SPORT-Opšta tema

Nije sa Brazilom bilo sve tako loše !
9fa2b3c904991a6771341bb3c79f516a.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
Podvukao je Stojković i da da se više ne misli o prethodnom susretu.

"Jedan meč ne može sve da poremeti. Izgubiti od Brazila nije nikakva sramota. Treba ostati pozitivan, mi to jesmo. Idete samo napred. Nema vremena za nešto što je prošlo. I dobro je što je tako! Ovo su dve ekipe sa kojim se suočavamo licem u lice, pokušavamo da nađemo svoje mesto, kao drugi u grupi".

Odgovorio je i na pitanje da li može da pomogne da se vrate dobra stara vremena kada je Srbija pobeđivala, pre turnira.

"Naš stil je takav, imamo takav tip igrača koji mogu da pokažu lep, atraktivan, napadački fudbal. Otkada sam ja selektor, ne postoji nijedan meč da Srbija nije napravila šansu ili postigla gol. To govori u prilog tome da želimo tako da igramo. Protiv Brazila, Mitrović je bio na 50 odsto mogućnosti, imali smo Vlahovića koji je na 30 osato i Kostića koji je kompletno u autu. To za nas predstavlja problem u ofanzivnom smislu. Ne kažem da ne bismo izgubili, ali bismo im sa njima napravili mnogo problema. Mi moramo da se složimo da je to preveliki problem za jednu malu Srbiju, sa 26 do 30 igrača, u tom izboru. Sad se nadam pošto je situacija bila bolja da ćemo se vratiti na put i nastaviti da pokazujemo dobre igre. I da ćemo naravno, postići gol".
Evo sta kaze Mister, znaci imamo povređene igrače koji su dobili minutazu pre zdravih? Ko koga ovde jebe u zdrav mozak? Hajde neka mi neko objasni, zašto umesto svetog Mitrovica nije igrao Jovic koji je očigledno fizicki spreman, i onako on pojma nema, tako kazu oni koji ga ne vole, pusti ga neka se bije sa Silvom ili neka pravi gužvu, neka igra odbranu i onako smo izgubili unapred ako vec planiramo da bijemo Kamerun i Svajcarsku a po recima Selektora Mitrovic je na 50%, Vlahovic na 30%Valjda a Kostic u autu i sada su oni navodno posle dva dana u top stanju, kakvu sliku šalje igracima na klupi? Poveo je mnogo igraca ali se dobro zna ko ce igrati pa cak i sa jednom nogom e zbog toga mi nikada nećemo nista uraditi, igraci koji su na klupi sigurno nisu zadovoljni jer vide da nece dobiti ni minuta i ako vredno rade i ako su bolji fizicki od drugih ali jednostavno neko mora da igra ali uzalud sve. Ovakve izjave ni Krstajic nije davao, ja ne mogu da poverujem i ovakve odluke ali s obzirom kako smo došli na SP, ovo je pravo stanje.
 
malopre iako nisam planirao da igram zeznem ga u lajvu sigurica iz aviona i leže adekvatno rutina je čudo a još pomešano sa iskustvom i crvena krvna zrnca u plafon
dd6f1b285da5514103153ed2dd1700c4.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
---.Utakmica na koju cu staviti novac je GERMANY -SPAIN 1 , USA -IRAN 1 iako ce biti velike euforije mislim da su jenkiji kvalitetniji i mislim da Svajcarska nece trijunfovati protiv Kameruna to bi trebao biti X u glavu .U grupi gde je Argentina mislim da ce Argentinci proci na iskustvo i uz njih Meksiko kao drugi njima dajem prednost u odnosu na Poljsku i Saudijce .Toliko za sad bice iznenadjenja mnogo to je sigurno i to je dobro za svetski fudbal . Uzivacemo u neizvesnosti---

tvoj post od pre neki dan..ovde imas promasene nemce i svajcarce///amere meksikance i argentinu cekamo mada ajde argentina ti je bila moze se reci zicer

ovde si dobio navodnih 9hilj e sad koliko si stavio na Nemce to verujem necemo saznati
nesto ti mnogo bolje ide pogadjanje ovih virtuelnih kasnije pogodjenih tiketa :haha: :haha: :haha:
 
