SPORT-Opšta tema

Честитам, вредан рад увек доноси резултате. Само нека је здравље служи....
 
Samo za @Lule28 koji se nije usudio da prognozira Hr.-Gana . Evo ja da se usudim 1:1 jer tesko da i trecu tekmu Gana ne primi gol a Hrvoje bas lose .
Takodje navijam za Kongo a Alzir neka izgubi zbog Irana .
igrao ih 2+ odlicna kvota od 1.45 mislim da je bila
engleze da daju bar 2
i neki peru dal liga ili kup neka utakmica

sad nemacka 1....norveska 2+....usa 1
 
Lepe vesti,ćerka potpisala ugovor i dobila stipendiju za američki koledž i ide u Ameriku da studira i igra odbojku.Putuje krajem jula za Texas.


7e0cb8975ed8f29ef14231ac6869559d.jpg
99928f36aeb8d0128c2ed8b04fd66fa5.jpg


Послато са 2209116AG помоћу Тапатока
Čestitke.
 
Nazad
Vrh