SPORT-Opšta tema

E taj Nadal je usao samo zato sto je vakcinisan a imao je pozitivan test nedelju dana pre ulaska. Kako je ostalih 25 izuzeca proslo, a jedino se zakacili za Novaka.? Sad bi sami sebi svi po.... li ali ne mogu, pa je bolje ovako,o takvom narodu ne vredi trositi reci. A da se nadovezem na sinocnu utakmicu u Segedinu, zbog onakvog skandiranja Srbija bi bila izbacena istog momenta, a ovako, posle Srbi ne valjaju,tako nam i treba...
 
Tako nam i treba???? Sta mi tu mozemo da ucinimo. Nature nam Markale, Racak, na svoju ruku odluce da nas bombarduju, sad svoju silu pokazuju i nad Noletom. Mi samo mozemo da se zalimo, a od toga nikakve koristi. Sto se tice Australije i zapada uopste. I dalje ce nas narod ici tamo u potrazi za boljim zivotom, tako da nismo ni mi manja govna nego sto su oni.
 
Juče sam gledao deo neke konferencije za štampu i jedna od učesnica reče : " ako je Djokovic želeo da učestvuje na A.O samo je trebalo da uradi ono što smo uradili SVI mi ostali . Australija ima svoje zakone o vakcinaciji i SVI mi ( koji smo gosti ) ih prvi moramo poštovati "
Nešto razmišljam , Djokovic je žarko želeo da učestvuje , znao je za problem i šta mu je glavna taktika bila da traži MEDICINSKO IZUZECE . Medicinsko izuzeće izgleda nije tražio zbog neke svoje slabosti , alergije ili stanja organizma već na osnovu toga što je u skorije vreme bio + . On kao da je nišanio kada da se razboli pa da to iskoristi za ulazak kod kengura . A šta recimo da se nije razboleo u odgovarajućem terminu ?
Naravno sve su to zakomplikovali Australijski zvaničnici koji su prvo dozvolili vizu pa su je kasnije povukli .
Jednostavnije je bilo reči , " samo vakcinisani ( posebno stranci ) mogu stupiti na tle Australije i nikakva mala vrata ne postoje .
Što je još gore kažnjen je 3 god zabranom ulaska pa će u tom periodu morati da moljaka iste te vlasti da ga puste ( na ona mala vrata ) .
Verujem da se iz tog razloga Djokovic više neće izjašnjavati o ovom slučaju mada svi svetski mediji željno očekuju njegov intervju i reakciju .
Pa eto Nadal je vakcinisan Australijskim standardima i nije ispoštovao proceduru a drži Đokoviću lekciju.Niko taj slučaj nije procesuirao (ako se drže svojih pravila).Opasniji je Nadal više od Đokovića a i siguran sam da Nole nije ni bio pozitivan.
Ako je Đoković zdrav i prav.Prošlo 2 nedelje od pozitivnog testa kada je ušao u zemlju.Gde je problem.Da li mogu da dokažu suprotno.Ne mogu.Motiv im je sasvim drugi.Nole neće imati svoju bistu kod njih.Jedino ako bude igrao još 5 godina.I verovatno im je drugi motiv političke prirode.A i sudije ga jednom puste,drugi put ne.Sve to smrdi.Stići će im to na naplatu.
 
Juce ili prekjuce je bio clanak u nekim novinama gde je napisano da ce obrazlozenje za zabranu i deportaciju biti JAVNI INTERS od nacionalnog znacaja navodno zbog sprecavanja sirenja zaraze i da takvu konstataciju da je nesto od javnog interesa sud nikad nije oborio. Ispalo je da je stvarno interes, ali mnogo siri. Srbin nece biti prvi na rang listi. Srbin nece biti naj bolji teniser svih vremena. Srbin nece biti teniser sa naj vise titula i Srbina su bacili pod noge.
 
