SPORT-Opšta tema

Odigraj sutra na Meksiko i Argentinu mislim da ta dva meča dolaze a za ostalo ćemo da ppricamo

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Tesko sutra za kladjenje . Ne vidim zasto bi Mexico kidao a bogati Arapi ko zna na sta su spremni . Meni na njih vuce a i neki Arapi posle poraza Irana bi trebalo proci . Argentina je verovatno ali nemaju nikakav tim . Preksutra bi Dance protiv kengura trebalo juriti ali vidim da je mala kvota .
 
gde tu pise da ga teraju iz kluba? kazu da nije u formi a sto je najvaznije to je bilo protiv meca sa napolijem gde su ih ovi pukli 1 6 kuci
normalno da ce svi poludeti
Istina je da mu navijaci zvizde i bivse legende kluba kritikuju.

Evo covek objasio


Da li je procitao neko za karanje kuravi ili sam samo ja to procitao. Da je Vlahovic tucao Rakovicu zenu, a Gudelj ljustio Jovicevu?

To nije iznenadjenje, Sodza odradila 3 spiska.
 
Mnogo je veliki pritisak i medijska hajka na Piksija verovatno mu se sprema čistka jer SNS kriminalci sve žele da kontrolišu i rade po njihovom i mislim da je to završena priča .Ja BiH lično voleo da ostane na ovom mestu ali mala je bara a mnogo krimosa.Sada je došao na čelo FSJ čovek koji je sahranio Srpsku poljoprivredu i tu će biti njihovi režijski treneri a treneri i ljudi sa evropskom ili svetskom reputacijom nisu dobrodošli u ovoj kriminalnoj državi.Medijska hajka je nenormalna pa tako i ovi raznorazni gosti po javnim servisima koji služe za pljuvačnu i opstrukciju nacionalnog tima.Camotinja žešća u najavi ali ovoga sam se i plašio sličan scenario kao 2018

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
...Tadica teraju iz Ajaksa jer ne moze da se sastavi.
Тадића терају из Ајакса јер је Ајакс продао прошле године 7 играча и тренера. Цела екипа игра променљиво али почели су да га прозивају кад је одбио да носи лгбт капитенску траку. Тај лоби је толико јак да буши свуда а најјачи је тамо где има пара...
----------------------------------------------------------------------------
Нису проблем играчи... тренер је проблем јер је превелики егоиста и види се да нема доње делове мушког полног органа кад је турнирски систем утакмица. Кад је то Пикси тренирао екипу на турниру? Без искуства. Није водио велике клубове у важним утакмицама. Где су му квалитетни помоћници да помогну и посаветују. Он је лако могао да контролише групу на неколико дана... две утакмице максимално на 4-5 дана и онда је имао времена да спреми следеће утакмице. Које смо то велике екипе победили рутински? Против Португалије на срећу преокренули... Норвешка је као велика фудбалска сила?
Једноставно, побеђујемо на мотивацију. На фору и добар вансеријски потез играча.
Изостала је мотивација јер нас је Бразил поставио на место а тренер није стао уз екипу. Оптужио је играче да нису трчали довољно а после и да фолирају да су здрави па је на крају пограшио са изменама. Хтео да победи Бразил да би спасао своје име. Онда постоји очигледно неко трвење са Влаховићем јер се он огласио да је спреман а није играо.
Али није све изгубљено. Ако се победи Швајцарска све може да се скоцка и гурне у други план. Ако се иде на Португал и то може да се прође. Нису они нека екипа...
 
Kako nisu problem igrači, pa oni su profesionalci opredeljenjem i naravno talentem postali su to što jesu i tada su trebali da budu svesni čega se moraju odreći u životu da bi imali uspešnu karijeru. Jedno je trener u klubu a drugo je selektor u reprezentaciji, gledam komšije kao imaju zvučno ime za trenera, a rezultati dobri da nekažem odlični. Većini naši igrača nema taj dodatni motiv igrajući za reprezentaciju dok je to kod drugih u velikoj meri izraženo. Ko im brani da se bore i natope dres sa znojem.
 
Po nekima ispadne da je selektor sa klupe takva naivcina da na rezultatu od 3:1 insistirao da zadnja linija izlazi na 45 m od svog gola i to da ponavljaju dva putu u samo 2 minute kao bi im karali kevu i dosli do pobede sa 7 razlike a da pri tom naprave katastrofalnu gresku u ofsajd zamci.
Naivcine na terenu su to odradile jer toliko znaju nije selektor bio na terenu.
Cak i da se nije oglasio niko sa klupe o daljoj taktici posle 3:1 magarci su trebali shvatiti sta je za ciniti 20 min pred kraj. Pa nisu oni dosli iz rudnika na svetlo dana i trebaju doci sebi vec su profesionalci koji zaradjuju na milione e od ovog posla za kojeg su ubedjeni da ga znaju odraditi.
 
Ja kada sam sinoć odgledao kako amerikanci igraju, koji su fudbal naučili i uvežbali od nule, kod kojih nema ni jedne 'fudbalske zvezde', kod kojih je trener/selektor nekadašnji igrač drugih i trećih liga, sve mi je bilo jasno gde smo mi i šta smo.
Kod nas treba službeno ustavom zabraniti državnu reprezentaciju i skinuti još jedan nepotreban trošak sa leđa ovog naroda.
Ili da se iz svakog grada/sela odabere najbolji lokalni igrač koji će na čisto patriotskoj osnovi da se priprema sa ostalim momcima i da trener bude fudbalski stručnjak, ali dobrovoljac volonter, a ne piksi koji dere državu/narod kao da trenira za premijer ligu a ne za svoj narod.
Čuo sam da je dogovorio cifru 2,5 miliona evara godišnje, plus plata od 22000 evara mesečno. Kada sam to čuo i sa njim sam raskrstio.
 
