SPORT-Opšta tema

Svetih se priče ( možda je urbana legenda ) kako je i Dzajic svojevremeno oslobođen služenja vojske iz medicinskih razloga ( navodno slabo srce ) I sad će neko da me ubedi kako su vrhunski sportisti nekakve metiljave spodobe koje iz zdravstvenih razloga ne smeju da prime bocu .
Od same pojave vakcina Djokovic je bio protiv i to bi i sam trebalo da poštuje kao svoj stav a ne da trči po belom svetu i kamci nekakve papire o štetnosti iste po njegov krhki organizam .
Djajic je vojsku odsluzio tako da gresis, a i nije bio velicina ni kod nas u takvoj meri koju Nole nosi u svetu!
 
To se sve može pročitati u vikepediji.Ne znam da li tvoj baba (otac) ako je živ,zna značenje tih reči.
Moj deda je znao te izraze ali nije znao za lajk, šer, kompjuter itd...Za oca ne garantujem, umro je pre 38 godina, ne sećam se ...Nisam hteo nikog da vređam niti da se pravim pametan, mislio sam da svi znaju šta to znači a kraće mi bilo da kažem 3-4 takve reči nego da pišem ceo roman u koji se na kraju ova diskusija pretvorila...
 
Moj deda je znao te izraze ali nije znao za lajk, šer, kompjuter itd...Za oca ne garantujem, umro je pre 38 godina, ne sećam se ...Nisam hteo nikog da vređam niti da se pravim pametan, mislio sam da svi znaju šta to znači a kraće mi bilo da kažem 3-4 takve reči nego da pišem ceo roman u koji se na kraju ova diskusija pretvorila...
Ako je tvoj deda znao te reči onda svaka čast.Ovim bih zatvorio priču o latinskim izrazima.
 
Malo-cas videh podatak kako je više tenisera već iskoristilo mogućnost medicinskog izuzeća povodom A O
Ako je dosta tenisera iskoristilo tu mogućnost da se usunjaju kengurima na teritoriju onda to znači samo 2 stvari .
1) Ili su teniseri neka mrljava sorta pa zbog zdravstvenih problema ne smeju da se bockaju
2) Ili su teniseri pronašli rupu u zakonu , angažovali neke fejk komisije i dobili lažne potvrde o zdravstvenoj ugroženosti

Verovatno su Australijanci posumnjali da je ovo drugo u pitanju i počeli da češljaju baš nekako od Djokovica....
 
a koji je to poriv u coveku da pise o necemu o cemu ne zna detalje??? pises o necemu o cemu nisi znao i sad opet tvoj neki zakljucak kakvi su teniseri....more sportista uzima neke lekove zbog zdravstvenih razloga i na test dopingu prolaze iako su to zabranjena sredstva,naravno mora imati dozvoljen nivo propisane supstance u krvi
 
Ne treba zaboraviti da Novak u Melburnu gubi 2000 poena na ATP listi ukoliko ne bi igrao. Automatski bi pao na trece mesto s tim da ne bi oborio par rekorda koje verovatno u istoriji vise niko ne bi stigao. Mnoge su stvari onda jasnije. Da je Marej ili Rdzer u pitanju verovatno ne bi bilo problema.
 
Ceska teniserka Renata Voracova odvedena u hotel gde je Novak jer joj je naknadno odbijena viza,inace vec trenirala na terenima i nekoliko dana u Melburnu...ovo postaje sve zanimljivije
 
Ceska teniserka Renata Voracova odvedena u hotel gde je Novak jer joj je naknadno odbijena viza,inace vec trenirala na terenima i nekoliko dana u Melburnu...ovo postaje sve zanimljivije
Djoković bi 99% problema rešio kad bi se rešio lude žene i da ova Voracova ne boluje od gada već od danas je mogao da krene sa rešavanjem jednačine...
 
Ne slaze se ni on u svemu sa njima. Da li znate koliko je puta Novak najurio oca sa tribina ili mu zapusio usta?
 
Pa ne znam. Ako pred milionima moze da se izdere na njega za sitnicu, verujem da da je tako privatno.
 
Nazad
Vrh