SPORT-Opšta tema

Aj da gadjamo. Lako je reci da ce biti u finalu Fr,Ar,Sp,Ge ,Br,Po,...
Evo ja tipujem na USA u finalu ,ili Norveska.
Jes da Ameri vjerovatno idu na nas ,pa remeti , al eto ajmo kladionicu.
 
posto je dirigovan zreb,pa jos prolazak treceplasiranih timova,puno ekipa
moze se izbegavati,ako sam dobro gledao francuzima je bolje da izgube od norvezana

amerikanci i argentinci imaju prelak posao do polufinala
smesne utakmice tj protivnici za obe ekipe ako se malo samo poklope neke utakmice jer se zna ko sa kime igra 3 utakmicu po grupama
 
Ti si ko prorok .
Bilo bi dobro da si i tiket popunio .
Nisam . Ekvador je kvalitetnija ekipa od Nemaca i zato sam dobio neki osecaj . Ako Ekv. ide na Svajcarce prolaze ih sigurno .
Slazem se za Turke . Usa je prva pa prva a ovi moraju zbog cika Erdogana da pokidaju iako su ispali .
@MOMOSARIC - ne glupiraj se sa Amerima . Pa tvoja Bosna ce ih proci uz Milenceta na tribinama 🤣
 
Izbegavam da komentarišem susede i njihovu igru da ne ispadnem zloban ................ ali Izgleda da je po Hrvatsku reprezentaciju bilo lekovitije da je odigrala nerešeno sa Panamom .
Tada bi bilo sve jasno , samo pobeda u trećem meču protiv Gane vodi dalje i tačka .
Ovako more kombinacija , prekombinovace i izgubiće .
 
Nisam . Ekvador je kvalitetnija ekipa od Nemaca i zato sam dobio neki osecaj . Ako Ekv. ide na Svajcarce prolaze ih sigurno .
Slazem se za Turke . Usa je prva pa prva a ovi moraju zbog cika Erdogana da pokidaju iako su ispali .
@MOMOSARIC - ne glupiraj se sa Amerima . Pa tvoja Bosna ce ih proci uz Milenceta na tribinama 🤣
sam si rekao
usa je prva pa prva pa si logicno i zakljucio da im je svejedno ako izgube,gle cuda izgubili

nemci su prvi pa prvi pa im je sve jedno ako izgube,gle cuda izgubili

veceras ukoliko izgube,francuzi mogu da izbegnu nemce vec u osmini finala a kasnije ih dalje tamo verovatno ceka holandija a polufinale spanci
mislim da je to najtezi put,no videcemo veceras
 
veceras ukoliko izgube,francuzi mogu da izbegnu nemce vec u osmini finala a kasnije ih dalje tamo verovatno ceka holandija a polufinale spanci
mislim da je to najtezi put,no videcemo veceras
Плус да имају као ''историјску подршку'' да су изгубили један меч и оставили могућност да узму титулу...

Проћи ће рвати... знају да играју фудбал... и имају најтрофејнијег играча и наших вуко*ебина... и то је тешко признати али је Модрић најтрофејнији... плус и један од најбољих свих времена... али све је то зато што је Србин... :)
 
Nazad
Vrh