STA SMO OVDE ZAKLJUCILI ⁉️
Prvo smo dosli do zakljucka da je Piksi najverovatnije dezorijentisan i da ne zna sa sigurnoscu sta radi i da bi verovatno trebalo najuriti Piksija i dovesti nekog atraktivnijeg trenera tipa Kokeza ili Terza a mozda i Limenog iz beton lige .Nesto slicno sam procitao u komentarima skoro za Zeljka Obradovica posle 2 ili 3 poraza u euroligi DA TRENER MORA DA IDE I DA JE ON PROHUJAO SA VIHOROM DA GA JE PREGAZILO VREME i da se sada igra valjda drugacije kosarka nego sto se ranije igrala.
Zatim procitao sam ovde AKO NE MOGU DA POBEDE JEDNU SVAJCARSKU ⁉️ a ja bih samo drugarski posavetovao te znalce i strucnjake AKO JE STVARNO BRAZIL SVEMIRSKI TIM A SVAJCARSKA VEROVATNO LIMUNADA KVOTA NA POBEDU BRAZILA JE 1,50 STAVITE 1000 EURA I UZMITE 500 NI LUK JELI NI LUK MIRISALI :ppozdrav: ali ako bi neko izvadio iz slamarice crni fond za nedaj boze uvijen u peskiric i stavio ga na Brazil mozda bi doslo do razvoda braka a mozda bi poceo da prica sam sa sobom a mozda bi doslo ido najnepopularnijeg scenaria mozda bi nastupio srcani napad .Svi igraju fudbal danas i to vrhunski i to znaju ljudi koji prate intenzivno medjutim ima dosta ne informisanih i moze se svasta procitati .
Nasi su se vratili posle mnogo godina posta mnogo je izuzetno talentovanih igraca koji ce dugo igrati zajedno i potencijal je veliki hemija izuzetna A Piksi je posle mnogo godina masakriranja naseg fudbala od strane raznih mafijasa i menadzera uspeo da izvuce maksimum I CAK I DA NAPRAVI JOS DVA PORAZA U GRUPI NE BIH MENJAO PIKSIJA NEGO BI GA OSTAVIO NA MALO DUZI PERIOD jer za ovih godinu dana uradio je dosta lepih stvari za nas fudbal i to treba ceniti .::super::
Mnogo njih bi da menja i najtrofejnijeg Obradovica i velicinu Piksija i legendarnog Dzaju valjda ti velikani smetaju a nikome ne smeta dusevni bolesnik koji je uneredio Srbiju i vratio u srednji vek ubunario u duznicko robstvo i sve rasprodao i prezaduzio za tog psihopatu novine pisu bajke i mediji informisu kao da je faraon i za njega je vec zazivela recenica A KOJI JE BOLJI ILI NEMAMO BOLJEG 🚾🚾🚾medjutim i to pokusavam da shvatim vec dugo vremena se intenzivno truje nervni sistem nasih ljudi / uglavnom labilnijih/ kao u sekti i posledice su nesagledive 🆘
ZAKLJUCAK Kako god odigrali velika podrska za Piksija i za ove momke i samo ovim tempom i u ovom stilu kao do sada i sve ce se to vratiti pod garancijom ne bojim se za buducnost WE ARE BACK
Piksi je pogrešio i kriv je a neće da prizna krivicu.U njegovom glasu se to čuje.Ne zato što smo izgubili,nego što nismo došli do brazilskog gola.Imali smo jedan šut prema tribinama.Pa sam je rekao da Brazilci nemaju krila.Strah me je i siguran sam da obe sledeće utakmice ne možemo odigrati dobro.Znači,moramo se pouzdati samo u sreću.Da nema boljeg od Piksija-ima i boljih i lošijih.Nisam ni ja za to da mu se seče glava zbog jednog kiksa ali ako ne prođemo dalje mislim da sam treba da da ostavku.
Pa da li ti Švajcarsku stavljašu rang-Nemaca,Španaca...ili misliš da mi nismo dorasli ovom takmičenju.Odluči se.Misliš da će tući Brazilce.Jedno ti tvrdim.Brazilci neće biti prvaci.Titula ide u Evropu.
 
