SPORT-Opšta tema

Trebao je neko na terenu , nakon kraja , da predlozi , da igraci ostanu , da Zvezda nezvanicno izvede korner da vidimo . Mozda nebi svi pristali , al cisto viteski , radi zanimacije . :)
 
Ja sam navijač Partizana ali je u pravu kolega koji je rekao da ko je toliko siguran neka uloži neku veću lovu protiv Zvezde na kladionici.Pa nek uzme lovu.
 
Koliko god da NEBA I COCI064 negiraju na moje postove ONI VRLO DOBRO ZNAJU O CEMU JA GOVORIM i na kraju krajeva ja i ne ocekujem da mi priznaju da u mojim postovima ima barem trun istine a kapiraju da ima mnogo istine jer smo slicne generacije i pamtimo mnogo bolja vremena mnogo jace lige i prave prezentacije u Evropi ali kada si ti ZELJKOO u pitanju predpostavljam da pripadas mladjim generacijama i da si o uspesima Zvezde mogao samo da cujes od starijih ili da pogledas na you tube jer ako je ovo za tebe uspeh i pohod kroz Evropu onda ja ne znam da cenim prave fudbalske vrednosti kvalitete ali ne znam DALI TREBA DA TE PODSETIM DA JE ZVEZDA ISPALA U KVALIFIKACIJAMA ZA LIGU SAMPIONA OD AMATERSKE OMONIJE SA KIPRA a da li znas kada bi to pomenuo bilo kome iz 50 godina Zvezdine istorije posle rata nebitno koje prvo bi rekli da je to nemoguce a ONDA BI TO NAZVALI NACIONALNOM TRAGEDIJOM .I jos nesto vlada uvrazeno misljenje da je ona liga sammpiona prosle godine uspesna godina za klub iako se zna da je gol razlika u nekoliko meceva bila 0 30 i primanje na svakom mecu na Marakani 4 do 6 gola uz opasku da je Borjan igrac utakmice .Meni ne moze ni jedan sportski novinar da objasni da je to uspeh ali sto kazu vrcani IMA NAS GI RAZNI. I ne moze niko da mi objasni da je moguce mrdanje sa mrtve tacke dok je ovaj sljam u rukovodstvima Zvezde i Partizana ali vidim da ima dosta ljudi koji vole da idealizuju nesto verovatno od silne zelje da se krene napred pa se trazi bilo kakav plamicak na dnu tunela. Ponavljam Zvezda je ispala od Omonije sa Kipra u kvalifikacijama za ligu sampiona i izgubila ogroman novac i priliku da se malo ojaca i finansijski i medijski i da se stekne malo vise iskustva u ovakvim duelima i da su u tim kvalifikacijama ispali od neke iole jace ekipe pa da postoji opravdanje ali izgubiti takvu priliku eliminacijom od Kiprana pa jos nazivati sezonu uspesnom aludira na samo jednu stvar ...........mi smo totalno zaboravili sta je uspeh ili nam se malo poremetila cula i :unsure: merila vrednosti
Kakve veze ima to sto je Zvezda ispala?Nije izgubila, igrao se jedan mec ispala je na penale, sta bi rekli u Liverpulu da nisu prosli grupu?Ti ocigledno ne razumes mene, znam ja Zvezdinu istoriju ali ovo je sadasnjost.slazem se za kriminal i svega oko toga ali istina je da Zvezda jos nema tim za Ls.I bolje je sto nije usla u LS jer je uprava prosle godine napravila jedno veliko nista od igranja u Ligi Sampiona, znaci nista od toga mi se ne svidja.Kupili su prevare od igraca, drugoligase da sa njima krenu na bajern, to je cist kriminal, i vredjanje intiligencije.Ja znam u kakvom je kanalu Zvezda od 2006pa na dalje, sta je sve radjeno koliko je osporavana, koliko srece nije imala, ispadala je od raznih pacera i zbog toga sam zadovoljan.Ja ne ocekujem da klub koji vredi 50mil osvoji LS i LE ali moze da igra i napreduje.Nisam zadovoljan upravom nikako i dalje menadzeri kroje sastav i dalje igraju panjine i istroseni stranci, tim se stvrara 4-5godina da bi napravio uspeh ali kod nas toga nema, sve sto vredi proda se odmah.
 