Samo da ne ispadne da ko Obradovic 2005 posle zavrsenog prvenstva krene kukati na igrace kako ne pricaju i te gluposti
Mada piksi vec prica da on nista nije kriv vec su povredjeni igraci,amaterski stoje i prave ofsajd na 45m od gola itd sto otprilike znaci da je on tamo ko levo smetalo bitan na klupi
 
Ja kada sam sinoć odgledao kako amerikanci igraju, koji su fudbal naučili i uvežbali od nule, kod kojih nema ni jedne 'fudbalske zvezde', kod kojih je trener/selektor nekadašnji igrač drugih i trećih liga, sve mi je bilo jasno gde smo mi i šta smo.
Kod nas treba službeno ustavom zabraniti državnu reprezentaciju i skinuti još jedan nepotreban trošak sa leđa ovog naroda.
Ili da se iz svakog grada/sela odabere najbolji lokalni igrač koji će na čisto patriotskoj osnovi da se priprema sa ostalim momcima i da trener bude fudbalski stručnjak, ali dobrovoljac volonter, a ne piksi koji dere državu/narod kao da trenira za premijer ligu a ne za svoj narod.
Čuo sam da je dogovorio cifru 2,5 miliona evara godišnje, plus plata od 22000 evara mesečno. Kada sam to čuo i sa njim sam raskrstio.
Da da nemaju zvezde . Pogledaj malo gde igraju njihovi igraci ( Fulam , Juventus , Celzi , Milan , Arsenal ) . Sramota je da su one neznalice dobile samo sa 1:0 .
 
Ja kada sam sinoć odgledao kako amerikanci igraju, koji su fudbal naučili i uvežbali od nule, kod kojih nema ni jedne 'fudbalske zvezde', kod kojih je trener/selektor nekadašnji igrač drugih i trećih liga, sve mi je bilo jasno gde smo mi i šta smo.
Kod nas treba službeno ustavom zabraniti državnu reprezentaciju i skinuti još jedan nepotreban trošak sa leđa ovog naroda.
Ili da se iz svakog grada/sela odabere najbolji lokalni igrač koji će na čisto patriotskoj osnovi da se priprema sa ostalim momcima i da trener bude fudbalski stručnjak, ali dobrovoljac volonter, a ne piksi koji dere državu/narod kao da trenira za premijer ligu a ne za svoj narod.
Čuo sam da je dogovorio cifru 2,5 miliona evara godišnje, plus plata od 22000 evara mesečno. Kada sam to čuo i sa njim sam raskrstio.
Kad sam napisao da treba pokupiti najbolje iz naše lige,onda ja lupetam.Em bi nas manje koštali em bi izgarali a došlo bi i do rezultata.
 
Kad sam napisao da treba pokupiti najbolje iz naše lige,onda ja lupetam.Em bi nas manje koštali em bi izgarali a došlo bi i do rezultata.
Ne placamo mi porezni obaveznici njih nista . Za plasiranje na WC , FSS je dobio 10 miliona e . Verujem da i smestaj sada placaju organizatori . Jednostavno receno trenutno ovoj zemlji rade cistu promociju jer je lepo videti 32 najbolje reprezentacije . Tu nema Italije , Cilea , Paragvaja , Skandonavaca , sa Balkana , Kine . Ceske , Austrije , Slovacke i jos mnogo naprednih zemalja .
 
Ne placamo mi porezni obaveznici njih nista . Za plasiranje na WC , FSS je dobio 10 miliona e . Verujem da i smestaj sada placaju organizatori . Jednostavno receno trenutno ovoj zemlji rade cistu promociju jer je lepo videti 32 najbolje reprezentacije . Tu nema Italije , Cilea , Paragvaja , Skandonavaca , sa Balkana , Kine . Ceske , Austrije , Slovacke i jos mnogo naprednih zemalja .
A dok se ne plasiraju.
 
A dok se ne plasiraju.
Pa nemaju oni ugovore sa drzavom da bi bili placeni . Placamo im sigurno smestaj i hranu ali to nisu astronomske cifre . Od drzave sem zaposlenih pri FSS igraci mogu da dobiju samo premije za uspeh ako vlada to odredi . Selektora i strucni stab mi placamo ali igraci igraju u sustini za hvala .
 
Pa nemaju oni ugovore sa drzavom da bi bili placeni . Placamo im sigurno smestaj i hranu ali to nisu astronomske cifre . Od drzave sem zaposlenih pri FSS igraci mogu da dobiju samo premije za uspeh ako vlada to odredi . Selektora i strucni stab mi placamo ali igraci igraju u sustini za hvala .
Izgleda onda to hvala nije dovoljno pa igraju sa 30,40,50%Ali stručni štab bi trebao da da maksimum.A jel im sad oduzimaju od plate :unsure:
 
Kakve se ovde gluposti lupaju to je za Nobela. Plate selektora. Piksijeva godisnja plata je 650 000E, dok je selektora Nemacke 6 500 000, Engleske 6 000 000, Brazila 3 500 000, Svajcarske 1 600 000E Vahid Halihodzic legendarni centarfor Mostarskog Veleza sada kao selektor Maroka ima 920 000. Hrvat Zlatko Dalic 550 000. Od 32 selektora na SP on je po zaradi na 22 mestu. Reprezentacija od domacih igraca? Kao kad bi skupili traktore sto nove sto stare iz sokaka pa otisli kod na primer Matijevica, Corica da se takmicimo u oranju.
 
Nazad
Vrh