SPORT-Opšta tema

Posle ovakvog suđenja nisam se nadao_Obradoviću ne sme da se svira tehnička.3-a utakmica je morala biti poništena da se ne bi praznile dvorane.
 
Звезда је победила у финалу Аба лиге. Заслужено.
Ипак вечерас ми се чини да је ова кошарка била веома ружна. Много крљања и силовања лопте али ко ће то памтити. Важан је пролаз у евролигу.
Драго ми је за Калинића који ништа није показао али је погодио тројку кад је требало.
Идемо даље. Следи домаћа лига.
 
Bolje sto je ovako,jer da je drugacije diglo bi se opsadno stanje kako je namesteno poklonjeno i slicno... Kao sto sam i rekao ne treba nam trofej sve smo dobili u 4 toj utakmici
 
Гледам конференцију за штампу Жељка Обрадовића и не свиђа ми се како се понаша. Поред исправних има и ружних коментара.
Али ко губи има право да се љути.

Ипак Жељко је легенда кошарке.
 
Ako se zvezda preda i odigra loše onda je to sport i ok ....
A ako je drugačije to nema veze sa sportom
Sa toliko povređenih igrača nije ni moglo drugačije
 
Posle druge tekme sam znao da ce biti 5 partija i da zvezda dobija petu.....
Zasto bi se rizikovalo sa petom utakmicom??Kakve ulaznice, Tv prenosi. Ulog je mnogo veci. Ucesce u evroligi mnogo vise donosi i para i sponzora. Veceras Partizanu nisu pomogli ni cudno sudjenje ni praznjenje tribina.
 
Jos nesto. Zar nisu i kosarkasi Partizana trebali da ucestvuju u ceremoniji proglasenja pobednika ili su ih gadjali navijaci pa nisu bili bezbedni??
 
Bolje sto je ovako,jer da je drugacije diglo bi se opsadno stanje kako je namesteno poklonjeno i slicno... Kao sto sam i rekao ne treba nam trofej sve smo dobili u 4 toj utakmici
Pa za vas je sudio.Samo u finišu kad nema igranja nije svirana lična u napadu Partizanu.Dokaz da je ta 4 utakmica sumnjiva su ostale 4 a vi sad možete trubiti.I mislim da je naš Radonjić na 3 utakmice dobio tehničku a klupa Partizana...3 je trebala da se registruje u korist Zvezde.Na 3-oj nije ispražnjena cela hala a sinoć jeste.Ko god vam je pomagao,nije uspro.Svaka čast Avramoviću i Panteru.Bez njih Partizan nije ništa-kakvi Obradović-Ljudi pogađaju iz svih mogućih pozicija.Zvezda igra timski.
 
Nazad
Vrh