Zdravlje nije na prvom mestu, ovo je dokaz sta sve vakcina moze da napravi ljudima, ovo je dokaz da je sve ovo politika! Da ima virusa ima ali da Novak kao zdrav pojedinac ugrozava gradjane australije, to samo budala moze da pomisli.Oni trnutno i pored visoke stope vakcinacije obaraju rekorde, imaju preko 100000 prosecno pozitivnih i oko 50 smrtnih slucajeva dnevno, ako se neko zavaravao da je kod njih smrtnost mala u odnosu na Srbiju, gadno se vara,za par meseci oni ce prestici Srbiju, sreca njihova sto je leto, ja im iskreno zelim svima koji su uradili ovo Novaku da im korona zagorca zivot, Novak nikada vise nece igrati tamo, to je banana drzava u kojoj sudija presudi u korist sportiste, koji je dosao da igra tenis i da bude izolovan od ostalih ali ministar ceka poslednji cas i ponistava vizu, onda na red dolaze ona tri groba od sudije koji glume neki **greška, jasno kazu, ne treba dokaza ako Ministar misli da Novak nije pozeljan jer je 2020 pre nego sto je vakcina izasla izjavio jedinu i pravu istinu i ta istina se obistinila, covek je rekao da nije strucan sto se toga tice, da je to novina i da nebi primao u svoje telo nesto neispitano, on uopste nije antivakser, ja neznam ni jednog antivaksera, to su izmislili ljudi koji su vakcinisani, pojedini jer od besnila neznaju sta ce, ali kada napravis sranje onda ti je nekako lakse da preporucis nekoj osobi pa kada ih je vise onda je lakse ali ako nece, onda je on najgori antivakser.Mene licno zabole, mogu da spricaji i cijanid, mogu i ja sam sebi ali da uticem na neciji zivot, ne pada mi na pamet.Sreca pa su izmislili ovaj novi soj koji abolira vakcinu, zaobilazi bez ikakvih problema ali je manje opasan,kao sto kaze prava struka, virus mutiranjem, trazi nacin da opstane sve duze i duze ali u isto vreme mora da slabi i da predje u obicni grip.To bi trebalo da se desava sada i svi najavljuju kraj na prolece, tako da realno je da vakcinacija stane na leto svuda, sada navodno zele da vakcinisu decu od 5-12 godina u Australiji sto je po meni katastofa.
Sto se Noleta tice, vidim da cuti, nece da kaze nista lose za sada ali verujem da bi poslao sve atomske bombe na nacisticku australiju, bice dana za detaljno objasnjenje, sada je jos osetljivo.Pogresio je sto nije dosao posle prve presude, verovatno se nije nadao svemu.Sta da se radi, nije opasno, bolje ovako nego da je povredjen, ovako je otvorio oci mnogima i ukazao sta se zapravo desava u svetu i cemu sluze kovid propusnice, jasno je da je zdravlje ljudi na poslenjem mestu,njima je cilj bolest ljudi i kontrola istih.
 
Šta reći za konačnu odluku za Noleta...neviđen skandal.

Pa ja bih sada, kao što reče naš cenjeni predsednik, da treba ga ugostimo sportiste iz Australije u martu...ja bi ih tretirao kao najveća govna. Nek se žale kome oće, nek izbije diplomatski skandal, baš me briga.

Nisu ništa drugo po mentalitetu nego drugi Englezi, naciju koju najviše mrzim na svetu. Gamad jedna kolonijalna, koja je toliko u svetu uništila, otela i razrušila a ovako se kriju pod plaštom neke perfekcije, ideologije, demokratije, ljudskih prava morala i vrednosti. Jedna stoka od naroda, zna svako ko ih je zaticao leti po moru, bagra nekulturna .....vi ćete za nešto da se pitate i nama da određujete...
 