Piksi je pogrešio i kriv je a neće da prizna krivicu.U njegovom glasu se to čuje.Ne zato što smo izgubili,nego što nismo došli do brazilskog gola.Imali smo jedan šut prema tribinama.Pa sam je rekao da Brazilci nemaju krila.Strah me je i siguran sam da obe sledeće utakmice ne možemo odigrati dobro.Znači,moramo se pouzdati samo u sreću.Da nema boljeg od Piksija-ima i boljih i lošijih.Nisam ni ja za to da mu se seče glava zbog jednog kiksa ali ako ne prođemo dalje mislim da sam treba da da ostavku.
Pa da li ti Švajcarsku stavljašu rang-Nemaca,Španaca...ili misliš da mi nismo dorasli ovom takmičenju.Odluči se.Misliš da će tući Brazilce.Jedno ti tvrdim.Brazilci neće biti prvaci.Titula ide u Evropu.
Koga bi ti predlozio umesto Piksija??
 
Gledajuci klupu samo stoper Mitrovic i Lazovic mogu biti adekvatne zamene u igri. Radonjic da, ali defanziva mu je losiji deo.Koliko god kao Zvezdas podrzavao Jovica mislim da jos uvek nije kalibar. Takodje i ostali. Mogu da igraju, ali nije to to. Kad neko kaze pa sto ih je pozvao, ja kazem, a koga drugog da je poveo.
.A šta ti misliš da je on Bog pa je nezamenljiv.Ima trenera.
Ne mislim da je bog i znam da ima trenera, samo trazim od tebe jedno ime koje bi ti predlozio i da bi se taj prihvatio posla.
 
Poslednja izmena:
Dzaba da se piše o Piksiju, za 4 dana znace se dobro je l on pogodak ili promašaj, mene lično, zabolela je ovakva izjava, i ne mogu da shvatim da u utakmici u kojoj imas mozda 1%sanse da pobediš ubacis igrače koji nisu fizicki spremni i koji nisu pokazali ama bas nista, imajuci u vidu da su za Srbiju najvazniji dueli sa Kamerunom i Svajcarskom, uopste nije imalo potrebe izlagati igrace riziku da se teze povrede. Nikako mi nije jasno kako ce sutra Mitrovic biti 100% pre dva dana je bio 50%, kako je Kostic vaskrso brze od samog Isusa? Pa igrao sam fudbal godinama, pratim ga svakog dana ali jos ovo nisam doživeo. Pratimo svi nase klubove i Zvezdu i Partizan i jasno se zna, ako neko ima povredu on ne igra uopšte, igraju samo zdravi ili sa nekom blagom tegobom a na 30% pa ni Mesi na 30% ne vredi nista.
 
Gledajuci klupu samo stoper Mitrovic i Lazovic mogu biti adekvatne zamene u igri. Koliko god kao Zvezdas

Ne mislim da je bog i znam da ima trenera, samo trazim od tebe jedno ime koje bi ti predlozio i da bi se taj prihvatio posla.
Nije to na meni.Otkud ja znam ko bi se prihvatio a ko ne.A da li ti misliš da ako opet kiksne da treba da ostane.Znamo svi da smo se i na mišiće plasirali na SP.Sve je znao unapred.Zvezdaš sam i on je naš ali budimo realni.Svalio je svu krivicu na igrače.
 
Nama su rezerve korisne ali za neke druge stvari, davanje izjava kod novinara, neko mora i to da radi kao na primer Marko Grujic koji je dobar igrac, dobar dečko ali jedva da ce dobiti koji minut, mozda sutra, sve zavisi a ovi ostali ce dobiti minutazu ako sutra izgubimo, tako to ide, tu je i Maksimovic koji je dobio koji minut. Mnogo je vazno imati dobru klupu za konfernciju i da budu bar na 50%
 
Pa igraci su igrali nije on. Nije on neki fudbalski duduk pa da ga mi ucimo fudbalu. Mi stalno zameramo trenerima ili selektorima da ekipu sastavljaju menadzeri kako bi se igraci bolje prodali. Sigurno da Mitrivic i Vlahovic nisu ti. Pre ce biti da je prevagnula njihova zelja da igraju, ali ponavljam sem onih par igraca sto sam naveo mi nemamo rezerve koje bi to adekvatno nadoknadile.
 
Nazad
Vrh