SPORT-Opšta tema

Lep fudbal do nekog 60 tog minuta...posle bleda igra. Navijanje i navijaci na stadionu (tribini) katastrofalno da gore biti ne moze!
 
Ko su taj Kairat i ta čuvena Ononija.
Mornar,druže.Ti znaš da mi (tu mislim i na klubove iz EX JU) umemo baš da zaseremo kod pacera.A mnogo bolje igre pokazuju protiv jačih klubova.Šta se već pola godine čudiš za Omoniju.Kad partizan kreće u Evropu da vidimo uspone i padove u ligi konferencija.Šteta što ne može da dođe do te čuvene Omonije pa da vidim nastup.Da osveti zvezdu.
A počelo je-nisam znao.
 
Bio sam sinoć na utakmici.Nego jedna stvar me interesuje,skoro celu utakmicu je ceo stadion skandirao Vučiću pederu.Čuli smo da su utišali ton i da se na prenosu utakmice čuo samo komentator.Jel to tačno pošto me baš interesuje njegova sloboda medija?
 
Ko su taj Kairat i ta čuvena Ononija.
Mornar,druže.Ti znaš da mi (tu mislim i na klubove iz EX JU) umemo baš da zaseremo kod pacera.A mnogo bolje igre pokazuju protiv jačih klubova.Šta se već pola godine čudiš za Omoniju.Kad partizan kreće u Evropu da vidimo uspone i padove u ligi konferencija.Šteta što ne može da dođe do te čuvene Omonije pa da vidim nastup.Da osveti zvezdu.
A počelo je-nisam znao.
Gospodine ZOKI0230 ja vidim nazalost da se vama skazaljka zaglavila kada je igrao Snjesko Cerin ,Mile Jovin i Mirza Kapetanovic. Tu ste zaspali a probudili ste se u 2021 godini i sada nemogu nista da povezem i razumem o cemu govorite. Zvezda ne igra dobro ni sa jakima ni sa slabima jer je u ligi sampiona imala gol razliku u 6 utakmica 1 prema 29 a u Beogradu je pred prepunom tribinama primala 4,5 golova po mecu. I od Ludogoreca je primila 4 gola na Marakani a od Kairata je ispala 2015 sa ukupnim rezultatom 1 prema 4 a da je golman Zvezde bio najbolji akter oba meca. Mi svi moramo vec jednom da se probudimo kao nacija i da pogledamo istini u oci a ne SAMO DA PRIHVATAMO ONO STO MI ZELIMO DA CUJEMO. Objektivnog izvestavanja nema samo placeni termini u kojima se stalno spominju odredjeni uspesi ali je istina nazalost mnogo drugacija CRVENA ZVEZDA ODAVNO NIJE SAMOSTALNA a pored upumpavanja novca mnogo vise novca se ispumpava nego sto se upumpava. A ako se upumpava novac onda je rrealno i ocekivati neke rezultate. U Partizan se odavno vise nista ne upumpava i on nije nikakav i niciji projekat i SAHRANJEN JE ZIV a da li ce i kada vaskrsnuti ne znamo ostaje nam samo da se nadamo i od Partizana u ovakvom stanju i ne ocekujemo nista konkretno. Grobar Partizana je vrhovni psihopata on nas je zatrpao zive a deluje kao da on vaskrsava Zvezdu medjutim to je vise kupovina vremena i cerupanje ko koliko zahvati nego sto se tu radi nesto strucno i odredjeno a planski na duze staze.jer da nije tako Zvezda bi valjda trebalo da pruzi neku igru protiv Partizana zadnje 3-4 godine i to Partizana koji je ocajan. Nema tu nicega SAMO FATAMORGANA I PUSTE ZELJE da se negde krene i izadje vec jednom iz blata i zavetrine ali ocigledno strucnjaka i vizionara tu nema odavno su sklonjeni i pohapseni i zastraseni ostali samo krimosi i njihovi novinari da velicaju neke uspehe ⁉️
A gro ljudi kao da i nema logiku da sami sagledaju gde smo i sta smo dali je moguce da su mediji toliko mocni i sugestivni ili je to samo neka nesvesna reakcija neprihvatanja realnosti ili nemogucstva da se pomire sa stvarnoscu i idealizuje se nesto apstraktno a opet netreba ih ni kriviti toliko jer zelja je nekada jaca od svega::lose::
 
Bio sam sinoć na utakmici.Nego jedna stvar me interesuje,skoro celu utakmicu je ceo stadion skandirao Vučiću pederu.Čuli smo da su utišali ton i da se na prenosu utakmice čuo samo komentator.Jel to tačno pošto me baš interesuje njegova sloboda medija?
Iskreno slabo se culo, narocito ako kazes da se skandiralo tokom cele utakmice usta ne sumnjam. Kao da je u nekim momentima preovladavalo uprava napolje sto je ritmicki isto pa mi se mozda pricinilo. Vodje navijaca su se dobro cule sa ozvucenja, ali mi je navijanje ipak bilo konfuzno i slabo. Ono batinanje na istoku necu da komentarisem, ali je ceo taj istok skandirao jugu cigani, cigani sto se dobro culo.
 
Jadan partizan,kako je on nezaštićen i nemoćan a zvezdu pune šakom i kapom pa možda osvoji i ligu šampiona ove godine-dok je još Vučko na vlasti.
Ti si jednim delom u pravu jer raspadom Juge se raspao i fudbal kod nas.Samim tim ga slabije i pratim.Ne mogu da svarim derbi sa Javorom,Voždovcem,metalcem koji su bili u ne znam ni ja kojim opštinskim ligama.
Za razliku od tebe,druže ja sam samo malo realan.
Šta mogu da postignu i zvezda i partizan(namerno pišem malim slovima) u takvim mečevima gde se čuje svaka psovka iz publike.Ništa.
Šta onda mogu u Evrpi da urade-opet ništa.Momentalno su i zvezda i partizan jedno veliko NIŠTA.A takva nam je i reprezentacija.
 
Onda stvarno ne znam da se culo Vucicu pederu. Evo neka se oglasi jos neko ko je gledao preko TV, ili je sve demokratski zamaskirano.
 
Totalnu destabilzaciju naseg fudbala i klupskog i reprezentativnog je napravio Vucic plus uvodjenje njegovih SNS batinasa po stadionima plus postavljanje kriminalaca u rukovodstva klubova i reprezentacija plus kriminalna menadzerisanja satro je sve plemenito i normalno sto donosi sport i sta treba da mu skandiraju .Pa nece svi u Srbiji da vicu HVALA TI VUCICU postoji i moralni deo Srbije a sve po zasluzi A TEK CE DA SE SKANDIRA
 
Nazad
Vrh