SPORT-Opšta tema

Evo još primera ili su i ovde sudije na strani zvezde.Danac sve vreme skakuće ko majmun i pored opomene glavnog sudije.Po pravilima bi tukli penale bar jedno sat vremena.
Da je kojim slučajem Radnički prošao,penale niko ne bi ni spominjao.
Zoki, nema svrhe ispravljati, mislim da nije vazno, svi imamo pravo na svoje vidjenje situacije e sad, po nekada gledamo kako nama odgovara i kada nama odgovara. Uvek ce biti pljuvanja na nas najveci klub.Idemo napred treba osvojiti titulu, mislim da ce ova biti tesko dostizna ali sledeca 99% vodi direktno u Ls i tu se moraju baciti sve karte.
 
Evo još primera ili su i ovde sudije na strani zvezde.Danac sve vreme skakuće ko majmun i pored opomene glavnog sudije.Po pravilima bi tukli penale bar jedno sat vremena.
Da je kojim slučajem Radnički prošao,penale niko ne bi ni spominjao.
Zoki sta li ti pises, ajd da je 1-2 izaso sa linije on je 4x to uradio i to ne bas malo.Mada i da je ostao na liniji ovi iz radnickog sutirali ko babe, usrali se odesekle im se noge.

Ni vasi se nisu proslavili na penalima.Borjan se istripovao ko da je novi Ceh a vuce se po seljackim ligama.
 
U fudbalu treba menjati neka pravila ako žele da i dalje ostane atraktivan . Recimo , ovo oko penala je postalo smešno , sudija se plaši da ih ponavlja kako se sve ne bi oteglo u nedogled . Neka lepo uvedu obavezan war posle svakog penala .
Takodje , aut bi mogao da se izvodi nogom i tako bi svaki aut u visini kaznenog prostora bio potencijalna opasnost po gol bilo kao centaršut ili direktno . Zašto se ne bi smanjio broj igrača na 10 po ekipi , dobilo bi se više prostora i podstakla napadačka igra .
Mogle bi biti 3 trećine i više vremena za trenera da u pauzama igračima objasni taktiku igre u zavisnosti od situacije na terenu a ne ovako dere se i mlatara rukama sa aut linije kao neko strašilo....
NFL je atraktivan sport jer svake god.po neko pravilo modifikuju i prilagode a svetski fudbalski moćnici teraju jedno te isto godinama ko tele-put . Falim te Bože pa su makar u nekim situacijama prihvatili war i naknadno pregledavanja snimka ( po uzoru na gore pomenuti NFL ) kod potencijalnih ofsajda i smanjili situacije taknuto-maknuto kad sudija glumi boga , dosudi nešto naopako iako je ceo stadion video drugačije .
 
Poslednja izmena:
Zoki sta li ti pises, ajd da je 1-2 izaso sa linije on je 4x to uradio i to ne bas malo.Mada i da je ostao na liniji ovi iz radnickog sutirali ko babe, usrali se odesekle im se noge.

Ni vasi se nisu proslavili na penalima.Borjan se istripovao ko da je novi Ceh a vuce se po seljackim ligama.
Pa to svi golmani rade.Postavio sam snimke gde se vidi i da je Stojković to uradio i sa Dancima obojica.Ali kod nas se digla buka i to najviše iz tabora Partizana.Pa vidiš i sam da se ni sami igrači nisu bunili.Nego se sve vreme pokušava omalovažiti zvezda kao klub,Isto se pokušalo i protiv Čukaričkog i onog faula.Pa malo je takvih i gorih faulova ostalo nesvirano.Samo se čeka kiks sudije da bi se zvezda razapela.Naročito Stanojević,prednjači u tome.Nek uzmu ove godine titulu i da mu bude srce na mestu.
 
Pa to svi golmani rade.................
I šta sad , ako svi krše pravilo onda je to u redu ?
Ne radi se sad o nekom posebnom klubu već o tome da naše sudije godinama nakaradno primenjuju pravila prilikom izvođenja penala . Kako se kome navije !
Još nešto nevezano za temu , voleo BiH da u najskorije vreme donesu pravilo kako L.Š. mogu da igraju samo privatizovani klubovi .
 
Poslednja izmena:
@ Zoki

Moram da te ispravim pravilo je promenjeo, kad je Stojkovic branio to bilo je dozvoljeno sada nije.Mozes se krecati samo po liniji.Nemas pravo istracavati napred.
 
Nikad nije bilo dozvoljeno. Pre nije smeo golman da mrdne dok igrač ne šutne loptu ( sa gol linije ).Gledao sam jednom prilikom gde je sudija 5,6 puta ponavljao penal.To je smešno za gledati.Da li bi onda gol Štulića trebao biti priznat jer je i tu Borjan krenuo ranije.Pratite izvođenje penala i u Evropi i Svetu i videćete isto što i kod nas.A to što je radnički uopšte i došao do penala je zato što se zvezda ispromašivala.Da je radnički briljirao pa da i razumem nezadovoljstvo.
 
I šta sad , ako svi krše pravilo onda je to u redu ?
Ne radi se sad o nekom posebnom klubu već o tome da naše sudije godinama nakaradno primenjuju pravila prilikom izvođenja penala . Kako se kome navije !
Još nešto nevezano za temu , voleo BiH da u najskorije vreme donesu pravilo kako L.Š. mogu da igraju samo privatizovani klubovi .
Naravno da nije u redu.Ali ne krše se pravila samo kada Borjan brani.Budimo realni.
 
Jel može snimak gde navijači Bajerna u kupu kod penala ometaju laserima igrače Paderborna. Takođe ako neko ima primer gde je u Evropi došao wanabe vođa navijača na čelo neke države i postavio uprave i vođe navijača rivalskim klubovima. Jednoroga mogu naći lakše, jel ima neki primer bića koje se pravi da je inteligentno, napada Žvalonju a ne podržava rezultate njegovog rada u klubu koji je preuzeo u ponoć?
Baš me zanima koliko puta je premijer Engleske koji navija za Junajted postavio upravu i navijače Liverpulu...
Da li ima neki primer ili link gde postoji retard predsednik FA u Engleskoj koji pri osvajanju Čempionšipa prišije titulu svom klubu?
 
Да ли је неко гледао синоћ Јувентус - Торино? Онако како је играо Торино желео бих да игра Звезда. Мислим на пресинг скоро целу утакмицу, борба за сваку лопту и телање, трчање, трчање... Наравно треба мало и квалитета, један, два добра централна играча... Један паметнији други спремнији... Бекови који притискају противничку одбрану... голман који зна да дода лопту и на тридесетак метара...
 
Ja predlažem da se večeras u 18:25 na S.K. 1 pogleda Mančester Siti - Totenhem.
U 16:00 na istom kanalu Sautempton - Everton i eto prilike da navijamo za našeg Sholak .
Opasno sam se navukao na Premijer ligu i ne znam šta ću kad SBB iduće sezone izgubi pravo prenosa .
 
Moram da se vratim na kup ako gledamo u sitna crevca.Mlađević je trebao biti isključen nakon pola sata odigranih.To niko ne spominje.A zvezdin sudija.Pa to sigurno ne bi propustio.Da li bi onda i stigli do penala.
 
Prošlo je 23 sata a poštovaoci lika i dela Vaginoustog nemaju ni jedan traženi primer, samo dečije izgovore...Ajde da olakšam malo, samo ovo za postavljanje uprave i vođa navijača, bilo gde u Evropi?
 
Nazad
Vrh