SPORT-Opšta tema

@Lule28
I gde su vam pare koje ste dobili?
Koliki je dug Zvezde i dalje?
Jel vi mislite da se mi kopčamo na leđima?
Otkud sada odjednom da je Ćoki postao predsednik KSS-a?
:haha:
Možda zato što se skandira Vesni?:unsure:
zasto odjednom kad je on u kosarci preko 30godina a ako si i zabroavio bio vec predsednik nekada samo tada bili Jugoslavija


pitas me za dug,pa pokrali ovi iz sns-a covece,terza i sva ta bagra pa oni zive od toga
vi i dalje neshvatate a kako to mi zaista nije jasno kamo srece da ne kradu koliko kradu i da zvezda u ovih 8 godina koliko igra evropu non stop moze da proda i kupi igrace za koliko zaradi stvarno

nama hwang najskuplji kupljen igrac za koliko oko 5.5 miliona a zaradili te pare,a vi se cudite odakle pare odakle pare
a iste godine ode Mijatovic i Erakovic za 16miliona samo od ta dva igraca

ocigledno se tu neko drugi kopca na ledja,kad ne kontate nikako sta vam pisem,po vama vucuc i terzic daju jos i svoje pare a ne da uzimaju iz zvezde milione
 
A da li bi ste igrali 8 godina za redom evropu da prvenstvo nije namesteno,da vam se klubovi ne sklanjaju i ne sviraju penali na svakoj utakmici? Terzices sin vodi OFK Beograd ili koga vec... Smejurija. :D
 
A pusti neka veruje u bajke. Vidis u ovo sve moze da poveruje a kad je buzet KK Partizana u pitanju onda opet ima neke analize. Evo ja mu verujem da su sve ovo zaradili. :D Da je ovo rezultat teskog napora i vrednog rada. Sve su stekli sami. :D


I sa svim tim sponzorima 2010 godine nismo bili 3x skuplji tim od vas. :)
e zato je tada vam predsednik Djuric i zavrsio kasnije iza resetaka

pare su isle negde drugde kao i sada kod terze madjije
 
A da li bi ste igrali 8 godina za redom evropu da prvenstvo nije namesteno,da vam se klubovi ne sklanjaju i ne sviraju penali na svakoj utakmici? Terzices sin vodi OFK Beograd ili koga vec... Smejurija. :D
kazem u pravu si
namesteno sve a stankovic uzme titulu pre 2 ili 3 godine sa 2 boda vise od partizana i samo je derbi odlucio i to poslednji 3 kola pred kraj,bilo nereseno,da ste nas dobili titula vama

isto tako kazem ti prosle samo 7 bodova manje partizan od zvezde i vi ove ne udjete ni u ligu konferecnije,pa kako?
 
pa nama zvalavi nije uplatio dugovanja i mi 2015 nismo igrali evropu,pricam za fudbal

a za 4 igranja lige sampiona samo od nje smo dobili skoro pa 80miliona evra,tv prava i karte tj ulaznice ni ne racunam,a gde su jos igraci koji su prodati a bilo ih je itekako samo ove je otislo za preko 20miliona evra.......ove smo dobili za transfere oko 25mil evra a doveli igrace za 18miliona

vama zvalavi uplati novac da igrate evropu vec 3 godinu za redom,vi ove od 3 takmicenja u kvalifikacijama niste uspeli da udjete ni u jedan a bili ste drugi prosle godine u prvenstvu i to samo 7 bodova iza Zvezde...kako to?

ocigledno ste zaboravili koje ste igrace vi prodavali u vase vreme?
evo nekoliko iz glave da navedem
Nastasic,Jojic,Jovetic,Fejsa,Rados Petrovic,Tosic.Lajic,Stefan Savic,Kleo,Diara,Ivan Obradovic itd itd....i gde su te sve pare?

u 6 godina vi igrate 1 ligu sampiona mi zbog glupog stankovica od 8 koliko smo mogli igramo 4 puta i 6 ili 7puta ligu evrope kada smo ispadali da li u grupi ili u kv za ligu sampiona


sto se tice kosarke si isto u pravu
kada je partizan harao REGIONOM zvezda nije postojala na mapi,cak smo se i ugasili

sada partizan igra evroligu,svake godine preko 20mil budzet,nasu ligu ni neigra i ne dobije nikakvu kaznu za to

radivoj korac niko nije mogao uzeti osim partizana tada
partizan u eri minga ima 3 kupa,cak je i Mega uzela jedan kup

tako da porediti tada i ovo sada---u pravu si--nebo i zemlja
Sve si im igrace nabrojao, samo si zaboravio glavne zlatne koke. Mitrovic Zivkovic, Vlahovic, Milenkovic, Pavlovic. Silni su to milioni. Sad nek se cesu gde ih ne svrbi i pitaju gde su pare.
 
A da li bi ste igrali 8 godina za redom evropu da prvenstvo nije namesteno,da vam se klubovi ne sklanjaju i ne sviraju penali na svakoj utakmici? Terzices sin vodi OFK Beograd ili koga vec... Smejurija. :D
Pa sad da li imamo milione i 3x sluplji tim, ili nam se svi sklanjaju i sve namesteno tj pustaju nas da pobedimo? Odluci se 🤣
 
@Lule28
I gde su vam pare koje ste dobili?
Koliki je dug Zvezde i dalje?
Jel vi mislite da se mi kopčamo na leđima?
Otkud sada odjednom da je Ćoki postao predsednik KSS-a?
:haha:
Možda zato što se skandira Vesni?:unsure:
Lopovski matuzalem Covic je to postao da bi se otvorilo mesto za zvalavog da preuzme Zvezdu 2027 kada mu istekne mandat . Pa nije valjda za dzabe zavrsavao skolu za trenera u matore dane .
 
Pa sad da li imamo milione i 3x sluplji tim, ili nam se svi sklanjaju i sve namesteno tj pustaju nas da pobedimo? Odluci se 🤣
Pa sve komplet. Terza kaze da vredite 100 milki a opet mora sudija da pomaze. Zaboravio sam u kom kolu vas je sudija Ilic pogurao odmah nesto na pocetku je bilo.

U nase vreme smo dobijali derbije sa 1:0
 
Pa sve komplet. Terza kaze da vredite 100 milki a opet mora sudija da pomaze. Zaboravio sam u kom kolu vas je sudija Ilic pogurao odmah nesto na pocetku je bilo.

U nase vreme smo dobijali derbije sa 1:0
Pa da je sadasnja vlast za zvezdu u fudbalu, jeste, a je terzic vucicev covek, jeste, da zvezda ima losu ekipu za ligu sampiona,ima, da ima prejaku ekipu za nase sugavo prvenstvo, ima.
Ali brate mili vasa ekipa je krs i pored toliko stranaca, imam osecaj da je zvezda stala na 4:0 da ne bi bilo prestrasno sa 5, 6 ili 7 nula.
Para je bilo kod vas, ali su krimilaci u vasim redovima previse alavi pa nista ne urade kako treba...
 
Nazad
Vrh