SPORT-Opšta tema

Tuzni dani nase Zvezde, ovo je slika i prilika Srbije dva coveka ne mogu jedan program timski da odrade a da se ne posvade. Kod nas nikad nece zaziveti bilo kakva udruzenja jer obavezno jedan drugog mora zaj.... Dok eu pravi drzave bez granica, jedno trziste, jedna valuta neki na forumu bi da prave drzavu u drzavi eto kakav smo narod i zato i imamo ovakav rezultat.
 
Naj ozbiljnije, sta reci sem... tuga.

Ovako je to nekada bilo:

 
Poslednja izmena:
Surovo, bahato, oholo, bezobrrazno.... Gazi Zvezdo, ponizavaj, melji, dominiraj.... KUP JE NAS !!!
 
[video=youtube_share;vSnaPnckEcE]http://youtu.be/vSnaPnckEcE[/video]

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;ZIn6yJ_44Ck]http://youtu.be/ZIn6yJ_44Ck[/video]
 
Ne zanosim se ja sa tim i ta pobeda mi nista ne znaci,ali ovo za tucu niste u pravu.Pratio sam Hemofarm i kuci i u Beogradu i ono sta sam video ogadio mi sport uopste to nisu navijaci vec placeni ratnici interesnih krugova .Ja sam navijac zvezde i to ne krijem,ali sam povuko debelu granicu koju necu nikad vise preci.
 
Ja tucu nisam ni pomenuo. A za placenike si potpuno u pravu i sada pisem najozbiljnije da to vise nema blage veze sa sportom i sportskim takmicenjem.
 
Postovani kolega belgrade izgleda da sam ja gledao prvo srpsko pevacko drustvo.Posecivao sam zvezdine utakmice od 75 god i znam razliku izmedju nasih i vasih navijaca.
 
Ne moze mi niko poreci da se na stadionima ne vode neke druge bitke a ne samo navijacke. Jedne od bitaka se vode i izmedju narko-dilerskih grupa a sve pod maskom navijaca.
 
Postovani kolega rale vi zbog manjine etiketirate vecinu , Dusko to niko ne porice ali to radi jedan manji deo i gore sam naveo da sud i policija to dozvoljava jer su se ugradili ,kazne su minimalne i vecinom uslovne kad ih bude .
 
Postujem prave navijace bilo kojeg kluba,ne fanatike.Pravi navijac samo ima stete zbog svog poroka,a ovi danasnji debele koristi.Sad dal je to manjina ne bih bas prihvatio,ali prihvaticu.Posto se ne poznajemo ne znam da li si porodican covek,imas li dece ako imas da li ces povesti veceras na derbi.Ja sam to prestao davno uplasio se za bezbednost svog deteta.Razularena masa rasterala je pozorisnu publiku u Vrscu,svega je tu bilo.Prisutan sam bio i u Beogradu video sam tucu Partizanovih igraca koji ni dan danas nije sudski okoncan.Fudbal ni ne spominjem to sam prestao davno da gledam uzivo,mene to puno kosta put a jos i pravi navijaci pocupaju metlice pa i retrovizore.Slazem se sa tobom da je policija kriva ali ne za izazivanje incidenata,vec za losu reakciju,a sudstvo je posebna prica pa nece valjda tatine sinove da osudjuju.E to je moje vidjenje stvari.Izvini ako se razlikujemo u misljenju.
 
Igrao sam fudbal, isao na stadione i kao miran gradjanin pratio utakmice. Danas sam invalid i ne smem da odem na stadion da pogledam neki derbi. Jos smem da odem na SPENS da odgledam koju odbojkasku utakmicu posto za sada na tim utakmicama nema tuca u publici.
 
Nazad
Vrh