SPORT-Opšta tema

Samo nek sija sto duze i njima i nama /zvezdasima/to je obelezje tog doba i pamtim ga po dobrom.A sta ostaje posle ovih,koliko ulazu sport nasi klubovi jos malo stizu do moravickog okruga.Okoreli sam zvezdas volim crvenu boju pa i petokraku ali cenim i uspehe drugih klubova.
 
Ne vidim razlog za euforiju oko Zvezde kao kluba i tima igraca.Fudbaleri su obicno umisljeni tipovi koji cim se dokopaju para pomisle da svemir treba da se okrece oko njih.Malo u prolazu uhvatim sa tv ovo sa Zvezdom, i ispade da oni kao klub sad prosjace pare preko raznih fol_reklama , a ovamo su se rasipali i krali ko' niko.Pa samo su im cistacice pravile mjesecne racune sluzbenim telefonom (cuj cistacice imale sluzbeni tel.) za 9000 din, onda se da pretpostaviti sta su radili u rukovodstvu.Pa sve silne afere,pa kriminalci, i sad treba neko drugi da ih vadi iz g....., valjda ona debela sa tv kad proda bundu, a ona opet u reklami cilja na ove zaludjene klince sto se makljaju po tribinama.
Usput, da, navijam za Zvezdu ali onako totalno povrsno cisto da imam odgovor na pitanje za koga navijam.
P.S. Ovo za cistacice sam cuo veceras na RTS, i jos dosta nevjerovatnih cifara za razne stvari.
 
Nek se marakani vrate slavni dani
kad si Zvezdo bila iznad svih
nek pobede tvoje nasu dusu lece
nek te sever ponese u njih

Ceo zivot u svom srcu nosim boje te
grad Beograd Zemlju svoju
Zvezdo VOLIM TE

Nek nam Bog da srece
da se vrate dani,slavi dani nase proslosti
da i deca nasa na marakani
raduju se svetskoj tituli

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;OrwSjQvDVQo]http://youtu.be/OrwSjQvDVQo[/video]
 
Grobarica jedna mala
ciganu je k...c prala
prala ga je u 3 vode
dok je ciga ne nabode.
grobarici lepo bese
kako ciga dobro krese.
 
mi za tri godine dok vi skupite pare za stolice mi cemo tad biti sampioni evrope a vi cete igrati u kukuruz ligi
 
Nazad
Vrh