SPORT-Opšta tema

Vi ste odavno u crnini. Ostale jos samo neke bele strafte.
Prica mi covek koji je u fudbalskim vodama da je Zvezda trenutno u dugu oko 80 i nesto miliona eura a cak je i to pod velom tajne a necu da racunam koliko je to vise u odnosu na period kada je Dzaja sklonjen .To je nacionalna tragedija jer je pitanje koliko ce to moci narod Srbije da nosi na ledjima ❓ :sta: jer realno i ove i prosle sezone oni nisu imali apsolutno nikakav priliv novca ama bas za nista i sada ce morati hteli ne hteli da prodaju ovo malo igraca koji su se uigrali a samim tim cinom a pimorani su na prodaju pravi se nova destabilizacija tima novo kretanje od nule i tako u nedogled .Cak i u tim transferima najmanje se sliva u Zvezdinu kasu to ce kriminalni milje da raspodeli adekvatno ALI SA OBZIROM DA JE SPLET OKOLNOSTI OVAKAV DA JE SPOLJNI DUG SVE VECI A DA KONKRETNOG RESENJA NEMA NA DUZE STAZE NAMECE SE JEDINO PRAVO I RAZUMLJIVO RESENJE I ZA KLUB I ZA DRZAVU I ZA FANOVE KLUBA A TO JE PRIVATIZACIJA KLUBA A COVEK KOJI NE DOZVOLJAVA PRIVATIZACIJU KLUBA NIJE PRILJATELJ KLUBA I PATRIOTA VEC COVEK KOJI NE DOZVOLJAVA DA KLUB UDAHNE SVEZ VAZDUH I DA BLJESNE NA SVETSKOJ POZORNICI ::lose::
Ko zna mozda je ozloglasena dinastija vec privatizovala klub a da mi to ne znamo u svakom slucaju bi zamolio sve forumase DA NIKAKO NE SPOMINJU NAJVECI USPEH ZVEZDE ZADNJIH 30 GODINA 🚾 zvuci jezivo A POGOTOVO KADA ZNAMO DA JE PREDSTAVNIK MOLDAVIJE POCISTIO NASEG SAMPIONA I SAMIM TIM UNEREDIO DA NE KAZEM ZASRO OVAJ ISTORIJSKI USPEH ZA ANAL-E. Zamolio bih i neke forumase da ne masu vise sa statistikom jer i na tarabi pise mindza ali to ne znaci da moze covek da ga stavi u tarabu ❓
Ostaje samo sto kaze COCI064 nada da se voli i da se ceka A LJUBAV JE LEPA SAMO DOK SE CEKA NA LIVADI CVETA DVA:cvetic:
 
Mogao si citirati i Desanku Maksimovic....... JER SRECA JE LEPA SAMO DOK SE CEKA DOK OD SEBE SAMO NAGOVESTAJ DA.......To je iz njene pesme Strepnja, a vasa strepnja i veciti strah je taj sto nikada necete stici dokle smo mi stigli. Mi smo nasu srecu ostvarili, a vi patite u vasoj strepnji i cekajte svoju srecu.
 
dakle ili si postao sada vec bezobrazan ili apsolutno pojma nemas pa skrabas ovde neko tvoje misljenje rekao mi covek i te fore i ne znanje tj upucenost u temu o kojoj pises....odmah da ti odgovorim Ognjen Koroman podrzao Vucica 2018god,bio jedan od potpisnika one cuvene liste 1000 uspesnih ljudi,kada su ga ispalili i nije dobio neko mesto tj poziciju i lovu evo ga sada kod Vuka Jeremica(isto tako i Daca Ikodinovic),odmah kada su se uclanili jedan je dobio mesto predsenika a drugi podpredsenika odbora za sport u toj stranci...cim je u glavi imao i pomisao da podrzi Vucica smatram da je glup kao **greška a mutan nevidjeno

jer realno i ove i prosle sezone oni nisu imali apsolutno nikakav priliv novca ama bas za nista

