SPORT-Opšta tema

I ja se kladim protiv Zvezde.
Zato gospodine EMIGRANT sto ste krajnje objektivni ali ono sto je meni fascinantno da clan ZELJOO koji je trenirao fudbal samouvereno zjavljuje da ce Zvezda obrisati pod sa Kazahstancima i da ekipa Kairata nije fizicki spremna da isprati u visokom ritmu a Clan COCI064 istice da Zvezda nosi veliki hendikep i prazninu odlaskom Milunovica a ovi indijanci sutra igraju bez pola tima i to sve prekaljenih stranaca ali ajde da pogledamo mec a moje misljenje je da Zvezda nece igrati na gol vise nego ce ako bude imala prednost od jednog gola ICI SVESNO NA PENALE a to je samo moje misljenje najveca Zvezdina prednost je golman Borjan a najveci nedostatak MENTALNA NEPRIPREMLJENOST za meceve ovakvog tipa.
PS Lepo rece VUXS ajlo NEKA IM JE BOG U POMOCI
 
Zato gospodine EMIGRANT sto ste krajnje objektivni ali ono sto je meni fascinantno da clan ZELJOO koji je trenirao fudbal samouvereno zjavljuje da ce Zvezda obrisati pod sa Kazahstancima i da ekipa Kairata nije fizicki spremna da isprati u visokom ritmu a Clan COCI064 istice da Zvezda nosi veliki hendikep i prazninu odlaskom Milunovica a ovi indijanci sutra igraju bez pola tima i to sve prekaljenih stranaca ali ajde da pogledamo mec a moje misljenje je da Zvezda nece igrati na gol vise nego ce ako bude imala prednost od jednog gola ICI SVESNO NA PENALE a to je samo moje misljenje najveca Zvezdina prednost je golman Borjan a najveci nedostatak MENTALNA NEPRIPREMLJENOST za meceve ovakvog tipa.
PS Lepo rece VUXS ajlo NEKA IM JE BOG U POMOCI
Kojih pola tima? Navedi mi 5 igraca osim Golmana i levog beka mislim.Maki Banjak nije u prvih 11 on je nebitan igrac cak i da igra bez obzira sto je postigao gol.I stojim iza toga da je Zvezda duplo bolji tim igracki i da bi po svakom parametru ko god igrao da im uvali od 3-5 gola inace ce ispasti.Kvota na 2 je 8 a na x 4.5 kako god okrenes ako si siguran odigras i obezbedis se na duze staze.Zvezda je bolji,skuplji i jaci tim i fizicki je spremniji to tvrdim i to se videlo i kod njih od 60 minuta nisu mogli da parariju do onog glupog gola. U zivotu je samo smrt sigurna Kairat sve dok postoje teoretske sanse moze da prodje jer i Liverpul je racunao da ce napuniti Zvezdu u Beogradu a razlika u kvalitetu je neuporediva.
Ja sam izneo realne cinjenice, znam cime Zvezda raspolaze cak i bez dobrih bekova i bez resenog napadaca bolji smo od Kairata e sada uvek moze da se zasere nesto.Sto se tice unistavanja Partizana to nije tacno, sami ste krivi za vas propast, pa nemogu da budu na vlasti 100 % Zvezdasi! To samo Panticevi sledbenici misle tako inace rekao sam vec.Mafija je u klubovima.Menadzeri, pranje para, guranje pojedinih igraca da bi se prodali i ogradili posle toga.Partizan je dosta igraca prodao a sada duguju vise od Zvezde.Djura frizura se ne pominje nigde, Ilijev je u nekoj senci.Tu se okrece ogroman novac i naravno da je neuspeh u evropi plod mafije a ne zdrave uprave.Terzic je lik sa interpolove poternice, ali nije na robiji neznam zasto, mozda nije kriv.Dzajic je hapsen onda kada je Tadic unistio Zvezdu uhapsen je kao ratni zlocinac, kao ovaj Bjelivuk, ako je oprao neki novac nije ubica ima i gorih onda je doveden Konobar iz Amerike i tu krece Zvezdino stradanje a za vase ste sami krivi, jos ste i dobro prosli.Iskljucivo vasim greskama gubite titule.Zvezda vezala vec 4 godine za redom evropu, kako tako ali igralo se nekako.Sto se ispadanja od amatera tice opet Partizan prednjaci, Shamorok Rovers bez kaputena koji je radio u trecu smenu,Konobar.Utakmicu je resio O saliven, secam se kao da je juce bilo volej za mrak u humskoj, meni to nije drago i nikada u zivotu nebih rekao nista lose niti bih navijao protiv Partizana ali nekako mnogo vise grobara mrzi Zvezdu, svasta pricaju, sire mrznju izmedju navijaca a mi smo samo ljudi, srbi.Jedan narod, nema tu mesta da se mrzimo zbog fudbala i da ulazimo u velike rasprave imamo mnogo vece probleme koje bi sada trebalo da se rese. Nadam se prolasku svih nasih u naredno kolo realno a posle videcemo.Uprave nisu zasluzile ali navijaci i igraci jesu.
 
