SPORT-Opšta tema

Mene najvise plasi situacija da sa pobedom odemo kuci a postoji sansa, Kamerun uopste nije naivna ekipa igrace u najjacem sastavu, Brazilu ne treba ni bod, mozda izgube najvise sa 2 gola, sami smo krivi sto od nas sve zavisi, Spanci lagano izgubise nije im trebalo da zapinju i na kraju moze da se desi da dzaba krecimo.Treba nam opet pomoc Brazila i pobede protiv nezgodne Svajcraske, kako god ostace ovo jedna velika bruka od ekipe od koje se nesto ocekivalo, ne zasluzuju nikakve podrske a ni pohvale.
 
Ta je lopta celim obimom prešla liniju.Volim što su Japanci prošli a Nemci ispali.Mislim da je Englezima protiv Nemaca poništen gol tako 2010 pa im se ovo sad vratilo.
 
Ugao posmatranja zna puno da vara. Jedino je " ptičija perspektiva" merodavna. Nekoliko puta sam bio ubeđen da sam video jednu stvar, kad ono...
 
Ugao posmatranja zna puno da vara. Jedino je " ptičija perspektiva" merodavna. Nekoliko puta sam bio ubeđen da sam video jednu stvar, kad ono...
Kad ono komp malo prepravi situaciju i ti vidis sta nisi video 😃
Inace Kamerunu odgovara i X na nasoj tekmi ukoliko i minimalno pobede . Bice braco Brazilci vi ste nas sjebali 😬
 
Izasla mi slika na fejsu...
a2537e2579f0b47095ffef98144db5c9.jpg


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
@Miloica
u admiralu kvote su ti za brazil 90 a za nas 21----na 200din 378hilj dobitak
mozzart na sajtu nema 7 0(verovatno imas u lokalu) 7+ golova ti je 20kvota za srbiju ti je 28 tr30----na 200din 112hilj tu jos ide bonus neki sigurno
Jbmu misha .
Danas sam svratio u 3 kladionice ( Brazil , Mocart i MaxBet ) i ne postoji kvota za Brazil - Kamerun 7, 6 ili 5 prema 0.
Kad sam već tamo odigrao sam Srbija - Schvajcarska 3 : 0 ( tačan rezultat )
Nisam ranije imao prilike da zalazim u kladionice a i neću više , ne sviđa mi se njihova politika da ne mogu da odigram neku svoju opciju ma koliko izgledala neverovatno .
 
Vako gledano dal izasla ili nije i nasi fudbaleri nebi bili tamo u kataru kad su igrali protiv portugala

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Evo vam ga Vlahovic zapocinje . Samo da sada ne duva promaja u odbrani . Swisu ne igra golman i jedan odbranbeni a Kamerunci odlucuju grupu . Svi favoriti su izgubili u ovoj rundi jer im nije trebalo .
 
Nazad
Vrh