Poslednja izmena:
Nisam bas ljubitelj gledanja sporta zadnjih 20ak god , pa mozda vidim neke stvari sa strane , koje vi pratioci ne vidite . Moj zakljucak , sport +novac =soubiznis .
Nije to vise s od sporta . Pojedinacni i nekako , ko je bolji bolji , al timski , ko kolko ulozi u slaganje tima, taj i pobjedjuje.
 
Zvezdasi bitno je da smo mi zadovoljni. Znamo ko smo i to nam niko ne moze oduzeti. To sto smo mi postigli ovi sa druge strane brda nikad nece postici ni blizu dostici. Nihovu zavist mi mozemo da razumemo, ali i da prihvatimo realno gledanje pojedinaca na jucerasnju utakmicu. Sto se tice ovih koji pisu po pola stranice opravdavajuci svoj kiks na kladionicama to je njihov problem.
 
Nisam bas ljubitelj gledanja sporta zadnjih 20ak god , pa mozda vidim neke stvari sa strane , koje vi pratioci ne vidite . Moj zakljucak , sport +novac =soubiznis .
Nije to vise s od sporta . Pojedinacni i nekako , ko je bolji bolji , al timski , ko kolko ulozi u slaganje tima, taj i pobjedjuje.
Momo zar ,91 nije bilo isto tako? Ko plati taj klati. I onda je trebalo skupiti tu generaciju, a za to su bile potrebne pare. Ne toliko koliko je danas potrebno, ali tako je u svim ozbiljnijim klubovima.
 
Sto su ti duzi postovi sve prsti od ljubomore.
20 zadnjih godina mi gledamo Hrvate kako plene i haraju svetskom scenom svako takmicenje i Evropsko i svetsko ne moze da se zamisli bez njih ali to nisu epizodne uloge TO SU VODECE ULOGE ONI PRESLISAVAJU SVE REDOM ,MELJU PROTIVNIKE , PODIZU STANDARDE I UVEK SU U PRVOM SESIRU I U FAVORITIMA. Nasa reprezentacija NE POSTOJI ,NEMA JE ,NE KOSTA NISTA I UVEK JE U 3 ILI 4 SESIRU. 20 GODINA NISMO UCESTVOVALI NA EVROPSKOM PRVENSTVU .Sto se tice klubova slicna je situacija FK Crvena Zvezda JE ZADNJIH 25 GODINA IGRALA 3 PUTA LIGU SAMPIONA PONAVLJAM 3 PUTA ZA 25 GODINA, ja sam pustao video zapise koje to sve gazio od Cecena,Gruzijaca,Bugara ,Kiprana i raznih drugih indijanaca ali nazalost nasi rezijski sportski novinari su tu da objasne STA JE USPEH ,KOLIKI JE USPEH, KO JE NAJZASLUZNIJI I KO JE NAJLJUBOMORNIJI. Medjutim necemo pominjati bunare bauljanja ,kriminal,menadzere ,i slag drustvo koje vodi da ne kvarimo ovu novonastalu euforiju .PS COCI064 JEL SE TI STVARNO NOSIS MISLJU DA JE OVO ZVEZDINA USPESNA GODINA ZA DIVLJENJE ILI SE SALIS a verovatno se salis jer ne verujem da bi pao pod uticaj jeftinih medija i kojom ocenom ocenjujes sezonu od 1 do 5
 