prosle sezone u evropi od kvalifikacija za ligu samp pa do prolaska i dvomeca sa Milanom u 1/16 finala lige evrope zaradila je oko 9 miliona evra...ove sezone do sada cifra je oko 8.7miliona....2018 i 2019 godine samo plasman u grupnu fazu lige samp donosio je zvezdi 15miliona i 250 hilj po plasmanu tj preko 30miliona....ovo su pare samo od Uefe
prosle sezone je od transfera zaradila oko 3.5 miliona(nikad manje)
2019 godine od transfera zaradila je oko 19miliona,
zeljko gavric je ove sezone prodat Ferencvarosu za 1,2miliona,Jirka za 500hilj,Krstovic za 400hilj,Babic pozajmica 100hilj,od trasnfera Grujica iz Liv u Porto sl. leto oko 800hilj

potpisan je novi napadac jos letos a od januara ce biti na raspolaganju treneru-Ohi iz Moldea,26gola u 28 utakmica ove sezone,bez obestecenja plata oko 500hilj godisnje

i opet ti o zvezdi pises...kakve li ti imas traume da mi je znati

 
dakle ili si postao sada vec bezobrazan ili apsolutno pojma nemas pa skrabas ovde neko tvoje misljenje rekao mi covek i te fore i ne znanje tj upucenost u temu o kojoj pises....odmah da ti odgovorim Ognjen Koroman podrzao Vucica 2018god,bio jedan od potpisnika one cuvene liste 1000 uspesnih ljudi,kada su ga ispalili i nije dobio neko mesto tj poziciju i lovu evo ga sada kod Vuka Jeremica(isto tako i Daca Ikodinovic),odmah kada su se uclanili jedan je dobio mesto predsenika a drugi podpredsenika odbora za sport u toj stranci...cim je u glavi imao i pomisao da podrzi Vucica smatram da je glup kao **greška a mutan nevidjeno

jer realno i ove i prosle sezone oni nisu imali apsolutno nikakav priliv novca ama bas za nista

prosle sezone u evropi od kvalifikacija za ligu samp pa do prolaska i dvomeca sa Milanom u 1/16 finala lige evrope zaradila je oko 9 miliona evra...ove sezone do sada cifra je oko 8.7miliona....2018 i 2019 godine samo plasman u grupnu fazu lige samp donosio je zvezdi 15miliona i 250 hilj po plasmanu tj preko 30miliona....ovo su pare samo od Uefe
prosle sezone je od transfera zaradila oko 3.5 miliona(nikad manje)
2019 godine od transfera zaradila je oko 19miliona,
zeljko gavric je ove sezone prodat Ferencvarosu za 1,2miliona,Jirka za 500hilj,Krstovic za 400hilj,Babic pozajmica 100hilj,od trasnfera Grujica iz Liv u Porto sl. leto oko 800hilj

potpisan je novi napadac jos letos a od januara ce biti na raspolaganju treneru-Ohi iz Moldea,26gola u 28 utakmica ove sezone,bez obestecenja plata oko 500hilj godisnje

i opet ti o zvezdi pises...kakve li ti imas traume da mi je z
Omonija je njegov san.Kako bih voleo da dobiju Bragu.Verovatno će Stanojević moći da ide kod Stankovića na obuku.
Jedno je sigurno.Idrači Zvezde su se radovali kao mala deca.Za njih je uspeh.porediti Zvezdu iz Juge i ovu je više neumesno.Koliko je više onda imala kvalitetnih utakmica u domaćem prvenstvu: Hajduk,Dinamo,Rijeka,Željezničar... a sad-bolje da ni ne nabrajam.
 
