SPORT-Opšta tema

Jel Cavi u Barsi trener? Solsker je probao. Jokanovic, Mihajlovic, Ivic i jos mnogi bez iskustva seli na klupu i vise manje uspeli. Zidan je bio malo trener u drugom timu Reala i bez nekog velikog iskustva preuzeo prvi tim i harao Spanskim prvenstvom i Evropom. Deki ima pravo da proba zbog karijere koja je iza njega, a gde ce nego u klubu koji mu je je pruzio sansu da kasnije bljesne. Stanoja ne bi komentarisao.
 
Samo je pitanje kada ce Stankovic preuzeti neki Italijanski klub, a tamo se nije lako uglaviti mada bi ja voleo da ostane jos u Zvezdi.
 
Ja sam pisao za jučerašnju utakmicu,gde je pogrešio igrom na remi.Odbrana je konstantno bila pod pritiskom i mogla je lako pokleknuti.Kako je izvršio izmene odmah se pokazala razlika.Tako je trebao početi utakmicu.Zadnjih 10-15 minuta je bio pakao.Ne znači da su oba trenera loša ali juče....
 
Verovatno on najbolje poaznaje ekipu i njene mogucnosti. Mozda samo sa Pavkovim umesto Zivkovica mada je verovatno racunao na brzinu ovog drugog koju nismo videli.. Ben, Krsticic, i Gajic nisu doneli nista velliko u igri. Nije prijatno za trenera kada mu je standardan igrac u ovom slucaju Sanogo povredjen pa pripremi Petrovica za utakmicu pa se i ovaj na zagrevanju povredi pa igra neko sasvim treci.
 
Sinoć sam bio na utakmici,ona igra Partizana ne liči na ništa.Nema tu igrača koji mogu da zamene ove što su odsustvovali mada i s njima je sve to jako tanko.Samo je sreća da nismo primili gol u zadnjim minutima,a sa ovakvom igrom ispadamo odmah na proleće.Za Zvezdu ne komentarisao ali mislim da je i njima ovo krajnji domet,to mislim prvenstveno zbog prikazane igre oba naša tima.
 
Оно што очигледно карактерише људе у разним управама Партизана је гњурање у председникову позадину.
Не заостаје ни тренер фудбалског клуба који је велики демамгог.

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/stanojevic-besan-posle-anortozisa-napusta-partizan-454657

За разлику од навијача Партизана који сасвим добро сагледавају стање у држави и у клубу.
Ипак останак у Европи је успех.

Као што је и игра Звезде непрепознатљива, безидејна и без стратегије. Чувати резултат па јурити реми па се после бранити са два мурињовска аутобуса за мене није игра.
Свака част за браћу Бугаре који нам овог пута нису забили нож у леђа.

Свака част за пролаз и за највећи успех Србског фудбала уназад 30 година.
Више бих волео да су доминирали у свим утакмицама и на супериоран начин прошли даље. То су моје жеље, могућност овог тима и тренера су скромне али можда ће се то и променити.
 
Poslednja izmena:
Samo da ne uporedjujemo Bragu i Anotorzis.
Vi ste ispadali od Kiprana u nekoliko navrata i morate da naucite AKO IH BAREM NE VOLITE A ONO DA IH POSTUJETE 🇨🇾. Mnogo vise sam ocekivao i od Santa Klare i od Brage izgleda da ove sezone u Portugaliji postoje samo 3 tima ovi velikani a ovo ostalo je verovatno dobro ocerupano u poslednjem prelaznom roku. I kako god bilo ovo su timovi koji sluze za nadigravanje sa nama A DA LI JE OVO NAS GORNJI MAKSIMUM I DA LI JE OVO NASA VIZIJA BUDUCNOSTI NASEG FUDBALA ❓ mislim da ne i koliko god mi objasnjavali novinari da je ovo fenomenalno i nestvarno JA BIH OPET ONAKO ALAVO .............AKO MOZE LIGA SAMPIONA 🆘
 
Navijam za Partizan,i navijacu za moj klub iako tu vise nema ni ljubavi ni volje ni pozrtvovatnja od strane mladih starleta,samo puste pare,bolja tetovaza i frizura,proslo je Ilicevo i Mocino vreme,ali jedna od najvecih uspomena vezano za sport je kad mi je pokojni brat doneo Dekijev dres sa tekme protiv Litvanije. Svi znamo ko nam je napravio klubove,ali ja sam na prvom mestu Srbin pa Partizanovac. Svaka cast Zvezdo.
 
U portugalskom prvenstvu Braga je cetvrta, a Santa Klara sesnajsta dok je Anatorzis na Kipru osmi tako nemoj mesati babe i zabe.
 
Kakvo nam je društvo i ekonomija-takav nam je i fudbal.Ja sam bio prezadovoljan igrom kada je Zvezda izvela oslabljen tim,onomad i videlo se kako se zalažu.Dragović je dobra investicija.Rodić i Pankov izgaraju na terenu.Sinoć dok sam gledao Partizana,neposredno pred penal -razmišljao sam kako se prepotentno ponašao u prvih par utakmica a da se posle videlo da se spustio na zemlju i počeo da izrasta u ozbiljnog golmana i onda napravi penal.Nije mu zameriti-Platio je danak neiskustvu.Mislim da će biti reprezentativni golman.Mnogo je spasao Partizan kao i Borjan Zvezdu.
 
Nazad
Vrh