Poslednja izmena:
ZA COCIJA064 Coci ja pomesao ime kluba a jel se secas ovog meca odvalio sam kladionicu a nisam pustio HIGHLIGHTS nego da pazljivo pogledas ceo mec jer moramo da priznamo da je bio samo nedostatak sportske srece a i ja istinski verujem da bi ih Zvezda nadigrala sledece godine samo da ovi indijanci nisu ispali u drugu ligu:udri:
Fudbal ne pratim kroz kladionicu. U to govno nisam u zivotu usao. Ima nekih stvari koje ti neces u zivotu doziveti jer si frustriran Zvezdom, a tvoj klub to ne moze da ti pruzi.
 
https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/kairat-cetiri-igraca-poztivna-na-koronavirus/k0mez50 Kairat dolazi u Beograd bez nekoliko veoma bitnih prvotimaca i najboljih igraca. Dali je to sansa za nas DRZAVNI PROJEKAT ostaje nam samo da se nadamo 🆘
Ako smo mi drzavni projekat gde su vase pare od prodatih Gulana, Saponjica, Zivkovica, Vlahovica, Milenkovica, Pantica, Lukica, Markovica, Pavlovica, sada Stevanovica i jos nekog koga sam propustio? Tu je u opticaju 100 000 000 evrica, a vi sada kukate za procentom od Sadika.
 
Ima,ima.
af7b57f2185692dea5db6a11cad4b2f2.jpg
e3d3ed37afb47dedbac2b1212ba4ee5d.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ma huligani, to se odmah vidi, narocito ovaj bez kose. Salim se kolega ne zameri ni ja nisam bolji. Svaka cast. Naravno da ima navijaca kojima je klub u srcu i bice zauvek.Svako svoje boje voli. Ne mogu to svi da shvate.
 
Ma huligani, to se odmah vidi, narocito ovaj bez kose. Salim se kolega ne zameri ni ja nisam bolji. Svaka cast. Naravno da ima navijaca kojima je klub u srcu i bice zauvek.Svako svoje boje voli. Ne mogu to svi da shvate.
Lepo je videti normalne navijace ali kada ulete huligani koji su jaci od drzave pa naprave sranje i onda sve padne u vodu.Na tribinama ima svega od sljama do normalnih ljudi koji dolaze da gledaju voljeni klub verujem da hulugani cesto neznaju ni koji je rezultat, tu su da naprave sranje.
 
Niko da se osvrne na Milicine suze radosnice? Da li ce Somborski konjusar ikad osetiti tu vrstu radosti?
Cestitke basketasima na bronzi. Steta sto su ih Rusi zavarali onom prvom utakmicom koju su nasi dobili. Bravo i za Novaka koji sjajno gura, a hoce da pomogne i Nini da nesto osvoji, a Srbija osvoji medalju vise. Konjusar to ne zeli. Steta za Nemanju Majdova. Izgubio od Nemca od kojeg je realno bolji. Zaplakao od muke. Bio je favorit u svojoj kategoriji. Pre dva meseca borio se za Srbiju sa slomljenom vilicom sto opet gorespomenuti Somborac nece shvatiti.
 
Очекујемо победу и ништа друго,

Мало се мистер заиграо па смо ван форме али свакако фаворити..

Честитке свим олимпијцима на медаљама.
 
Nazad
Vrh