SPORT-Opšta tema

Neka su . Domindzenja Nemci . Sada imamo alibi ako izgubimo sutra da nije strasno jer su i jedni Nemci ispali . Hrvatima se posrecilo strava .
 
Da mi je neko rekao da cu tako navijati za Japan. Pravi samuraji. Kakva odbrana 5-4-1. Nisu Spanci mogli da prismrde.
 
Nije nemoguca opcija da Spanci ispadnu, Marokanci se naostrili bar po rezultatima nisam ispratio ni jednu njihovu utakmicu da vidim kako igraju. Milo mi je zbog Nemaca, mnogo su srali pred prvenstvo o politici, pederima i drugim nefudbalskim stvarima. Kako mi se cini dosta onih sto su se bunili za kapitenske trake odlaze kuci pre vremena kad bi bila sreca da Svajcarci upotpune niz sutra.
 
Imam neki osecaj da su spanci namerno izgubili da bi izbegli i hrvate i brazilce, prosto je cudno kako su zadnjih 15-20 minuta igrali, Japanci se skroz povukli a spanci kao na treningu dodaju se , a publika uopste ne zvizdi na takvu igru, na kraju spanci zadovoljni porazom?
Mozda gresim ,mozda su stvarno Japanci bolji od spanaca?
 
Naš fudbalski sudija Medć kaže da lopta mora skroz da pređe liniju, gledano iz ptičije perspektive. Ako samo malo dodiruje, nije izašla van terena.
 
Tako je, ali ova je tako bila na granici, a nemogu kompjuterskom i VAR animacijom da vrate i utvrde da li je cela presla. Opet sac metoda. :)
 
Nazad
Vrh