SPORT-Opšta tema

E ovako treba da igraju stalno, dobra odbrana i mirno rasterećeno u napadu. Bravo momci, svaka čast! Polufinale odigrati pa šta bude.
 
Po mom skromnom mišljenju ovo je bila najlošija četvrtfinalna utakmica. Slaba igra obe reprezentacije, čemu u prilog govori i katastrofalna statistika šuta za dva i tri poena, kao i broj izgubljenih lopti na obe strane. Na kraju i mali broj postgnutih koševa takođe to potvrđuje. Francuzi ispod prosečni a Španci katastrofalno loši, ispromašivali su se za nagradu, pa otuda mala rezultatska neizvesnost tokom meča. Bilo kako bilo, nadam se da će nam Francuzi biti lakši protivnik, ako ni zbog čega drugog a ono makar zbog domaće publike, jer sudije nam ni u kojoj varijanti nebi bili naklonjeni... Nadam se da će naši momci imati snage, volje i hrabrosti da se "oduže" i Francuzima na način koji su Brazilcima, da potvrde onu teoriju da je teško dva puta izgubiti od istog tima na jednom takmičenju, pa da nas iako će biti teško, uz malo sportske sreće koja je prošli put bila na njihovoj strani, ipak obraduju velikim finalem ...
 
@đađo74 ima tu nesto i do dobrih odbrana, bilo je dosta teskih suteva. Tokom meca sam mislio da ce se Spanci izvuci i pobediti, a dve lose utakmice tesko da bi odigrali, ovako neka vazi ono nepisano pravilo da jedna ekipa ne moze drugu pobediti dva puta na istom prvenstvu :osmeh:. U svakom slucaju, Francuzi su laksi protivnik, posebno sto Spanija igra kod kuce. Srecno nasim kosarkasima i samo hrabro :bravo:.
 
Lallalallallaal spanci ispali jajajjajaja spanci ispali, :osmeh: Mojoj sreci nema kraja :) Sad kako hoce vazno da u sred Spanije nema Spanije heheh
Ko ima vremena neka procita stranu stampu... Kao da su spanci boze me oprosti nebeski narod.
 
Poslednja izmena:
Naravno kolega @Mil, bilo je i rovovske borbe, jake odbrane su ključ savremene košarke. Nekako generalno gledajući za oko nije bila atraktivna utakmica. Ali jake ekipe prosto nekad pokleknu pod pritiskom, te je sport upravo zbog toga nepredvidiv a samim tim i zanimljiv...:cao:
 
Poslednja izmena:
Nasi momci su me odusevili , nadao sam se pobedi danas, ali bas sa skoro 30+ ... Ubedjen sam da to niko nije ocekivao... Svaka cast nasim kosarkasima, sad u polufinalu onako laganica, pa i francuze da dobijmo , red je , cisto da im vratimo za ono iz grupne faze !!
 
Kako mislis u glavnoj???!!! Vidim da prikazuju kako decaci siliju devojcicu???!!!
::jako_besan::
1410380840_big.jpg
Na koji deo mislis???!
 
Poslednja izmena:
Pa procitaj ovaj naslov levo REAL I Atletiko ja sam kapiten Reala,dolazili su juce iz blica davali smo izjave :osmeh:. Veoma zanimljivo pozivam vas na derbi 28.09 :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Stvarno?? e onda cestitam od srca :D da smo blize dosao bih iz momenta :D Slikaj nesto pa nam prenesi utiske :D Bas mi je drago :)
 
Nazad
Vrh