Vili Amersek sa Olimpijom iz Ljubljane, pa Vardar vo Skopje sa Ringovim, Kocom Dimitrovskim pa Pancev eeee...... bilo je tu neizvesnih utakmica.
 
dakle ili si postao sada vec bezobrazan ili apsolutno pojma nemas pa skrabas ovde neko tvoje misljenje rekao mi covek i te fore i ne znanje tj upucenost u temu o kojoj pises....odmah da ti odgovorim Ognjen Koroman podrzao Vucica 2018god,bio jedan od potpisnika one cuvene liste 1000 uspesnih ljudi,kada su ga ispalili i nije dobio neko mesto tj poziciju i lovu evo ga sada kod Vuka Jeremica(isto tako i Daca Ikodinovic),odmah kada su se uclanili jedan je dobio mesto predsenika a drugi podpredsenika odbora za sport u toj stranci...cim je u glavi imao i pomisao da podrzi Vucica smatram da je glup kao **greška a mutan nevidjeno

jer realno i ove i prosle sezone oni nisu imali apsolutno nikakav priliv novca ama bas za nista

prosle sezone u evropi od kvalifikacija za ligu samp pa do prolaska i dvomeca sa Milanom u 1/16 finala lige evrope zaradila je oko 9 miliona evra...ove sezone do sada cifra je oko 8.7miliona....2018 i 2019 godine samo plasman u grupnu fazu lige samp donosio je zvezdi 15miliona i 250 hilj po plasmanu tj preko 30miliona....ovo su pare samo od Uefe
prosle sezone je od transfera zaradila oko 3.5 miliona(nikad manje)
2019 godine od transfera zaradila je oko 19miliona,
zeljko gavric je ove sezone prodat Ferencvarosu za 1,2miliona,Jirka za 500hilj,Krstovic za 400hilj,Babic pozajmica 100hilj,od trasnfera Grujica iz Liv u Porto sl. leto oko 800hilj

potpisan je novi napadac jos letos a od januara ce biti na raspolaganju treneru-Ohi iz Moldea,26gola u 28 utakmica ove sezone,bez obestecenja plata oko 500hilj godisnje

i opet ti o zvezdi pises...kakve li ti imas traume da mi je znati
Ovde ispada da je fk C ZVEZDA INKASIRAO VELIKE PARE OD SVEGA I SVACEGA ❓ :sta: A SADA SE NAMECE PITANJE ODAKLE TOLIKI DUGOVI I TOLIKA BUNARENJA ❓❓:sta: Zato sam i napisao na pomen svih tih transfera koliko je ko placen od strane kluba ❓
Svi mladi igraci dolaze u Partizan i Zvezdu ZA DZABE PONAVLJAM ZA DZABE A PRODAJU SE ZA OGROMNE SVOTE A KLUB UMESTO DA PROFITIRA TONE SVE DUBLJE ❓ 🆘 Zato sve ove igrace koje si pomenuo i koji su prodati za fine novce a dovedeni za DZ nadji podatak za koliko su dovedeni ❓takva informacija se ne nalazi a iako izadje neka svota to je vise forme radi.
Sto se tice Koromana ne znam ni gde je covek ni cime se bavi ni dali pripada nekoj stranci ili frakciji ili klubu ali ono sto je veoma zanimljivo u njegovom intervjuu je recenica OFK JE TADA PRODAO NEKOLIKO VANSERIJSKIH IGRACA I NIJEDAN NIJE BIO ISPOD 2 MILIONA A KLUB NE DA NIJE VIDEO NI MRVICU OD TIH PARA VEC JE OVAJ SLAVNI KLUB OTISAO U BANKROT ❓❓❓
Prosle godine je u fk Smederevu koji je treca liga bez ikakvih ambicija i zelja imao je 5 stranaca a ko je doveo te strance i ko ih je platio i zbog cega i da li oni uopste nesto vrede ili ne sve je to nebitno ali on bude ovde 2 meseca pa ga posalju u Metalac pa i tamo bude 2 meseca pa onda u Novi Pazar pa kada promeni par klubova u Srbiji onda malo seta neformalno po Rumuniji ili Bugarskoj I TO SE PRIKAZUJE PO PAPIRIMA KAO NEKI OPIPLJIVI TRANSFERI 🚾 DA NE POMINJEM SEJDUBU SUMU OD 1,5 MILIONA EURA ILI ONU FOSNU OD 2 METRA WASINGTONA a i vi ste imali mnogo bisera i prodavaca krofni sa Mediteranskih plaza i namece se pitanje ODAKLE VAM TOLIKI SPOLJNI DUGOVI A KAO NESTO RADITE (n)🚾 I ODGOVORI MI JE LI OVA SEZONA USPESNA ILI NE ALI DIREKTNO BEZ OKOLISANJA ili da formulisem pitanje malo drugacije DA LI JE GODINA U KOJOJ VAS JE ELIMINISAO KLUB IZ MOLDAVIJE NAJUSPESNIJA U ZADNJIH 30 GODINA ILI NE .........UNAPRED HVALA
 
