPTE ali verujem da je fascinantan .POLJACI U SLEDECEM KRUGU LETE KUCI EKSPRESNO SA KIM GOD DA IGRAJU .Steta velika za Mexico sto nisu prosli dalje uvek su bili tvrd orah i prava skola fudbala ali definitivno nisu imali srece .
 
Kamerun ce imati onda 2 boda, i opet ide kuci jer svajcarska ima 3 boda . Srbija ako pobedi sa bilo kojim rezultatom ide dalje,, jedino ako kamerun pobedi brazil onda nama pobeda ne znaci puno( jedino ako dobijemo svajcarce sa vecom gol razlikom)

To su teorije a da li se stvarno to moze i dogoditi videcemo?

ako prodjemo igramo protiv portugalije , a ako i njih prodjemo onda je moguci protivnik u cetvrtfinalu Hrvatska ili Nemacka.
 
@mornar - ispalo lako ko je odigrao . Iskren da budem gledao sam samo Arg-Mex do sada iz te grupe . Imao sam neki osecaj za Arape jer su ljudi oko mene pricali kako dobro igraju . Ali ocito da cemo mi pre osvojiti SP nego sto ce Arapu nauciti da igraju fudbal . I naravno steta za Mexico . Budjava Poljska da prodje na ovakav nacin .
 
Kamerun ce imati onda 2 boda, i opet ide kuci jer svajcarska ima 3 boda . Srbija ako pobedi sa bilo kojim rezultatom ide dalje,, jedino ako kamerun pobedi brazil onda nama pobeda ne znaci puno( jedino ako dobijemo svajcarce sa vecom gol razlikom)

To su teorije a da li se stvarno to moze i dogoditi videcemo?

ako prodjemo igramo protiv portugalije , a ako i njih prodjemo onda je moguci protivnik u cetvrtfinalu Hrvatska ili Nemacka.
kao sto sam napisao juce ili vec koji dan,ne pamtim vise

kamerun ce dobiti brazil isto kao sto cu ja ziveti do 132godine
 
Nešto si pobrkao, znači sigurno, jer je jedan stručnjak sa ove teme 2 dana razvijao teoriju o tome. Ko zna šta sve može da se desi ako Brazil da bod Kamerunu...
Ne verujem da je to neko napisao jer Kamerun ima 1 bod kao i mi ali pobeda Kameruna nama otežava situaciju jer imaju bolju gol razliku od nas.A nešto nisam siguran da će baš toliko naši napuniti Švajcarce da budu bezbrižni.Ne verujem da će Brazilci okaljati svoj obraz.Ako je neko i napisao neko bi to video pre tebe sigurno jer se ovde vata i za zapete i tačke.
 
Ne verujem da je to neko napisao jer Kamerun ima 1 bod kao i mi ali pobeda Kameruna nama otežava situaciju jer imaju bolju gol razliku od nas.A nešto nisam siguran da će baš toliko naši napuniti Švajcarce da budu bezbrižni.Ne verujem da će Brazilci okaljati svoj obraz.Ako je neko i napisao neko bi to video pre tebe sigurno jer se ovde vata i za zapete i tačke.
zeljkoo je napisao(la):
Ako Brazil pobedi onda nam ovaj poraz ne pravi štetu, dobijemo Švajcarsku i idemo dalje. Njih dobijamo sigurno i ovako kilavi. Pitanje je sta je Brazilu u interesu ali ne verujem da bi rešavali prolazu protiv kameruna
Mi treba dobro da tučemo Švajcarce jer lako mogu Brazilci da daju bod Kamerunu.
 
Nazad
Vrh