SPORT-Opšta tema

Kako je Zvezda sinoć igrala,ne bi me ništa čudilo.
 
pa opet ti ne shvatas sta sam ti objasnio....od 91 dakle do ove godine je stalno igrao-vodio klub u evro ligi,dakle ravno 30 godina igra evro ligu a vodio sve najace klubove(panata je imao najveci budzet ikada kada je obradovic bio trener)
nigde ja ne sporim da je on najtrofejniji evropski trener samo te upoznajem sa cinjenicom da niko osim njega nije ni imao tu mogucnost jer nije igrao svake godine isto takmicenje sa timom 1do3 prva favorita za naslov
2005 se pokazao ko je na konferenciji za novinare kada je ne uspeh na EP u BG svalio na igrace-iste one koje je on birao da budu u timu
Ja ne mogu da shvatim tvoje postove uopste sta je pisac hteo da kaze pa bi te zamolio da mi odgovoris seljacki DA LI JE ZELJKO TRENERCINA ILI NIJE ZNACI DA LI JE NAJUSPESNIJI TRENER U EVROPI SVIH VREMENA ILI NIJE ne zanimaju me ni rosteri ni budzeti ni eurolige ni kauboji ni indijanci odgovori DA ili NE a ove opaske on je vodio te timove sa tim budzetom pa naravno jer da ih nije vodio ne bi bio prvak Evrope a on je sa Huventudom bio prvak Evrope i sa Partizanom koji nisu imali i za toalet papir nego mozda je bolje da ti priznam da je Sakota bolji trener ili Alimpijevic ili trener MZT Skoplje nego znas sta bi bilo mnogo dobro da ne bi vise zbunjivao umorne poljoprivrednike DA POZOVES TELEFONOM TEGELTIJU AKO JOS RADI ONU EMISIJU NA SOS KANALU I DA MU OBJASNIS DA ZELJKO NIJE NEKI TRENER VEC DA GA JE SRALO KAO DA JE PIO RICINUS mozda se pokrene tema a iskren da budem ni meni nije jasno kako 9 puta AJDE JEDNOM ,DVAPUTA ,PA I TRI PUTA DA USERE COVEKA ALI OVAJ COVEK NON STOP OSVAJA ipak to nije pravicno raspodeljeno nego vidim kada je Zvezda tukla Partizana pre par meseci onako krvnicki ovde su se odmah izvodili zakljucci i potpisivala sezona pre vremena a ja rekoh kao stari i prekaljeni POLAKO POLAKO JOS CE VAMA BULJA DA ZVACE GACE I TAKO JE I BILO ZVACE A STEGLO SE KO STIPSA samo opusteno evo ja priznajem da je Zvezda bolji i kompletniji tim i veliki favorit na papiru ali nema radovanja i spremanja raznja dok je zeka u sumi tj dok sudija ne osvira kraj dzibuki mora da steze to je valjda prirodno
 
Vlada Durovic koji je veliki strucnjak je pomenuo u studiu pre par dana da Partizan moze da parira najvise ako se igra na mali broj koseva a ako krene trka i raspucavanje da je Zvezda u velikoj prednosti .Dobro izlaganje ali sta reci sada posle 4 te utakmice pravilo je da ne postoji pravilo .Pred Zeljkov dolazak sam bio ubedjen da ce se igrati jaka odbrana sa malo koseva medjutim mozda su i krenuli u tom smeru ali posle par meseci iznenadjujuca transformacija milion koseva verovatno je igra prilagodjena ovim crncima ali Zvezda koja igra jaku odbranu i to je njen upecatljiv stil godinama verovatno se ide na razbijanje tog sistema igre a sada bi bilo najlepse kada bi se igralo pred praznim tribinama ali ovako ce se vrsiti veliki pritisak na sve cak ce i budzati najverovatnije reagovati jer je drzava davno privatizovana ali ajde da vidimo
 
