SPORT-Opšta tema

O kojoj mrznji pricas PEXKAP pa nismo mi uhapsili i sklonili ikonu kluba Dzaju i Cvetkovica i okruzenje i doveli lica sa interpolove poternice ali ajde sto su zajahali u Zvezdi nergo je predsednik poslao svoje janjicaree u Partizan a uz put je destabilizovao i reprezentaciju ,U kosarci je Zvezda bila pred stecajem kada je igrao Tadija Dragicevic nisu primnali platu mesecima prodavali meceve u ABA LIGI da bi nadomestili rupe u novcaniku .Ali koliko god da se lose radilo u kk CZvezda kada se doslo na rub propasti tako je sada u fc CZvezda DA LI MISLIS DA CE POSLE KOKEZJANIJE ,TERZE I VUCICA KADA BUDU ZGLAJZNULI JEDNOG DANA OSTATI PUNA KASA PARA ❓ naravno da nece pocistice sve kao kirbi usisivacem a onda sledi pitanje KOJE USPEHE POMINJES ❓SPAS ZA KLUBOVE NIJE KUPOVINA VREMENA VEC PRIVATIZACIJA ALI DO NJE NECE DOCI ustvari moze da dodje ali da kupi Andrej ili Filip Cepter ili na papiru Dan Tana ili Mika iz Race Kragujevacke. Gde si ti video mrznju u mom postu gore ❓Ovaj vas Covic je promenio sve garniture vlasti u zadnjih 30 godina i sutra da eksplodira sns on je vec u novoj partiji u novoj vlasti i sad izvini ALI JA NE MOGU DA SE DIVIM COVICU ILI VUCICU ILI KOKEZI ILI TERZI .To nije mrznja to u meni izaziva gadjenje, ja se divim samo pravim i istinskim vrednostima ne znam drugacije .
Ovde je hit u Srbiji da se ljudi vade iz istraznog zatvora i stavljaju na rukovodeca mesta i ne radi se samo o lopovima vec i nestrucnim licima za obasvljanje bilo kog odgovornog posla i ja ovde non stop citam O USPESIMA KLUBA KOJI JE SKLONIO STRUCNJAKE I DOVEO LICA SA POTERNICE i jos nailazim na postove LJUBOMORNI STE NA NAS I NA NASE USPEHE ::lose:: mnogo smo potonuli kao narod bojim se da je kasno za vracanje u normalu
koliko ne znanja mati moja mila!
pa 2008 je hapsen tvoj Dzaja i Cvetkovic
Tadic i Dacic prvi ljudi u drzavi tada(predsednik i ministar policije) okoreli grobari,dolazili na kosarkaske utakmice...tadic gotovo stalno
isto i Dinkic,Rasim Ljajic,Mile Dodik(2007 u ime igoke-e licno dodik potpisao i partizan i igokea postali jedan klub)
 
pa ovo je isto tako ne znanje do bola

kup u fudbalu partizan osvojio u poslednjih 5 sezona-2 puta
kup radivoja koraca u kosarci osvojio u 5 sezona-3 puta
vaterpolo ligu u u 5 predhodnih-2 puta+kup srbije 2 puta
ali lepo je to kad se napisu nule
 
Slusajte ovako, navijam za Zvezdu, i naravno da je sportsko drustvo zvezda miljenik trenutno rezima. Poredimo kkcz i kkp, ono sto se nama desavalo dok je "vasa" bratija vodila drzavu ( dacic, tadic, dodik.....) vama se nikad nece desiti, da se gasite, i ne treba da se razumemo. Imate sasvim pristojnu ekipu, skupog trenera sa iskustvom i imenom, drzavne sponzore i tako dalje.... a kukate nikad gore, dosta vam i finale aba lige, za vece uspehe morate malo da stpite da se kolo okrene....
 
Svojim potezima sami sebe gase. Odustaju od igranja u kosarkaskoj ligi Srbije. Navodni razlog je huliganstvo na tribinama i skretanje paznje tim postupkom na te probleme. Ili su se usrali da ne izgube i treci trofej.
 
Piset titula a ne kupova... :)

Zasto bi neko igrao kosarkasku ligu Srbije kada se pravila menjaju kako kome odgovara?
 
