SPORT-Opšta tema

Šta to bi Cigani?Sad će opet Ćoki da se javi.
Мени је и оно у Нишу било претерано... Не губи Жељко два пута или барем ретко. Није ми драго што је Звезда изгубила али барем је Партизан схватио да може да игра добро...
 
Dokle god postoje ovakvi navijaci (vukxd...itd), verovatno i sa strane partizana poneki, mi normalno drustvo i normalno rivalstvo necemo imati. Eeeej preko 10 god sam na forumu, pa da nema cestitka partizanu od strane takvih, i kad ih dobijes posteno. E jbg onda bolje ne gledati i ne citati njihova pisanija.
 
Dokle god postoje ovakvi navijaci (vukxd...itd), verovatno i sa strane partizana poneki, mi normalno drustvo i normalno rivalstvo necemo imati. Eeeej preko 10 god sam na forumu, pa da nema cestitka partizanu od strane takvih, i kad ih dobijes posteno. E jbg onda bolje ne gledati i ne citati njihova pisanija.
Sve čestitke Partizanu na pobedi.Nisam imao gde da gledam.Morali smo da vas pustimo da pobedite jer bi se međusobno potamanili pa ne bi imali posle koga da trpamo sa 20-ak razlike.
 
Sve čestitke Partizanu na pobedi.Nisam imao gde da gledam.Morali smo da vas pustimo da pobedite jer bi se međusobno potamanili pa ne bi imali posle koga da trpamo sa 20-ak razlike.
Nek je i tebi bog u pomoci. Jos jednom, muka mi je od kvazi navijaca, koji stadion, halu nisu videli. Koji vise brinu za protivnicki tabor, nego svoj. Itd. A sto se tice vara, zna se ko je u Evropi imao najvise dosudjenih penala, a da bi ih bilo da je tad var postojao pitaj se. Coci, pa ne citam vec dugo. Jako dugo nisam pisao u ovoj temi. A mozda nisam trebao ni danas. Posto vam se svest ne menja. Uzas
 
Razumem da vam pobeda znaci. Kako to da se niste jvljali posle finala kupa ili posle derbija na Marakani???? Polako samo.
 
Nek je i tebi bog u pomoci. Jos jednom, muka mi je od kvazi navijaca, koji stadion, halu nisu videli. Koji vise brinu za protivnicki tabor, nego svoj. Itd. A sto se tice vara, zna se ko je u Evropi imao najvise dosudjenih penala, a da bi ih bilo da je tad var postojao pitaj se. Coci, pa ne citam vec dugo. Jako dugo nisam pisao u ovoj temi. A mozda nisam trebao ni danas. Posto vam se svest ne menja. Uzas
Za 10 godina napisao si 766 postova, stvarno je bolje da nisi napisao ni zadnja dva. Divim se vasoj svesti.
 
Nek je i tebi bog u pomoci. Jos jednom, muka mi je od kvazi navijaca, koji stadion, halu nisu videli. Koji vise brinu za protivnicki tabor, nego svoj. Itd. A sto se tice vara, zna se ko je u Evropi imao najvise dosudjenih penala, a da bi ih bilo da je tad var postojao pitaj se. Coci, pa ne citam vec dugo. Jako dugo nisam pisao u ovoj temi. A mozda nisam trebao ni danas. Posto vam se svest ne menja. Uzas
Pa,nisam znao da ne sme da se navija.Otkud ti znaš šta sam ja video ii gde sam bio.
Ja sam pitao za današnji var.Šta misliš da nije radio zadnjih 25 minuta.

Ako će da se vraćamo u prošlost,sećam se i kako vam je poklonjen ostanak u prvoj ligi.
 
Da li je realno da je neko došao da zeza ljude koji su pobrkali identitete i navijaju za FMP ?
Definitivno će kraj sveta...
273747314-2967377130259844-6119022780289679777-n.jpg
 
MORNAR je za tebe mala maca.Zar ne možeš da prihvatiš da je taj dokument zastareo i neko je postavio novi a ti ko švaba tra la la.
 
Za 10 godina napisao si 766 postova, stvarno je bolje da nisi napisao ni zadnja dva. Divim se vasoj svesti.
Pa realno bolje da nisam. Nisam ostrašćen navijač, a po temi se vidi koliko ljudi izbegavaju ovu temu. 5 ljudi pise u krug. Necu vise pisati u ovoj temi, uzivajte u vasim pobedama, titulama itd. A kad neko drugi pobedi, popijte koju, istrcite par kilometara, izbacite to zlo iz sebe. Pa onda mirno sednite za komp i cestitajte protivniku. Aj uzdravlje
 
Nazad
Vrh