SPORT-Opšta tema

iskreno neznam plate,neznam nekim igracima iz Czv i Partizana a kamoli iz Radnika...dete Partizana Bogdanovski je najskupjli igrac vredi oko 400hilj
 
mornar ajde molim te posto si grobar a veliki postovalac mistera Stankovica kao trenera rezimiraj mi ukratko ovaj mec sa radnikom?
Nasu ligu niti gledam niti se kladim na nju niti imam zelju ne samo nasu nego i ove komsijske Bosanska i Hrvatska liga to je sve montirano a ako cu da gledam namestene meceve ne vidim svrhu a zna se sve unapred .Cuo sam da se mulja i u mecevima mladjih kategorija deluje nemoguce ali i to se namesta samo tako.
Veceras ode decko koji je ovih dana profitirao fino da igra jako u lajvu taj mec nosen mislju da ce Zvezda koja je izgubila u prvom delu u Surdulici da ce da im da 4 komada i on iako je tada izgoreo zestoko bio je ubedjen da ce to biti spektakl i golejada .Kada sam pogledao da je Surdulica izjednacila u 83 minutu mogu da zamislim kako je on reagovao
Sto se tice penala AJDE DA NE KOMENTARISEMO O TOME A I TO JE JEDAN OD SEGMENATA ZASTO SE LJUDIMA OGADILA I LIGA I FUDBAL I SVE STO IDE UZ TO U PAKETU
 
Odakle krv, a glavama se nisu sudarili?
Ako bi se uzela statistika koliko se penala dosudi za Zvezdu u periodu od npr 10 godina a koliko protiv Zvezde to bi onda bila statistika za Ginisa ili da budem precizniji AKO BI KLADIONICA DALA KVOTU BICE PENAL ZA ZVEZDU NA MECU po mojoj proceni kvota bi bila od 1,o5 do 1,40 a AKO BI KLADIONICA DALA KVOTU BICE PENAL ZA ZVEZDINOG PROTIVNIKA za domace prvenstvo mislim da bi kvota bila veca nego iz 1 u 2 ili iz 2 u 1 znaci po slobodnoj proceni TO BI BILA KVOTA OD 50 DO 100 .
 
iz tvog odgovora sam shvatio da hoces da kazes da je danas Zvezda namestila mec posto je sve montirano? ili stankovic nezna gde bije pa mu danas igra katai sa otprilike 20% snage u telu...posle meca kaze umor posle evrope...Stanic,Nikolic,Falko,Lazetic,Zivkovic,Vukanovic svi oni su mogli od starta da igraju,zanimljivo da za 3 dana gostuje u b.topoli a on veceras izgubio 2 boda+nikog nije odmorio+moral pao
 
Ako bi se uzela statistika koliko se penala dosudi za Zvezdu u periodu od npr 10 godina a koliko protiv Zvezde to bi onda bila statistika za Ginisa ili da budem precizniji AKO BI KLADIONICA DALA KVOTU BICE PENAL ZA ZVEZDU NA MECU po mojoj proceni kvota bi bila od 1,o5 do 1,40 a AKO BI KLADIONICA DALA KVOTU BICE PENAL ZA ZVEZDINOG PROTIVNIKA za domace prvenstvo mislim da bi kvota bila veca nego iz 1 u 2 ili iz 2 u 1 znaci po slobodnoj proceni TO BI BILA KVOTA OD 50 DO 100 .
Zasto ulazis u diskusiju, a nisi gledao utakmicu?
 
Zasto ulazis u diskusiju, a nisi gledao utakmicu?
Zato sto nije normalno u seljackoj ligi da ti protiv vrcana svira 2 penala na Marakani . 🚾 ::lose::
PS Jesi li se istinski radovao kada je pokazivao na belu tacku tj dali si se osetio ispunjenim a mozda si i tokom meca sam vikao prilikom guzvi u 16 PADNI PADNI 🚾 :haha:
Ovakvi mecevi podsecaju na izjavu trenera Milojevica koji je posle jednog ovakvog meca gde je za Zvezdu u 90 svirano 2 penala na Marakani pri rezultatu 0 1 izjava je bila od srca DANAS JE ZVEZDA ZASLUZENO SLAVILA ALI DA JE TRIJUMFOVAO I NAS PROTIVNIK NE BI BILO NEZASLUZENO :haha:(n)
 
Pa ako je klonjara zasto je pratis? Igraj kladionicu i uzivaj. Sta je predvidjala kladionica koliko ce puta biti izvlacenje za ligu sampiona?
 
Zato sto nije normalno u seljackoj ligi da ti protiv vrcana svira 2 penala na Marakani . 🚾 ::lose::
PS Jesi li se istinski radovao kada je pokazivao na belu tacku tj dali si se osetio ispunjenim a mozda si i tokom meca sam vikao prilikom guzvi u 16 PADNI PADNI 🚾 :haha:
Ovakvi mecevi podsecaju na izjavu trenera Milojevica koji je posle jednog ovakvog meca gde je za Zvezdu u 90 svirano 2 penala na Marakani pri rezultatu 0 1 izjava je bila od srca DANAS JE ZVEZDA ZASLUZENO SLAVILA ALI DA JE TRIJUMFOVAO I NAS PROTIVNIK NE BI BILO NEZASLUZENO :haha:(n)
Kolega,odavno sam napisao da će Partizan biti prvak.Pa će tako,bod po bod izgubiti Zvezda i ovo im je odličan izgovor posle teške utakmice u Evropi.Pa zar zaista misliš da su toliko dobri da uzmu bod Zvezdi :haha:
 
Nazad
Vrh