Piset titula a ne kupova... :)

Zasto bi neko igrao kosarkasku ligu Srbije kada se pravila menjaju kako kome odgovara?
Pa da li svi igraju po tim pravilima.Šta se to toliko menja.Nego,sad i u košarci su sudije i svi na Zvezdinoj strani.Obradović postao ko Stanojević.Da je Zvezdi Avramović i Panter ne bi joj mogli ni prići.
Ako gospoda bojkotuju onda lepo neka ih izbace iz takmičenja i neka pauziraju malo u drugoj ligi jednu godinu.To bi bio logičan sled događanja.
 
Evo gospodo pa izvolite.Ako se ovo ne primeni-šta onda.Opet će vam Vučić biti kriv.Prvi put je nešto bacano sa tribina u istoriji košarke pa je to glavni razlog.Što su dozvolili u svojoj hali da ima više navijača od dozvoljenog.
Trebalo bi onda cela liga da se ugasi zbog toga.Fala je bogu,postoje kamere i koga kamera uhvati,caluj brate 100 iljadarki pa bacaj i dalje.Onda neće ni semenke bacati.
 
Ако Партизан неће да игра у првој лиги правила кажу да ће играти у трећој.
Па онда нека не поштују правила за која се толико бусају да их треба поштовати.
 
koliko ne znanja mati moja mila!
pa 2008 je hapsen tvoj Dzaja i Cvetkovic
Tadic i Dacic prvi ljudi u drzavi tada(predsednik i ministar policije) okoreli grobari,dolazili na kosarkaske utakmice...tadic gotovo stalno
isto i Dinkic,Rasim Ljajic,Mile Dodik(2007 u ime igoke-e licno dodik potpisao i partizan i igokea postali jedan klub)
LULE Ja ne pisem ko je obilazio stadione od stranackih funkcionera tada i to nije tema razgovora .Tema razgovora je KOME JE SMETAO DRAGAN DZAJIC I POBEDNICKA UPRAVA OKO NJEGA ❓ KO STOJI IZA OVE SRAMNE PREDSTAVE ❓I KAKAV JE EFEKAT SKLANJANJA NAJUSPESNIJE UPRAVE U ISTORIJI KLUBA ❓a koga zabole sta je gledao Dinkic ili Tadic ZNACI NE TREBA TI NIKAKAV INFORMER DA BI DAO ODGOVOR PUSTI STATISTIKE SA INTERNETA I KAZI IZ SVOJE GLAVE MISLJENJE O SVEMU STO SE TADA DOGADJALO .............ALI IZ SVOJE GLAVE PUSTI KO STA KAZE:nono:
 
[/URL]
Evo gospodo pa izvolite.Ako se ovo ne primeni-šta onda.Opet će vam Vučić biti kriv.Prvi put je nešto bacano sa tribina u istoriji košarke pa je to glavni razlog.Što su dozvolili u svojoj hali da ima više navijača od dozvoljenog.
Trebalo bi onda cela liga da se ugasi zbog toga.Fala je bogu,postoje kamere i koga kamera uhvati,caluj brate 100 iljadarki pa bacaj i dalje.Onda neće ni semenke bacati.
Moze li drug da te zamoli nesto iskreno LJUBIM TE VRATI SE NA TEMU O KORONI JER SA TOM TEMOM STVARNO VLADAS A VERUJ MI DA SI NA OVOJ TEMI ZALUTAO I TO MNOGO. Ako krenem da ti objasnjavam stalno kako sve funkcionise u Srbiji pa i u sportu ugusicemo temu totalno jer na ovu opasku OPET CE VAM VUCIC BITI KRIV 🚾 ja stvarno nemam snage da objasnjavam vise kako sve funkcionise i gde cemo na kraju da zavrsimo sa garniturom gde Vucic nema dana radnog staza ,pola SNS a ima kupljene diplome a pola gradonacelnika gradova po Srbiji ima dosije u policiji ili istrazni zatvor, pickolizac Brnabic ti kroji sudbinu ,ministar vojske ti je bivsi hipik a drzava prezaduzena kod zelenasa .E taj budzati je preuzeo i sport u Srbiji kao i sve drugo i on kontrolise sve i kase i menadzere i postavlja i skida selektore fss i postavlja upravu Zvezde i zove Vukanovica da mu kaze sta da radi i zove Terzu a on ga je i pomilovao kada ga je dovukao iz USA a on je vrsio i destabilizaciju Partizana pocev od janjicara do ucenjivanja i podmicivanja nego
da ja tebe nesto pitam JE LI TEBI VUCIC DAO PENZIJU ILI SI JE ZARADIO ❓i dali ti razlikujes u nekoj ekipi iskusnog strucnjaka znalca ili ekipu stratega koji imaju neki odredjeni plan ili strategiju za klub za omladinski pogon itd itc od hostaplera i kriminalaca i da li ocekujes ista normalno od krimosa ❓Analiziraj sta ste uradili u Evropi zadnjih 10 godina ❓pa stavi prst na celo .
PS Budes li pomenuo uspehe u brdsko seljackoj ling long ligi ODMA ALI MOMENTALNO TE BLOKIRAM NA OVOM FORUMU I SAMNOM VISE NECES IMATI NIKAKVU KONVERZACIJU ostavicu te COCIJU064 pa se druzite i razglabajte a sve uz sljokice i zastavice pionirske kape i marame kao u cikusu Kolorado🆘
 