Meni samo nije jasno kako je moguce da je Nole prosle godine igrao tamo? Situacija je bila ista, pandemija je bila uveliko svuda, secam se da su par dana igrali bez publike, sve je uradjeno odlicno i realno mislim da GS turnir nebi smeo da ucenjuje sportiste vakcinacijom, to udar na njihovo ustavno pravo i slobodu.Ovo nije smelo da se desi.Nadam se da ce Novak tuziti ona govna od Novinara, jer su pricali sve najgore o njemu, to je njihovo pravo lice, nije to samo sada, to traje oduvek ali sada ih vakcina stiti pa se kriju iza nje.
 
Novak je ostao dosledan svom stavu.Mogao je primiti 100 placebo vakcina i bio bi vakcinisan kako oni žele ali verujte da bi sigurno našli način da ga spreče da igra.Bio bi makar pozitivan na testu njihovom.
 
Poenta svega da on i mi svi treba da naučimo nešto iz svega ovoga. Pamti pa vrati. Njihova zemlja, njihova odluka, njihova i sramota.

Jesu to samo sportisti, koju su najmanje za išta krivi..ali kad se oni ponašaju tako prema nama, ne vidim ni jedan razlog zašto se mi tako ne bi ponašali prema njima. Pogotovo prema, za nas, jednoj totalno nebitnoj zemlji kao što su oni.
 
Њихов и рио тинто. Дискретно су показали ако неко прекрши договор/уговор да то могу и они. Све се своди на политику.
 
Novak je podrzao protest na neki nacin, zalaze se za cist vazduh, ocigledno je njima zasmetalo i to jer su usko povezani sa tom firmom.
 
Jbg u lazi su kratke noge.Ispo glup i obrukao se kako kod okrenes i da je bio pozitivan i da je falsifikovao test.

Uterali mu ga do muda i ako su kada je muljao, lagao u pupunjavanu formulara koje dete od 10 godina zna da popuni.Ona izjava mu je kao da su mu ovi iz sns sastvljali.
 
NOXRcvv.jpg
 
Jbg u lazi su kratke noge.Ispo glup i obrukao se kako kod okrenes i da je bio pozitivan i da je falsifikovao test.

Uterali mu ga do muda i ako su kada je muljao, lagao u pupunjavanu formulara koje dete od 10 godina zna da popuni.Ona izjava mu je kao da su mu ovi iz sns sastvljali.
A ovaj tvoj post kao da su sastavljali oni zadrigli alkosi sto im je jetra izgorela od raznoraznih brlja i krenuo u nadnicu ujutru u 5 a posto se nalizo u ranim jutarnjim satima odalamila ga ona vrucincina 38 stepeni pa je to krenulo da zaudara i zaparava dehidriro skroz a onda onako iscrpljen predvece naiso ispred prodavnice pa onako iscrpljen s nogu zvekno nekoliko zidarskih i tu se ulubio i sad ona zena zatvorila prodavnicu a on ostao ispred iste DA ZAKLJUCUJE I DA OCENJUJE 🚾
A VRH LEDENOG BREGA je ona cuvena AKO SU MU GA UTERALI :sta: ❓
Nego ovaj ispred prodavnice gurao prst usta da povrati medjutim nije mogo ZELUDAC IZGOREO SKROZ a i ova zena prodavacica TREBALA DA ZOVE HITNU POMOC ILI MILICIJU al bas je briga
Posle ovaj padao po ulici lomio se osurio se ceo nego CARAPAN JESI DOBRO JEL TE NE BOLI NISTA ...................drugim recima JESI GA RAZOTKRIO SKROZ mislim Jesi li mastao zivota ti ovih dana KAKO SI TI GRADONACELNIK MELBURNA A NOLE DOLAZI BEZ VAKCINE PA ONDA TI REAGUJES ❓:haha:::000::
 
Sledeća vlada u Australiji će se javno izviniti Novaku Djokoviću i pozvati ga da učestvuje na AO 2023. Da li će Novak to prihvatiti videćemo. Živi bili pa videli.
 
Nazad
Vrh