pa taj isti Huventud je dobio 91 sa Partizanom...92 Huventud staje u grupnoj fazi takmicenja u grupi A iako je imao isti broj bodova(pobeda-poraza) sa Knor Bolonjom ali zbog slabije kos razlike ne prolazi....93 Huventud postaje sampion evrope dakle za 3 godine dva puta Huventud igra finale od kojeg je jedno dobio a drugo izgubio u poslednjoj sekundi kosom Saleta i sad ti meni kazes da je on imao slab tim

pa jeste najuspesniji trener gde sam ja to napisao da nije
samo sam te upoznao sa cinjenicom da je jedini on i mogao to postati jer 30 godina jedini ucestvuje svake godine u tom takmicenju
 
Zvezda dobija petu utakmicu. Igra se zbog para pet meceva, ulaznice-sponzori-tv prenos sve su to pare....
Znam PEXSAPE ali kada se montira ne montira se da ga tuce sa 30 razlike i ponizava ne go se napravi da bude tesan poraz a na ovu opasku da Zvezda dobija peti mec jer mislis da dobija sto je bolji i kompletniji tim ili mislis da je unapred izrezirano BUDI SAMO MALO PRECIZNIJI ima nas dosta koji ne okolisemo vec u epicentar tako je i najbolje
 
pa taj isti Huventud je dobio 91 sa Partizanom...92 Huventud staje u grupnoj fazi takmicenja u grupi A iako je imao isti broj bodova(pobeda-poraza) sa Knor Bolonjom ali zbog slabije kos razlike ne prolazi....93 Huventud postaje sampion evrope dakle za 3 godine dva puta Huventud igra finale od kojeg je jedno dobio a drugo izgubio u poslednjoj sekundi kosom Saleta i sad ti meni kazes da je on imao slab tim

pa jeste najuspesniji trener gde sam ja to napisao da nije
samo sam te upoznao sa cinjenicom da je jedini on i mogao to postati jer 30 godina jedini ucestvuje svake godine u tom takmicenju
Mogu da ti kazem LULE28 ali iskreno da si enciklopedija odakle sve te informacije izvlacis npr COCI064 je pokusao par puta da pominje neke informacije od ranije ne bi li izbriljirao ali sve je to dosta bledo ali bato ti si kompijuter ovo jwe vec za sportski kviz znanja a budi iskren jesi to iz rukava izbacio ili si surfao ovih dana malo .Ja sam na premer siguran da kada bi Coci64 sreo na ulici Vladu Djurovica da ga ne bi prepoznao a ne bi prepoznao ni Zivana Ljukovcana ,Miralema Zjaju ili civijasa Riznica ili carapana Sakica .Toliko o poznavanju naseg ex yu fudbala a npr ti se nisi nesto specijalno ekponirao a vidi se da baratas materijom a kako god bilo obogatio si ovaj forum hvala ti na tome
 
Sve si u pravu. Ne bi ih prepoznao jer su godine ostavile traga. Eno Sakica na klupi Zvezde. Kad Je Ljukovcan dosao iz Novog Sada I zajedno sa Dikom Stojanovicem cinio par golmana gde si ti bio, takodje i Zjajo iz Bugojanske Iskre. Nisam enciklopedija, ali znam puno, za razliku od tebe koji sopa gluposti ili prenosi tudja misljenja.
 
Sve si u pravu. Ne bi ih prepoznao jer su godine ostavile traga. Eno Sakica na klupi Zvezde. Kad Je Ljukovcan dosao iz Novog Sada I zajedno sa Dikom Stojanovicem cinio par golmana gde si ti bio, takodje i Zjajo iz Bugojanske Iskre. Nisam enciklopedija, ali znam puno, za razliku od tebe koji sopa gluposti ili prenosi tudja misljenja.
Bogami razoruzao si me na brzinu da li to znaci da si jos uvek aktivan ili si se razocarao zbog celokupne situacije u klubu sa ovim krimosima pa vise iz prikrajka pogledas po nekad ping pong super ligu Srbije
 
