SPORT-Opšta tema

pa kako cale da mu izjebe mater nazad??? da uskoci na teren???
 
Jest da puno znam, ali takvo pamcenje bas nemam. Mislim da je bio Vimbldon, nisam siguran, ali najurio ga 100%.
 
dakle ne znas podatak kad je bio ali znas da je bio a iako je bio desio se jednom u citavoj karijeri :haha: sto govori u prilog tvojoj tvrdnji da nole bas moze da odgovori caletu i cak da ga otera :sta:
 
ma kakav sukob generacija zoki...srdjan zivi zivot kroz noleta,cak i ovo slikanje sa vulinom i to je zbog njega jer se ovaj uvukao u politiku a Srdjanova rec se mora postovati,boli **greška noleta trenutno za politiku i desavanja u srbiji...znate za slucaj Jelene Dokic gde je otac Damir bukvalno unistio
 
dakle ne znas podatak kad je bio ali znas da je bio a iako je bio desio se jednom u citavoj karijeri :haha: sto govori u prilog tvojoj tvrdnji da nole bas moze da odgovori caletu i cak da ga otera :sta:
Ja ti kazem da je bilo, a ti od mene trazis tacan datum i sat. Eto tvrdim i potpisujem da je bilo na Vimbldonu, a ti dokazi da nije.
 
hahaaha pa ko treba da dokazuje....bas bi bilo interesantno kako bi porota donela odluku na sudu ko je u pravu :haha:
 
zahvaljujem,dakle desilo se cak jednom kako sam i rekao

ovde je izbacio gotove sve ne samo caleta.naslov je senzacionalan TATA a izbacio jos njih 4 uz najvaznijeg trenera Vajdu
 
ma kakav sukob generacija zoki...srdjan zivi zivot kroz noleta,cak i ovo slikanje sa vulinom i to je zbog njega jer se ovaj uvukao u politiku a Srdjanova rec se mora postovati,boli **greška noleta trenutno za politiku i desavanja u srbiji...znate za slucaj Jelene Dokic gde je otac Damir bukvalno unistio
Svi oni žive život kroz Noleta.To je tačno.Mislio sam na sukobe,otac-sin,čega ima sigurno.Ja nisam Noletov veliki fan.Drugačiji je on od oca.Mislim da je Nole patriota,dok otac izigrava.Mislim da je Nole dobar čovek.Što se tiče odnosa sa vlašću.Verovatno drugačije ne može.Verujem da bi Nole skupio više ljudi nego na blokadi,onomad.
 
dakle tvoj post glasi ovako----Ne slaze se ni on u svemu sa njima. Da li znate koliko je puta Novak najurio oca sa tribina ili mu zapusio usta?

moj odg na to---mislim da je to i jedino mesto gde Novak moze da kaze nesto tj da zapusi usta caletu

tvoj---Pa ne znam. Ako pred milionima moze da se izdere na njega za sitnicu, verujem da da je tako privatno.

ja ti govorim da ne kontas jer nema nacina da srdjan poklopi noleta osim upravo da ode sa tribine sto se desilo eto cak jednom u karijeri

moja tvrdnja je da Novak mora da slusa caleta bez pogovora

ti tvrdis da mu mnogo puta zapusio usta i oterao sa tribine(desilo se jednom u karijeri)
 
Napisao sam.... Da li znate koliko je puta najurio oca ili mu zapusio usta?....Nisam tvrdio koji je to broj. Zasto je na mnogim turnirima imao podrsku samo majke?? Da se ne slazu to je poznato. Pitanje da li bi Nole odobravao i ovaj skup ispred skupstine koji je cale organizovao.
 
Novak je najbolji teniser,to ce i dokazati sa jos bar 2gs titule i to ce onda biti nedostizno a ostale rekorde vec drzi
dakle tu je za mene najbolji o svemu ostalom ovako:
sto se tice zivota su totalno kontradiktorni bukvalno u svemu
prvo i osnovno bili su bogati i pre nego sto je novak postao to sto jeste(skola skijanja na zlatiboru i restoran) tako da o teskom zivotu 90tih 2 3 marke i ostalo zaboravite
velike patriote,on zivi u monaku gde ne placa porez,veliki investitori i domacini gde uzimaju zemljiste na foru(dil sa politicarima umesto da kupe)
veliki pobornici zdravog zivota dok u srbiji unistavaju reke i potoke gradnjom minihidro el
life coach bez realno radnog iskustva
opet velike patriote srpstvo kosovo ovo ono dok su pobornici turbo folka,kica,cece i jece
askete a zive u izobilju svega i svacega

eto ukratko moje misljenje o njima pa i njemu...jedan od najboljih sportista ikada na planeti,sve ostalo za mene veliki minus
 
Nazad
Vrh