SPORT-Opšta tema

Izgleda da necemo u Tokio ?

Sada ce veljda prestati prozivke '' konjusara iz Sombora '' ?

Mozda se neko nadao da je covek trebalo da igra i u kvalifikacijama ?

Ipak se pokazalo da je pametno odlucio .
Jelena Bruks je dosla na Evropsko prvenstvo sa bebom od 3 meseca i osvojila zlato i usrecila celu naciju a ovoga je sramota da igra za reprezentaciju Srbije a moze bika glavom da onesposobi mizerija🚾 da nema gde grdje
 
Blah , ocekivao sam bolji fudbal u finalu Evropskog prvenstva od Engleske i Italije .

Bilo kako bilo , gledacemo produzetke a ako dodje do penala ( a sva je prilika )

verujem da ce pobednika resiti Djanluidji Donaruma .
 
Jbte , trebalo bi da igram sportsku prognozu ili uplatim neki listic u kladionici .

Desilo se upravo kao sto sam gore opisao .

Italija prvak Evrope , titulu im doneo golman ( Donaruma )

Odlican je golman , cini mi se da je presao u paris sen zermen i verujem

ce mo ga jos dugo gledati u ligi shampiona .
 
NIJE DOBRO:nono:Ono cega smo se najvise pribojavali dogodilo se nasem sampionu je pao veoma nezgodni Kazahstanski predstavnik koji je pre par godina ocitao lekciju nasem sampionu i brutalno ga ponizio na Marakani a da ne dodje do katastrofe nevidjenih razmera potrudio se Zvezdin golman a inace igrac utakmice koji je lucidnim odbranama sprecio bar 5 sigurnih golova. Inace su ovi timovi iz Cecenije ,Kazahstana, Tadzahistana i Gruzije veoma veoma neugodni i nikako ne leze nasem sampionu. Planovi za ovu godinu su veliki a iskreno se nadamo da je tim u potpunosti spreman na prvi korak ka ligi sampiona sa uvek neugodnim Kazahstancima .Nadamo se da smo za ovih zadnjih nekojiko godina sazreli da se odupremo ovakvom iskusenju i priblizimo ligi sampiona za jos jedan korak
 
Омонија део први. Бојим се за следеће гостовање.
Da budemo realni ovaj tim Zvezde je mnogo ozbiljniji i zreliji od onog iz 2015 godine koji je doslovno pregazen i ako ova Zvezdina mladost treba da se pribojava veterana od 37 godina koji je vec zreo za banju Vrujci i gornju Trepcu ali ako im ga strpa ovaj premazani Vagner Love onda stvarno treba da leti perje .Inace posto je sam pocetak sezone tj pripremni period zanima me taktika i pristup tom mecu dali ce nas sampion igrati rezervisano i cekati gresku protivnika ili ce uzeti stvar u svoje ruke i sam skrojiti svoju sudbinu ali videcemo vec a sve osim prolaza Zvezde dalje bi bilo ravno katastrofi
 
Poslednja izmena:
Nešto zamrla tema, jel to krenula super liga. ;)
Uskoro krece i olimpijada ( najveca svetska manifistacija sporta ) pa me zanima ima li tamo nasih fuzbalera ?

Bilo je ovde reci kako su kosarkasi usrali motku ( nisu se plasirali , te ovaj nije hteo da igra-a mogo je , trt-mrt )

pa evo lepe prilike da se bar malo Srpski sport opere i postigne neki rezultat u planetarno najpopularnijem

takmicenju . Kakve su nam sanse za najvisa odlicja ako smo se uopste i plasirali i uzgred kada su bile i kako su

protekle kvalifikacije ? Ko sve igra , jesu li se svi pozvani ( profesionalci ) odazvali ili i tu ima po neki konjusar ,

svinjar , kravar , travar......... koji ne zeli da se bori za Srpske svetinje ( dres , grb, himnu...... )
 
Poslednja izmena:
Od ekipnih mozemo ocekivati od odbojkasica, vaterpolista i kosarkasica i basket 3x3. Pojedinacno Nole, Spanovicka, strelci, dzudisti, mozda tekvandonistkinje, rvanje i to je to. Nema kosarkasa, odbojkasa....
 
SD Crvena Zvezda naustila su zauvek dva velika coveka. Nenad Stekic svojevremeno evropski rekorder u skoku u dalj i Milan zivadinovic fudbaler, trener i selektor.
 
O pokojnicima sve najlepše, ali ja tog Zivadinovica nisam baš nešto miris'o. Slatkorečivi general posle bitke, tako ga pamtim, a ne po nekom trenerskom dostignuću.
 
Интересантно да нико не пише о пројекту КК Партизан. Мислим да ће престати Звездина доминација јер ово са Обрадовићем има сасвим другачији облик. Чак се и ћоки нашао у чуду шта треба а шта не треба да каже. Више паламуђења не пролазе.
Нисмо ни свесни колика је величина и тежина тренера Обрадовића. А тек његова изјава од пре пар година кад је рекао нисмо више пријатељи... Елем, биће уживање за гледање...
 
Nije upitna strucnost Obradovica i njegova privrzenost klubu nego je pitanje odakle najednom pare? Nisam skoro slusao onog Zeljka Pantica koji je tvrdio da je dovodjenje Zeljka i Stanoja samo zamazivanje ociju navijacima da bi Zvezda i dalje harala. Videcemo rasplet.
 
Nazad
Vrh