SPORT-Opšta tema

Hteo sam reći da bi bili difalikovani a ne dal bi nas ili ne pobedili
Tako se govorilo i na OI u Londonu, pa je jedan nas doktor sve lepo objasnio. A na kraju krajeva i u ostalim ekipama je bilo igraca iz NBA, pa niko nije bio pozitivan na testu. Ubedljivo su najjaci i tu je kraj price, mi smo zasluzeno osvojili srebro i to je ogroman uspeh. Vecina je omalovazavala kosarkase pre polaska, pa na kraju grupnog takmicenja, a sada se svi busaju. Svi pokusavaju da ospore Amere pa tako i nas jedan sajt napise naslov u cijem deli pise "Momci zasluzili zlato", a izgubili sa 37 razlike u finalu :osmeh:.
 
Čestitke za košarkaše... Dosta nesigurnosti ali ipak sasvim dovoljno za osvajanje još jednog turnira. Nadajmo se da je ovo dobra uvertira za svetsko prvenstvo i da će tada sve biti na svom mestu. Čeka nas težak zadatak u jakoj grupi. Imamo dobre pojedince i u najavi dobar tim, samo da to još potvrdimo i nekom medaljom...
17.08.2014

Svi smo se "pomalo" nadali ...:osmeh:
 
Na cinjenice opet odgovaras uvredama i jezikom mrznje,no to govori vise o tebi.Lazovic nije mogao ni u Genk vec je ostao tu gde jeste.Mrdja otisao u drugu Japansku ligu,Milijas u drugu Tursku ligu.To su nepobitne cinjenice i surova realnost.Ko zeli da ih prihvati,a ko ne zeli on zivi u svom izmisljenom svetu.
 
O mrznji i uvredama nema ni govora ni prema tebi niti prema bilo kome , iznosim cinjenice koje se tebi nesvidjaju pa zamenom teza pokusavas da otvoris nove teme za svadju , tvoje provokacije i takozvana upozorenja govore o tebi ko si i sta si .
 
Sada ce mnogima da se digne kosa na glavi ali ja moram da gledam to, kada nema prenosa nasih klubova. Da li ima negde prenos americkog fudbala a da moze sa wondows 8 da se otvori, nista ne mogu da otvorim???
 
Sve pohvale i cestitke nasim kosarkasima za osvajanje srebra na svetskom prvenstvu. Protiv onih amera realno se nije moglo, a jos ih je i sralo kao nikada ili se to samo meni cinilo. Nasi momci su dali sve od sebe i veliki je uspeh biti drugi u svetu, posebno u ovako maloj i siromasnoj zemlji kao sto je nasa. Koliko se novaca iz budzeta odvaja za kosarku cudo je u opste i da smo bili na takmicenju.

@Markonator
@belgrade red star

Momci nije vreme za kojekakve prepirke, sada slavite uspeh nasih kosarkasa a kasnije cemo nastaviti sa diskusijama ko je za sta i ko je za gde. Ako bas ne mozete, onda Vasu prepisku nastavite na pp, da ne bih morao brisati i kaznjavati u ovim lepim danima za nasu kosarku.
 
Ameri su igrali jednu od 10 utakmica ,kada se desi da sve polazi za rukom.+ Velika agresivnost i u napadu a u udbrani da negovoris.
Da se desilo kojim slucajem jedna od 10 kada neide sve najbolje kao sto je bilo protiv Turske pa nece lopta u kos pa da su bili prinmorani traziti druga resenja ,Ali to je vec sta bi bilo kad bi bilo. .Djordjevi nije los .Ovi sto ih neko nabroja ,trenerske zvezde ,nemogu se oni platiti. Oni su nezasiti .Secam se kakvih je problema bilo za placanje Ivkovica prosli puta. Ovo je drugi tip coveka.
Kad bi bilo stani pani ,ovaj bi radio i za pivu. To treba ceniti .
 
Podsećanja radi : Doček naših košarkaša, uživo prenos (Rts 1)...

U onoj predivnoj atmosferi i velikom broju mladih ljudi koji su došli da prirede doček košarkašima, između brojnih drugih jasno vidljiv je bio i jedan zanimljiv transparent :
" ПРОКЛЕТА ЈЕ АМЕРИКА И ЗЛАТО ШТО СЈА "
Jeste da je u pitanju deo iz stare pesme, ali ima tu i neke simbolike, da ne kažem istine.
Bilo kako bilo, još jednom BRAVO za naše momke ...
 
Poslednja izmena:
141073346329.jpg
NASI SAMPIONI
 
Cestitke momcima. Doneli su srebro, a to je retko ko mogao da ocekuje. Mora se priznati da tokom celog prvenstva igrom nismo blistali, ali je kolektivni duh i hemija izmedju igraca i strucnog staba vodila do pobede u svim utakmicama koje smo pobedili. Protiv dve naj jace reprezentacije na svetu Spanije i SAD mi smo ubedljivo porazeni i zato ne bi valjalo da sada poletimo u nebo i velicamo pojedince bili to igraci ili selektor. Cinjenica je da smo uglavnom igrali sa osam igraca u rotaciji i da je na pojedincima bio velik teret. Tu pre svega mislim na Teodosica, a narocito na Bjelicu koji je proveo verovatno naj vise vremena na parketu. Na Katica, Stimca, Simonovica, Bircevica nije se moglo osloniti u naj tezim trenucima. Igra Teodosica u napadu je lucidna, nepredvidljiva jos kada ga krene sut, zato je i naj boljoj petorci sampionata, ali njegova igra u odbrani je dosta slaba. Markovic je dobar defanzivac, ali mu je napad slabija strana. Bogdanovic sigurno kapacitet, ali jos uvek trazi sebe. Jovic ima potencijala, ali verovatno nebi ni putovao da se Nedovic nije povredio. Krle me je malo razocarao narocito sa Amerima kada je u pocetku promasio dva zicera dok smo jos vodili i dok se rezultat lomio. Raduljica odlican, verovatno ni sam selektor nije toliko ocekivao od njega. Kalinic odlican srcan i drcan iskoristio je sansu jer pitanje je dali bi putovao da je Micov ostao u kombinaciji. Na koga bi mogli jos da se oslonimo u bducnosti? Steta sto Savanovic nije nasao zajednicki jezik sa selektorom verovatno bi vise pruzio od Simonovica. Tu je Lucic mozda Mitrovic u sirem spisku, ali evidentno je da nemamo kvalitetne centre one klasicne petice. Marjanovic ima visinu, ali je dosta spor, Gagic puno oscilira u igri. Sada malo strasti da se smire, stisa euforija pa da se vidi sa kojim snagama dalje u nove trijumfe.
 
Nadam se da ces izgubiti pare ovaj put, a na druge dobijaj ;)

- - - - - - - - - -

Ponos nase drzave Srbije, fudbalski klub PARTIZAN 0-0 Totenhem... Svaka cast momcima pokazali su da "mozemo"!!!
 
Meni se ne svidja sto je totenhem igrao na nereseno, ima da nam napune(znate vec sta) u Englesku :)
 
Nazad
Vrh