Papagaj se ponovo javio.
Kada bi ti postavio pitanje KOGA VISE VOLIS TITA ILI VUCICA ❓DZAJICA ILI TERZICA ❓NE BI MI DAO NIKAKAV ODGOVOR jer ti nemas svoj stav iza koga bi mogao da stanes a ako bi ti postavio pitanje KOGA VISE CENIS ❓opet mi ne bi odgovorio ILI ZATO STO SI TESKI SADOMAZOHISTA ILI SE JEDNOSTAVNO STIDIS SVOG MISLJENJA ILI SI PREVISE IDEALIZOVAO OVE STO SU VAS ZAJAHALI KAO U GALOPU U SPANSKOJ KORIDI a izgleda da je od svega po malo ...............ILI MNOGO🚾:sta:
 
Veceras sam procitao ovde na temi DA PARTIZAN PLANIRA DA NE IGRA PLAY OF ZA PRVAKA SRBIJE I TO BI BILA FENOMENALNA STVAR jer sistematski se sve unistava ne samo u sportu nego i u drugim granama privrede i mislim da bi to bila dobitna kombinacija za klub pa cak i da nas bace u 3 cu ligu kao sto je Nole napravio jedini ispravan potez u Australiji za njihovu izdrkanu virtuelnu vakcinu tako i ovde godinama se urusava celo sportsko drustvo Partizan totalno do daske a LULE 28 dali kroz sarkazam ili krajnje ozbiljan komentarise osvojili 2 kupa ::lose:: svi timovi Partizana u zivom blatu bez naznake da se moze negde iz katastrofe .Unistena je i reprezentacija u fudbalu ali necemo da sirimo temu ovaj potez me odusevio i to bi bilo fantasticno
A moze i neko da mi pojasni sta je se to dogadjalo u prostorijama fc Partizana nekakva hapsenja ko su ti ljudi sto su hapseni jesu li to neki Partizanovi sportisti ili fudbalski radnici i otkud oni u Partizanu i posle mi izleti ZORAN da me pita STA OCETE VI OD VUCICA OCETE ON DA VAM DA 🚾 ...............vama ce da da ALI SERIF I OMONIJA a sljokice i zastavice samo protiv Metalca ,Pazarca ,Surdulice ili Borce grede
 
Kada bi ti postavio pitanje KOGA VISE VOLIS TITA ILI VUCICA ❓DZAJICA ILI TERZICA ❓NE BI MI DAO NIKAKAV ODGOVOR jer ti nemas svoj stav iza koga bi mogao da stanes a ako bi ti postavio pitanje KOGA VISE CENIS ❓opet mi ne bi odgovorio ILI ZATO STO SI TESKI SADOMAZOHISTA ILI SE JEDNOSTAVNO STIDIS SVOG MISLJENJA ILI SI PREVISE IDEALIZOVAO OVE STO SU VAS ZAJAHALI KAO U GALOPU U SPANSKOJ KORIDI a izgleda da je od svega po malo ...............ILI MNOGO🚾:sta:
Dao bi ti odgovor da ih voli sve podjednako a svoj omiljeni klub najvise, i pritom ti napomenuo da ti njih i njihov klub mrzis vise nego sto volis svoj... i tako u krug. :D
 
