SPORT-Opšta tema

Nemas pojma, a sopas gluposti. U trenutku hapsenja 2008 ili 2009 nezanam tacno Dzaja nije bio predsednik tako da nije mogao da bude smenjen. On se povukao 2004, a zamenio ga je Piksi. Kad je hapsen predsednik je bio ili Toplica ili Dan Tana, a iza cele ujdurme stajao je Miroslav Miskovic.
 
Nego malo da se vratimo na sportske teme .

Uskoro pocinje Evropsko prvenstvo u fudbalu , cela Evropa prica o tome a mi ovde prdimo i palamudimo

o nekim podelama ( ne mogu Sbi bez podela pa to ti je , dal cetnici-partizani , dal antivakseri-vakseri . dal zvezda -partizan . . . . )

Za koga ce te navijati ili bar na cijoj strani su vam emocije , hocemo li pruziti podrsku najblizim komsijama ?

Valjda je tako red , nemas nikoga blizeg od komsije ?
 
Hrvati su već par puta ostvarili zapažene rezultate na Svetskim prvenstvima , možda je došlo vreme i za Evropsko ?
Mislim , ne navijam za njih , nego onako na glas razmišljam ko bi bio moj izbor ukoliko bi morao da stavim neki dinar
na plasman medju prva 3 tima .
 
Hrvati su već par puta ostvarili zapažene rezultate na Svetskim prvenstvima , možda je došlo vreme i za Evropsko ?
Mislim , ne navijam za njih , nego onako na glas razmišljam ko bi bio moj izbor ukoliko bi morao da stavim neki dinar
na plasman medju prva 3 tima .
Za nas i za nas fudbal bi najbolje bilo da Hrvati ili Makedonci budu prvaci Evrope jer svaki njihov neuspeh ide u prilog nasem kriminalnom fudbalskom savezu i svaki njihov neuspeh bi znacio da smo mi male i siromasne drzavice i da igraju danas samo mocni i veliki i bla bla bla ali kada Hrvati obrisu pod sa najvecim svetskim silama onda se razne Kokeze i ne pojavljuju nigde u medijima jer sta u tom trenutku reci:sta: Od 2000 godine nismo bili na Evropskoj smotri .........BRUKA(n)
 
Nazad
Vrh