SPORT-Opšta tema

Ne prilici da moderator raspiruje zlu krv na forumu. Ja bi svasta ovde napisao protiv tvorevine Franje Tudjmana ali necu...
 
Ne prilici da moderator raspiruje zlu krv na forumu. Ja bi svasta ovde napisao protiv tvorevine Franje Tudjmana ali necu...

Pa pisi Zoco, ko ti brani. Ja se samo salim a ti mozes da predlozis moju smenu sa urednickog mesta ako mislis da ja ne radim dobro svoj posao. Samo mi kazi da ne bi mozda trebalo da mirim delije i grobare.:osmeh: Nisam prvi poceo i necu da cutim a prepiska moze da ide dok je u tonu podnosljivog.:osmeh::ppozdrav:
 
Ja sam doduse partizanovac ali u sustini mnogi tajkuni su se otimali oko crvene zvezde iskljucivo zbog lokacije .Iz tog razloga je i Dzajic uhapsen posto je bio okoreli protivnik petljanja Miskovica oko zvezde.
Miskovic je imao nameru da iseli marakanu u Surcin a na toj lokaciji da pravi neznam ti ni ja sta ,a za uzvrat bi navodno finansirao klub. I sva sreca sto do toga nije doslo jer predpostavljam da bi iskoristio lokaciju a zvezdu nacisto unistio .
A jedan zanimljivi podatak da se 15 ha iza marakane vodi kao pkb ovo zemljiste odakle kako stvarno neznam ,i sta je tu nekad bilo ?
 
Sto mislis da raspiruje zlu krv,vidis da se zezaju.

Pa izgleda da ga pogodilo sto sam napisao da ce se delije pre ulaska na Marakanu morati klanjati.:osmeh: Mozda seik i pukne pa nece hteti da Vas kupi. Zamisli kada crveno beli istrce u crveno belim haljinama do zemlje, pa onako zadignuti do kolena pocnu pasove.:haha:
 
Pa izgleda da ga pogodilo sto sam napisao da ce se delije pre ulaska na Marakanu morati klanjati.:osmeh: Mozda seik i pukne pa nece hteti da Vas kupi. Zamisli kada crveno beli istrce u crveno belim haljinama do zemlje, pa onako zadignuti do kolena pocnu pasove.:haha:
Pa jos razbiju Partizan ko u zadnjem derbiju.
 
Jeste to si u pravu, steta je sto novac nije ulozen u skolu mladih igraca nego su ga barabe pokrale. Ipak sada bez zezanja, mislim da zvezda ima mlad i dobar tim samo steta je sto niko nece da igra bez novaca i bojim se da ce se ta mlada i dobra ekipa rasturiti. Kada kazem dobra mislim na rezultate sa nama. Evo vec zadnja mislim tri puta nas dobijate i to nesto govori. Jeste da smo Vas ovaj zadnji put pustili da Vam pomognemo da se ne rasturite, mada Vi to necete da priznate.:osmeh:
 
Pa ko zna koja je namera i sada i dali ce do preuzimanja uopste doci ,ali ni partizan nije u nista boljoj situaciji dugovi se gomilaju a sa dugovima igre sve losije i losije .Ko je bio na kosarkaskoj utakmici i tamo je neki predstavnik UAE bio ,i gledo sov sa falsifikovanim kartama i odmah odustali od zvezde haahaha:haha:

Zamislite sada preuzme seik zvezdu i posalje iz Man Cityja i Porta na pozakmicu igrace da se celice :haha: u zvezdu ,mada to su dva razlicita burazera verovatno postoji rivalstvo medju njima a sta vi mislite ?:osmeh:
 
Ne,ne,ne,ne u derbiju se dokazuje ko je bolji a titule mi vama ostavljamo da bi se kolko toliko priblizili po ukupnim rezultatima pa kad nam se priblizite sa brojem osvojenih titula opet krece takmicenje.
 
Neljutite se moji partizanovci a ni zvezdasi ,za sada titule nisu merilo posto stvarno nemamo nikakvu konkurenciju vojvodina se taman zauka pa poklekne i nemoze da se sastavi ,pa se pojavljivo cuveni nezgodan javor pa pomalo zaigrala i jagodina ali sve je to nista .
Kad buudu zaigrali u evropi kako treba tj makar da smo prisutni u kontinuitetu ,nemoramo nista vise(a i nemozemo) da napravimo .
 
Posle one finalne kup utakmice pre par godina izmedju Partizana i Vojvodine legne Lala sav iznerviran zbog kradje rezultata. Ujutro Lala ustao sav ozaren i nasmejan a Sosa ga pita: "Jel Lalo sta se sada smijes kada si onako besan posle utakmice otisao na spavanje"? Kaze njoj Lala da je sanjao jako lep san i da mu je sve drago i milo oko srca pa se zato smijulji. Pa kazi mi Lalo sta si to lepo sanjao kaze mu Sosa. I Lale poce da prica svoj san:"Idem ti ja moja Soso tako preko Pancevackog mosta i oni mi trazidu pasos, a meni sve nekako milo".:haha:
 
Dok za nas radi Tole nema jeda.:osmeh: kazu u ovaj klub dosao ovaj, onaj, vazno da je kod nas ostao Karadzic.:haha:

- - - - - - - - - -

Pa koliko znam Dzajic je u svojoj igrackoj karijeri udario samo Foksa, beka Nemacke reprezantacije koji ga je non stop tukao i provocirao. A sada ovo, mislim da Dzaja to nije tek tako uradio:

http://www.naslovi.net/2013-01-23/politika/dzajic-udario-covica-pa-podneo-ostavku/4428983

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...ca-Dzajica-i-Covica-predsednik-podneo-ostavku

http://www.naslovi.net/2013-01-23/k...okautirao-covica-policija-na-marakani/4428363
 
Poslednja izmena:
Postovane kolege nismo mi ni grobari ni cigani vec smo navijaci odredjenih klubova,mislim da nas je proslo to ludilo.Volim svoj klub sa rezervom ali postujem i tudje rezultate.Malopre sam gledao kosarku i moje zvezdase bi sad poslao peske iz Rusije tako su dobro igrali.Kazete Zvezda je prodala svoje dobre igrace pa su zato rezultati losi,ne slazem se sa tim od generacije iz 91 god jedino je Vidic i Stankovic igrac velikog kalibra ostali prosek nekadasnje beogradske zone.Ne potcenjujem ali to nasa realnost.

- - - - - - - - - -

Izgleda moja zvezda posrce ponovo, na vestima cujemo sukob dvojice glavnih ljudi izgleda i pesnice sevale.
 
Nazad
Vrh