SPORT-Opšta tema

Bravo momci,jesu mi pokidali zivce u zadnjoj cetvrtini,ali svaka cast,svi su fenomenalni:ppozdrav:
 
Svaka cast kosarkasi!
Sada finale, pa jedan lep, nezapamcen docek...
Docek kakav smo priredili zlatnim vaterpolistima je najblaze receno sramotan, pa evo prilike da se popravi utisak, jer je to najmanje sto mozemo da uradimo za njih...zasluzili su.
Jos jednom SVAKA VAM CAST !!!
 
Zanimljivo koiko je Srbija popravila igru u zadnjim utakmicama .Bezbroj resenja imaju u napadu I sva prolaze .Malo je zapelo na kraju jer su ovi zaigrali zadnjim atomima u odbrani.
Nezasluzeno bi bilo da se kojim slucajem Francuzi provukli. Nisu imali nikakvo resenje protiv Srbije. Da nije onog crnju sluzila trojka malte ne I iz svlacionice sto se desava jednom u 20 utakmica rezoltat bi bio puno realniji .Jedno 15 /20 razlike.
 
Sve cestitke nasim kosarkasima za plasman u finale svetskoga prvenstva. Znam da su ameri extra klasa ali.........sto da ne
smil41cb562ca0b6d.gif
 
Nikada nije bilo lako Srbin biti ali veceras je lepo. Zbog ovog basketa vec je pola varosi pijano, bit ce ovo pakleno vece. Srecno nam bilo sta god bilo. Mnogo su me obradovali i sa ovim do sada a vec veceras ...
 
Udario grom,nema struje ceo grad.Hoce li biti prenos negde na net-u,telefon mi radi...
 
Тешко то да буде на нету, ипак су ту тв права у питању и добре паре, на жалост. Има још времена, ваљда ће да дође струја.
 
Nazad
Vrh