Хеј Земљаку... Дунавски... мани се твог Југословенског спортског друштва. Када ћете да будете СрБски клуб? ;)
Партизан је добар увек био против Звезде. И треба да буде. Само сећам се да сте у пар последњих мечева чували 0:0 и то из петних жила... (у неким тренуцима...) Партизан треба да буде још бољи и да крене у европске победе. Али иста мафиа се запатила... само саопштења и препуцавања... и шатро менаЂери... и Жандер мајстори у оба клуба...
Али пусти да уживамо у тренутку... лепо је било за око... храбра игра... као што сам и писао раније... да је Мистер имао аутобус он би га паркирао као његов ментор Мурињо... Ал' га нема... има неке младе и искусне за напад... па онда ајде у напад... Последња утакмица у дингдонгу је много тога показала...
Могуће је да је и са Милојевићем тако функционисало али сада Мистер пушта понешто у јавност и онда се као назиру хтења, комбинације, разрађене тактике, договори... Криво ми је што су конференције за штампу само одговори на новинарска питања а требало би да се почне са неким објашњењем тактике за наредн меч. Да видимо шта је хтео... Да осетимо да је тај Гобељић требао да буде Марсело али кад је човек повређен и лимитиран онда несрећно испадне Жандер. Јбг... није га хтело... Али свака му част...
Тако... Земљак... пепели се мало по самом себи... пусти шампионе...
другарски поздрав...


Победа против албанеза је спасила евентуалну катастрофу. Сезона је пропала после Омоније. Ово у лиги Европе је само губљење пара. Све то што су зарадили добили би само да су се појавили у групи ЛШ. Наравно ако је циљ спортски резултат. Ал мислим да то није циљ. Циљ ћеш видети кад дође топло и дуго и слатко лето. И кад се сјуре разни рамаданци код кума...
 
Poslednja izmena:
Momo zar ,91 nije bilo isto tako? Ko plati taj klati. I onda je trebalo skupiti tu generaciju, a za to su bile potrebne pare. Ne toliko koliko je danas potrebno, ali tako je u svim ozbiljnijim klubovima.



Pa donekle. Ako gledamo npr po bojama koze , reklo bi se da u 80im jos nije bio zazivio tolko princip trzisne slobode u sportu bar ovde .
 
Zasto se bavis Zvezdom? Kad analiziras stanje u nasem fudbalu kreni od svog voljenog kluba od Koce Popovica preko Tudjmana pa do danasnjih dana. Pa se pozabavi Fljrmurtarijem vasim najsramnijim porazom kojem se smejala cela Jugoslavija. Ostavi Zvezdu Zvezdasima.
 
Kakve veze ima to sto je Zvezda ispala?Nije izgubila, igrao se jedan mec ispala je na penale, sta bi rekli u Liverpulu da nisu prosli grupu?Ti ocigledno ne razumes mene, znam ja Zvezdinu istoriju ali ovo je sadasnjost.slazem se za kriminal i svega oko toga ali istina je da Zvezda jos nema tim za Ls.I bolje je sto nije usla u LS jer je uprava prosle godine napravila jedno veliko nista od igranja u Ligi Sampiona, znaci nista od toga mi se ne svidja.Kupili su prevare od igraca, drugoligase da sa njima krenu na bajern, to je cist kriminal, i vredjanje intiligencije.Ja znam u kakvom je kanalu Zvezda od 2006pa na dalje, sta je sve radjeno koliko je osporavana, koliko srece nije imala, ispadala je od raznih pacera i zbog toga sam zadovoljan.Ja ne ocekujem da klub koji vredi 50mil osvoji LS i LE ali moze da igra i napreduje.Nisam zadovoljan upravom nikako i dalje menadzeri kroje sastav i dalje igraju panjine i istroseni stranci, tim se stvrara 4-5godina da bi napravio uspeh ali kod nas toga nema, sve sto vredi proda se odmah.
ZELJOTEKA imas 10 ku cistu za post volim surovu realnost nikakva idealizovanja i skrivanja nekih losih stvari i bezanja od istine. 1986 godine Steaua je bila prvak Evrope bez ijednog stranca a 1991 Zvezda .Ti klubovi su tada imali ubedljivo najmanja novcana sredstva u ligi prvaka posto danas svi pominju budzete. Ali igraci iz ovih i mnogih drugih organizovanih klubova su imali i skaute i organizaciju i fudbalske skole i sve zivo. Ulazili su u polufinala i finala lige sampiona ili kupa uefa i Partizan i Hajduk i Radnicki iz Nisa a sta su fudbalera svetske klase izbaciji pojedini klubovi npr OFK Beograd a kog izbacuje ova nasa boranija zadnjih 10 godina. Koliko crnaca ,indijanaca i Pakistanaca je proslo kroz ovu jadnu domacu ligu nicim izazvani .NE POSTOJI U PRVOJ LIGI U RUKOVODSTVIMA NI JEDAN JEDINI COVEK IZ SVETA FUDBALA ALI NIJEDAN .....U STVARI POSTOJI OVAJ VUCICEV IZ VOJVODINE STO SE NA PITANJE DA PROKOMENTARISE MEC ZAHVALJUJE PREDSEDNIKU DRZAVE I DIVI MU SE a i kad rece predsednik ZNA LI SE CIJA JE ZVEZDA JEL SE GUCKA NESTO ILI JE JOS UVEK SAMOSTALNA. Eda je srece da nas uzme neki vlasnik Sahtjora ako ne neki krupniji igrac a i onaj Bugarin bi legao sto drzi Ludogorec ali sa ovima ce uvek biti sudija nas je ostetio ,bili smo blizu ,nedostatak sportske srece, eh da smo prvi dali gol sve bi bilo drugacije, mogao je da nam svira penal, ljubomorni su na nase uspehe nisu nam igrala dva igraca, nije bila podsisana trava, steta sto je pala kisa ,eh da je bio pun stadion .......nego ovo je najgore sto se ne nazire kada ce kraj ovom slag drustvu po klubovima jer poceo je i kriterijum da nam pada vise ne znamo ni sta je istinski uspeh ni cemu treba da se radujemo
 
