SPORT-Opšta tema

Мој утисак је да је Каират покупио неки вирус неуспеха док је тренирао на ЈНА. Нема другог објашњења. ;)

Чекамо понедељак и евентуалног противника:

Salcburg

Dinamo Zagreb ili Legija

Slavija ili Ferencvaroš


Olimpijakos ili Ludogorec
Zar ne igramo sa Šerifom samo se ne zna da li 3 ili 4 avgusta.
 
Analiziraj sad meč kao protiv Omonije.I njih bi napunili da je bilo revanša.
Ovo su i golovi bili majstorski.
Jednostavno-Zvezda je trčala i zato je pobedila,za razliku od prvog meča.
Zamolio sam indiskretno DA NE NAVIJAMO NA GLAS i ne pravimo euforiju posle pobede nad Kazahstanom i Azerbejdzanom SMEJACE NAM SE HRVATI I PRAVICE VICEVE SA NAMA. Znaci ovo nije nas nivo i renome uz duzno postovanje prema svim rivalima a to sto su ovi indijanci natrpali Zvezdu 2015 godine pa nam se sada cini kao da smo se popeli na Kilimandzaro a nigde se nismo popeli jer moramo da priznamo da je od hapsenja Dzaje svaka susa dizala patku na Zvezdu a nas najtrofejniji klub ne da je bio sterilan nego su licili na pasivne leptirice. Medjutim izgleda da je ovoga puta malo drugacije jer zadnji trap nije vise razglavljen kao ranije a i javila se blaga irekcija da i Zvezda nekoga kresne.
PS Kazi mi iskreno a vidim da slabo pratis prilike u nasem fudbalu barem od kada je zvalavi psiho sve preuzeo da li bi ti licno voleo da vam padne Dinamo Z ili iskusno ocenjujes da jos uvek nije momenat za tu vrstu bauljanja tj da nisu dovoljno sazreli uslovi za to :nono:
 
Zamolio sam indiskretno DA NE NAVIJAMO NA GLAS i ne pravimo euforiju posle pobede nad Kazahstanom i Azerbejdzanom SMEJACE NAM SE HRVATI I PRAVICE VICEVE SA NAMA. Znaci ovo nije nas nivo i renome uz duzno postovanje prema svim rivalima a to sto su ovi indijanci natrpali Zvezdu 2015 godine pa nam se sada cini kao da smo se popeli na Kilimandzaro a nigde se nismo popeli jer moramo da priznamo da je od hapsenja Dzaje svaka susa dizala patku na Zvezdu a nas najtrofejniji klub ne da je bio sterilan nego su licili na pasivne leptirice. Medjutim izgleda da je ovoga puta malo drugacije jer zadnji trap nije vise razglavljen kao ranije a i javila se blaga irekcija da i Zvezda nekoga kresne.
PS Kazi mi iskreno a vidim da slabo pratis prilike u nasem fudbalu barem od kada je zvalavi psiho sve preuzeo da li bi ti licno voleo da vam padne Dinamo Z ili iskusno ocenjujes da jos uvek nije momenat za tu vrstu bauljanja tj da nisu dovoljno sazreli uslovi za to :nono:
Bih,zašto ne bih.Pa sa njima ćemo imati največi motiv.
Ne razumem,zašto bi nam se Hrvati smejali.Oni su kao reprezentacija ozbiljniji od nas a klupski,nisam baš siguran.Šta je Dinamo u Evropi postigao nešto spektakularno.
 
Najtezi rival Zvezdi ako prodje je Salcbug, ubedljivo najbolja ekipa.Dinamo Zagreb treba da prodje prvo dalje alinod njih nema straha ni malo.To bi bila specificna utakmica bez favorita ali iz nekih drugih razloga nebi trebalo da se igra a to nisu fudbalski.
 
Боље Салцбург него Динамо. Мада ни један није по вољи јер са оваквим тимовима мора да се запне. Да је могућност неки пети шести из лига петице па би ладно прошли. Овако када се игра у милионе који су неопходни за функционисање клубова онда је успех неопходан. Салцбург није више исти тим и жели реванш. Олимпијакос је прејак једино да се нешто није променило. Са Динамом би то било више од игре а у тим стварима су они много лукавији и имају бољи пројекат. Ни Мађари не одговарају јер и они имају пројекат.
Али хајде да пожелимо луду срећу и ето нама познате луде шуме.

Само да не спремамо ражањ а зец у шуми.
 
Ako naši budu trčali,može naići ko hoće.Ako se budu šetali kao u prvoj utakmici-opet nas može dobiti največi pacer.Kvalitet imaju,ostalo zavisi od zalaganja.
 
Ako naši budu trčali,može naići ko hoće.Ako se budu šetali kao u prvoj utakmici-opet nas može dobiti največi pacer.Kvalitet imaju,ostalo zavisi od zalaganja.
Ova izjava me podseca na pricu o ekonomiji Srbiji koja probija sve barijere i ne moze da se zaustavi i da svi treba da razmisljaju o nama a ne mi od njima i to ne samo da razmisljaju nego i da nas se plase :nono: .Ja sam Zoki totalno razoruzan jer posle ovekvog optimizma jedino sto mogu da podignem ruke u vazduh i da kazem PREDAJEM SE lepo je siriti optimizam ALI GA SAMO MALO DOZIRATI ::suncanje::da bude u nekim optimalnim granicama
 
Tezak dan ostali smo bez vec vidjenje medalje, Novak je na plecima nosio masineriju, celi svet je ocekivao sigurno zlato, pa us open pa rekordi.Svi su pricali samo o njemo.Pokusao je da se opusti sa ekipom u selu ali mislim da se slomio danas jer danas je bilo bas za medalju i krenulo je bas dobro ali onda samounistenje.Kakav god Zverev bio Novak mu je dozvolio takvu igru.Ostaje gorak ukus jer je zasluzio.Njemu bi znacilo a i Srbiji, To nista ne menja u njegovom carstvu jer to nije GS turnir i daleko je od toga ali nije smetalo da ga ima u riznici koja je prepuna.Neka ga zdravlje posluzi i Nina ce nadam se proigrati malo bolje u buduce.
 
Đoković se nije obrukao, izgubio je od u ovom trenutku spremnijih igrača. Ali to nije bruka već sport gde pobedi bolji na terenu, pobedniku se čestita a poraženom ukaže poštovanje. Tako bi bar trebalo da jeste, ali kod nas očigledno nije. Čitam komentare po portalima, dok je pobeđivao "Nole car", "Nole patriota za razliku od Jokića", " Nole se žrtvovao za Srbiju i igra i u mix-u", i sl. A kad je došao prvi poraz odmah neviđena pljuvačina: "da se igra za milion dolara Nole bi pobedio, a za Srbiju ga baš briga da trči" i sl. Čitam i sramota me je onoga što čitam...
 
Niti nas je obrukao nit razocarao kao covek. Razocarao nas je rezultat. Ono govno iz Sombora koji je podcenio celu naciju je veci gubitnik.
 
Nazad
Vrh