Znam PEXSAPE ali kada se montira ne montira se da ga tuce sa 30 razlike i ponizava ne go se napravi da bude tesan poraz a na ovu opasku da Zvezda dobija peti mec jer mislis da dobija sto je bolji i kompletniji tim ili mislis da je unapred izrezirano BUDI SAMO MALO PRECIZNIJI ima nas dosta koji ne okolisemo vec u epicentar tako je i najbolje
Trenutno ima jaci tim, tj "duzu" klupu. I veliku prednost domacih navijaca. Ali bice svakako tesna tekma puna naboja i tenzija...
 
njaveci problem kod vas Partizanovaca sto najiskrenije i to sam vec pisao u ovoj temi za to je najveci takoreci "krivac"(i za to ponovo kazem kapa dole to mu je najveci uspeh)Dusko Vujosevic koji je napravio da KK Partizan u vasim mislima bude nebeski klub koji ne postoji na svetu,da za njega igraju igraci i to strani pa i domaci(ne mislim sada vec tih godina kada je on dominirao u ligi) za sitnu lovu i iz ljubavi...dakle pricam za period posle 2000te jer ponavljam pre 30 godina sampioni evrope su bili i jugoplastika,limoz,juventud a razlog su bili dobri timovi
ukoliko osvoji Aba ligu ide u Evroligu a tamo se moraju dati na uvid plate igraca i trenera(evro kup ne)
Kevin Panter je prosle sezone igrao Fajnal for evrolige sa Armanijem i bio jedan od najboljih igraca(osvojili na kraju trece mesto pobedom protiv csk-a)-dolazi u Partizan da igra Evro kup
2.6miliona dolara plata
najplaceniji igrac Kalinic u zvezdi ima milion i 200hilj evra
 
Mogao bi da ti pricam o Koci Dimitrovskom, Ringovu, Kanatlarovskom, Pancevu, o Cerinu, Devericu, Mlinaricu, Zajecu, Braci Cvetkovic, Bracunu, Stincicu, o treneru Ivicu, Surjaku, Muzinicu, Boljatu, Buljanu, Peruzovicu, o braci Amersek, o Secerbegovicu, Meskovicu, Verlasevicu, Geci, o Boroti, Turudiji, Petkovicu, Zecu, Santracu, o Nikezicu, Lerincu, Svilaru, Pavkovicu. Da ne nabrajam Zvezdu kroz generacije jer bi pisao do jutra. Mogao bi i grobare od Hatunica, Stojkovica, Klincarskog, Varge, Kunovca, Salje i Prekazija. Verujem da bi trebao da guglas do jutra da pronadjes gde je ko i kad igrao. Ovo je samo mali istorijat klubova iz svih republika kojih sam se na brzinu setio da ne bi bilo da guglam. Stariji ljubitelji fudbala koji su bar malo pratili YU fudbal znaju o kome i kojim klubovima pisem.
 
Mogao bi da ti pricam o Koci Dimitrovskom, Ringovu, Kanatlarovskom, Pancevu, o Cerinu, Devericu, Mlinaricu, Zajecu, Braci Cvetkovic, Bracunu, Stincicu, o treneru Ivicu, Surjaku, Muzinicu, Boljatu, Buljanu, Peruzovicu, o braci Amersek, o Secerbegovicu, Meskovicu, Verlasevicu, Geci, o Boroti, Turudiji, Petkovicu, Zecu, Santracu, o Nikezicu, Lerincu, Svilaru, Pavkovicu. Da ne nabrajam Zvezdu kroz generacije jer bi pisao do jutra. Mogao bi i grobare od Hatunica, Stojkovica, Klincarskog, Varge, Kunovca, Salje i Prekazija. Verujem da bi trebao da guglas do jutra da pronadjes gde je ko i kad igrao. Ovo je samo mali istorijat klubova iz svih republika kojih sam se na brzinu setio da ne bi bilo da guglam. Stariji ljubitelji fudbala koji su bar malo pratili YU fudbal znaju o kome i kojim klubovima pisem.
To uglavnom svi stariji znaju to bi bilo cudno kada neko od starijih ne bi znao i to se tesko zaboravlja ali ono sto zanima mladju populaciju a cega nema na guglanju je KAKO JE DOSLO DO HAPSENJA DZAJICA I DOLASKA NOVE GARNITURE STRUCNJAKA tj KO VISE CENI ZIVOTNO DELO DZAJICA crno beli ili crveno beli .Samo molim te ne moj da okrivljujes nikoga iz Humske 1 mi stvarno nemamo veze sa tim I DA LI JE TO BIO POCETAK KRAJA JEDNOG VELIKOG KLUBA zacvrkutaj sad da vidim koliko si u materiji
 