Свакако једно од бољих издања у последње време.

Полако се враћамо на европску мапу.

Опет ће Звезда бити шампион,
опет ће играти Европу .
Уз мало спортске среће постићи још бољи резултат.

У односу на не тако далеки период
доводе се сасвим коректни играчи..
Чланови управе нам лично уручују јубиларне чланске..
Неки нови ветрић дува..
 
Zasto se bavis Zvezdom? Kad analiziras stanje u nasem fudbalu kreni od svog voljenog kluba od Koce Popovica preko Tudjmana pa do danasnjih dana. Pa se pozabavi Fljrmurtarijem vasim najsramnijim porazom kojem se smejala cela Jugoslavija. Ostavi Zvezdu Zvezdasima.
Tvojih zadnjih 50 sportskih postova su u 25 postova ha ha ha a u drugih 25 ljubomorni ste na nas ,izgleda da ne mozes uopste da ucestvujes kvalitetno u konverzaciji .Pitao sam te kojom ocenom ocenjujes ucinak Zvezde u Evropi ove sezone od 1 do 5 jer tvojim stalnim ignorisanjem problema u FC C Zvezdi ne dolazimo do kljucnih stvari gde smo u ovom trenutku ,imali pomaka ima li perspektive i dali bi nesto trebalo promeniti na bolje dali je krenula golgota i bunarenje od hapsenja Dzaje i ima li spasa od kandzi ovih kriminalaca koji su zajahali i guse nas najtrofejniji klub. Kazi tvoje misljenje kazi sta ti smeta i sta bi promenio ili mozda nista ne bi promenio mozda cenis da ovo rukovodstvo ima snage i znanja da krene malo odgovornije i umesnije
 
Sve ovo sto postizu ( pobede ili poraze sve jedno ) cine zahvaljujuci nasim novcima .

Sto pre prodati 2 najveca Beogradska fudbalska kluba a ako to nije moguce proglasiti

bankrot pa neka se sami snalaze kako znaju i umeju ( od reklama , clanarine , preprodaje igraca i sl . )

Partizan da vrati stadion ( vojsci a ne da ga koriste kriminalni krugovi ) a Zvezda umesto sto kupuje

camuge po belom svetu da vrati dugove i konacno plati porez i ostale dazbine drzavi Srbiji .

Ako se pak neko zaleti pa ih kupi ( ima budala po belom svetu ) onda sve te novce uplatiti

vaterpolo savezu Srbije jer je to nas najtrofejniji sport .

tacka .
 
Partizan da vrati stadion?

Moze, kada vojska isplati pare koje je utucano u funkcionisanje i odrzavanje.
 
A ko placa koriscenje? Mogla bi eventualno da se plati izgradnja zadnje izgradjenog bunkera, ali i to je cisto vojno pitanje pa se uklapa u sveopstu sliku.
 
Nazad
Vrh