SPORT-Opšta tema

Čekam slike sa druženja, a ovi mangupi još ništa ne šalju.Ležim bolan a leka tj. slika, nema.
 
Sautempton opasno igra ove sezone.
I westhem je prijatno iznenađenje ( bar za mene )
Odero totenhem siti,dobra tekma
Pretpostavio sam da će biti za uživanje ali da će Siti ostati bez bodova i tako ugroziti prvo mesto u šampionatu nisam verovao .
Zato je i zanimljiva premijer liga , u svakom kolu po neko iznenađenje a daće bog da i borba za titulu bude neizvesna ( još samo da Liverpul dobije onu zaostalu utakmicu )
Zamislite posle toga derbi Siti - Liverpul
a razlika je samo 3 boda .
Ko posle svega ovoga može da prati našu ništavnu ( ping-pong ) ligu ili kup maršala...... Pa se posle još i svađaju ko je bio bolji !?!
 
Poslednja izmena:
I westhem je prijatno iznenađenje ( bar za mene )

Pretpostavio sam da će biti za uživanje ali da će Siti ostati bez bodova i tako ugroziti prvo mesto u šampionatu nisam verovao .
Zato je i zanimljiva premijer liga , u svakom kolu po neko iznenađenje a daće bog da i borba za titulu bude neizvesna ( još samo da Liverpul dobije onu zaostalu utakmicu )
Zamislite posle toga derbi Siti - Liverpul
a razlika je samo 3 boda .
Ko posle svega ovoga može da prati našu ništavnu ( ping-pong ) ligu ili kup maršala...... Pa se posle još i svađaju ko je bio bolji !?!
Kosarka nam je na visem nivou kvaliteta od fudbala pa opet niko ne komentarise. Veceras je finale kupa i veoma neizvesna utakmica, a mi pratimo Engleze, Spance i Talijane verovatno zbog tiketa. Ko istinski voli neki klub trenutni kvalitet i plasman nije toliko vazan, pa ljudi prate i posvadjaju se i u naj nizim ligama, al VOLU svoj klub.
 
Znamo coci za finale, ko radi prenos?

Strane lige gledamo zbog dobrog fudbala, tikete slabo igram mozda jedan u 5-6 meseci.
 
Au Zeljko se vata za glavu.U napadu igraci ne znaju gde treba da se krecu ili da se postave.Katastrofa od igre.
 
Мало ми дође жао Жељка. Био је љубичаст још на почетку утакмице.
На полувремену више од 20 разлике. Ипак очекујем да се Партизан неће лако предати и да ће барем мало бити неизвесније. Има још да се игра.
 
Nešto slabije pratim košarku.Jesu li partizan i zvezda u istom rangu takmičenja. :unsure:
Mislim da ne, ne pratim ni ja ali se Zvezda ugasila i nije ni u jednom rangu, ima jedno 11 godina. Ovaj FMP đelje Partizana kad hoće...
273747314-2967377130259844-6119022780289679777-n.jpg
 
Džaba s ti papiri.FMP ste pobedili u polufinalu pa vam je zvezda samo održala lekciju iz košarke da vas prizemlji.
 
Nazad
Vrh