njaveci problem kod vas Partizanovaca sto najiskrenije i to sam vec pisao u ovoj temi za to je najveci takoreci "krivac"(i za to ponovo kazem kapa dole to mu je najveci uspeh)Dusko Vujosevic koji je napravio da KK Partizan u vasim mislima bude nebeski klub koji ne postoji na svetu,da za njega igraju igraci i to strani pa i domaci(ne mislim sada vec tih godina kada je on dominirao u ligi) za sitnu lovu i iz ljubavi...dakle pricam za period posle 2000te jer ponavljam pre 30 godina sampioni evrope su bili i jugoplastika,limoz,juventud a razlog su bili dobri timovi
ukoliko osvoji Aba ligu ide u Evroligu a tamo se moraju dati na uvid plate igraca i trenera(evro kup ne)
Kevin Panter je prosle sezone igrao Fajnal for evrolige sa Armanijem i bio jedan od najboljih igraca(osvojili na kraju trece mesto pobedom protiv csk-a)-dolazi u Partizan da igra Evro kup
2.6miliona dolara plata
najplaceniji igrac Kalinic u zvezdi ima milion i 200hilj evra
Nemoj previse da verujes ciframa nije merodavno jer ako verujes ispada da je Sejduba Suma najskuplji igrac u istoriji Partizana skuplji od Piksija ,Savicevica i Panceva a covek zuljao klupu u nasoj prvoj ligi a hteli da ga nasi daju na pozajmicu negde u Lucane ili Surdulicu ali ovi na toj poziciji imali mnogo jace igrace pa je dugo najplaceniji zuljao klupu u Partizanu ::novac::
 
Jednom veliki klub zauvek veliki klub, ali to tebi nije jasno. O kojoj materiji ti pricas? O onoj koja tebi odgovara? Tebi nije jasno da je Suma vise placen od Piksija i Deje jer su tada transferi bili daleko manji. Jedan Pizon je otisao u Arsenal za 70 000 funti 80 i neke godine. Svega par godina kasnije prvo je stigao Piksi posle dve godine Savicevic, a odmah i Pancev. Sve su to transferi daleko ispod 1000000 maraka, ponavljam maraka. Koliko se secam prvi je preko miliona placen Darko Kovacevic 1200000 marona.
 
evo i kolega coci ti isto objasnjava ali ne vredi tebi kad ne kapiras neke proste stvari

Jovic otisao u real za 60miliona---Benzema za 35miliona razlika u transferima je samo decenija ali ti to ne kapiras
Modric i Casimeiro zajedno ne punih 29miliona---Kamavinga placen 31milion evra

Ko je vise placen od Sume u Partizanu(mislim na trasnfer,ne plata)? placen je oko 1mil i 700hilj e
 
a tek ovo da ne verujem ciframa?
zbog cega bi grci(tj tamosnji novinari) izmisljali cifre?
da naude partizanu?
Kalinicevu platu je izneo spanski novinar jer je imao ponudu Barselone koja je bila manja od ovih 1,2 miliona
pa sam Etore Mesina trener Armania je rekao da su hteli da zadrze Pantera ali je kako je rekao-Panter je prihvatio ludu ponudu partizana
 
Nazad
Vrh