Moze li drug da te zamoli nesto iskreno LJUBIM TE VRATI SE NA TEMU O KORONI JER SA TOM TEMOM STVARNO VLADAS A VERUJ MI DA SI NA OVOJ TEMI ZALUTAO I TO MNOGO. Ako krenem da ti objasnjavam stalno kako sve funkcionise u Srbiji pa i u sportu ugusicemo temu totalno jer na ovu opasku OPET CE VAM VUCIC BITI KRIV 🚾 ja stvarno nemam snage da objasnjavam vise kako sve funkcionise i gde cemo na kraju da zavrsimo sa garniturom gde Vucic nema dana radnog staza ,pola SNS a ima kupljene diplome a pola gradonacelnika gradova po Srbiji ima dosije u policiji ili istrazni zatvor, pickolizac Brnabic ti kroji sudbinu ,ministar vojske ti je bivsi hipik a drzava prezaduzena kod zelenasa .E taj budzati je preuzeo i sport u Srbiji kao i sve drugo i on kontrolise sve i kase i menadzere i postavlja i skida selektore fss i postavlja upravu Zvezde i zove Vukanovica da mu kaze sta da radi i zove Terzu a on ga je i pomilovao kada ga je dovukao iz USA a on je vrsio i destabilizaciju Partizana pocev od janjicara do ucenjivanja i podmicivanja nego
da ja tebe nesto pitam JE LI TEBI VUCIC DAO PENZIJU ILI SI JE ZARADIO ❓i dali ti razlikujes u nekoj ekipi iskusnog strucnjaka znalca ili ekipu stratega koji imaju neki odredjeni plan ili strategiju za klub za omladinski pogon itd itc od hostaplera i kriminalaca i da li ocekujes ista normalno od krimosa ❓Analiziraj sta ste uradili u Evropi zadnjih 10 godina ❓pa stavi prst na celo .
PS Budes li pomenuo uspehe u brdsko seljackoj ling long ligi ODMA ALI MOMENTALNO TE BLOKIRAM NA OVOM FORUMU I SAMNOM VISE NECES IMATI NIKAKVU KONVERZACIJU ostavicu te COCIJU064 pa se druzite i razglabajte a sve uz sljokice i zastavice pionirske kape i marame kao u cikusu Kolorado🆘
Mnogo nisko ali nema veze.Shvatam ja tvoje razočaranje.Kakve veze politika sad ima sa odustajanjem Partizana.Baš mene briga kako sve funkcioniše.Funkcionisalo je potpuno isto i kada je Partizan pobeđivao.Po tebi ne bi ni trebalo da pratimo bilo koji sport,jer stvari ne funkcionišu kako treba.Onda ova tema nema smisla.Ko gubi ima prava da se ljuti.A što se blokade tiče-to je tvoja volja.
 
Veceras sam procitao ovde na temi DA PARTIZAN PLANIRA DA NE IGRA PLAY OF ZA PRVAKA SRBIJE I TO BI BILA FENOMENALNA STVAR jer sistematski se sve unistava ne samo u sportu nego i u drugim granama privrede i mislim da bi to bila dobitna kombinacija za klub pa cak i da nas bace u 3 cu ligu kao sto je Nole napravio jedini ispravan potez u Australiji za njihovu izdrkanu virtuelnu vakcinu tako i ovde godinama se urusava celo sportsko drustvo Partizan totalno do daske a LULE 28 dali kroz sarkazam ili krajnje ozbiljan komentarise osvojili 2 kupa ::lose:: svi timovi Partizana u zivom blatu bez naznake da se moze negde iz katastrofe .Unistena je i reprezentacija u fudbalu ali necemo da sirimo temu ovaj potez me odusevio i to bi bilo fantasticno
A moze i neko da mi pojasni sta je se to dogadjalo u prostorijama fc Partizana nekakva hapsenja ko su ti ljudi sto su hapseni jesu li to neki Partizanovi sportisti ili fudbalski radnici i otkud oni u Partizanu i posle mi izleti ZORAN da me pita STA OCETE VI OD VUCICA OCETE ON DA VAM DA 🚾 ...............vama ce da da ALI SERIF I OMONIJA a sljokice i zastavice samo protiv Metalca ,Pazarca ,Surdulice ili Borce grede
STA OCETE VI OD VUCICA OCETE ON DA VAM DA-Ovo ja nisam napisao-to si izmislio.
 
Nazad
Vrh