Auu čoveče, koliko si ti opterecen sa Zvezdom pa to je više nego strašno.
 
A opterecen Moldavijom i Kiprom.
ISPRICACU TI JEDNU PRICU ALI ISTINITU
U stvari to vise lici na bajku ali je istinita ali nestvarna. 90 tih godina proslog veka u grad propale crne metalurgije Smederevo posalju coveka iz Beograda po politickoj liniji da preuzme Zeljezaru gubitasa i bunardziju i covek nicim izazvan resi da unese malo radosti u zivot grada u kome je sve bilo crno i sivo i covek krene od drzavnih para da finansira tim u 5 ligi i za 5 sezona Sartid preskoci 5 ranga udje u prvu ligu i pocne da igra Evropske utakmice a onda napravi stadion najlepsi u drzavi bez atletske staze sa 20 000 mesta teren sa drenazama sve vrhunski a onda 7 000 radnika Zelezare dobiju propusnice da gledaju meceve dzabe a i mi ostali svi gratis ili na njihove propusnice ili na osmeh i nekoliko sezona fudbalske predstave gratis a uz put placena i gostovanja pa je cak klub imao navijace i u Skotskoj i Engleskoj i po Srbiji a onda je taj isti covek koji nema veze sa nasim gradom napravio i novu velicanstvenu kosarkasku halu i sada da pitas bilo kog Smederevca sta misli o Duletu Matkovicu niko ti nebi dao negativan odgovor .On je obelezio jednu epohu i hvala mu na svemu
Sada dolazimo na vas slucaj vi ste imali domacina koji je radio kvalitetno ,srcano ,znalacki i posto vise nisu imali gde da stanu trofeji smenjena je umesna ekipa vrhunskih znalaca i sada a ja sam dosta pisao o novijoj Zvezdinoj istoriji i podkrepljivao video zapisima i ostalim argumentima PITANJE JE STA JE VAMA UCINILA DINASTIJA VUCIC OD 2012 DO 2021 eto mi smo od drzavnih para profitirali zestoko od brdske lige do utakmica sa Bundes ligasima ,premijer ligasima i da ne duzim A STA STE VI URADILI ❓❓❓❓a pitaj clana ZELJU I NEBU67 DALI BI ONI VISE VOLELI NEKO KVALITETNO KLANJE SA NAJACIMA U LIGI SAMPIONA ILI OVE NAZOVI DUPLE KRUNE U PING PONG SELJACKOJ LIGI KOGA TO VISE ZABOLE .
A ovo sto ponavljam ove indijance Omoniju ili Serifa na svako pominjanje nekakvog uspeha velikih razmera ja moram da reagujem cisto DA NE LETIMO MNOGO KAO U KUSTURICINOM FILMU .Necemo mnogo da fantaziramo odrasli smo ljudi i odgovori mi na pitanje JE LI OVAJ STVARAOC I SPASITELJ ILI BUNARDZIJA :sta: ❓ daj mi neku kratku ili prognozu neku viziju buducnosti sa ovimkrem drustvom sto je uzjahalo 🆘
 
Pa normalno da smo se srozali kad postoje ljudi kao ti. U svoje dvoriste ne gledas, a u tudje buljis. Ljubomora ti viri iz svake recenice. Za sebe tvrdis da si obrazovan i intelektualac, a Srpski jezik i pravopis su ti bas na niskom nivou. Kladionica ti opsesija. Stvarno si se srozo.
 
Nazad
Vrh