SPORT-Opšta tema

Jel neko prati WC ?
Veceras dobija Ekvador cisto da znate . Bas su gotivan tim pored Amera 👌
 
Aj da gadjamo. Lako je reci da ce biti u finalu Fr,Ar,Sp,Ge ,Br,Po,...
Evo ja tipujem na USA u finalu ,ili Norveska.
Jes da Ameri vjerovatno idu na nas ,pa remeti , al eto ajmo kladionicu.
 
posto je dirigovan zreb,pa jos prolazak treceplasiranih timova,puno ekipa
moze se izbegavati,ako sam dobro gledao francuzima je bolje da izgube od norvezana

amerikanci i argentinci imaju prelak posao do polufinala
smesne utakmice tj protivnici za obe ekipe ako se malo samo poklope neke utakmice jer se zna ko sa kime igra 3 utakmicu po grupama
 
Ti si ko prorok .
Bilo bi dobro da si i tiket popunio .
Nisam . Ekvador je kvalitetnija ekipa od Nemaca i zato sam dobio neki osecaj . Ako Ekv. ide na Svajcarce prolaze ih sigurno .
Slazem se za Turke . Usa je prva pa prva a ovi moraju zbog cika Erdogana da pokidaju iako su ispali .
@MOMOSARIC - ne glupiraj se sa Amerima . Pa tvoja Bosna ce ih proci uz Milenceta na tribinama 🤣
 
Nazad
Vrh