SPORT-Opšta tema

A jel ti znas koliko utakmica ona trojica koje sam naveo nisu igrali jer je reprezentaciji bilo zabranjeno da nastupa zbog tri godine sankcija??
Prosek im je 70 takmica sto nije tako lose priznaj . Mitar ima 94 za sada .
I samo mi raci sta su ti profesori uradili za reprezentaciju ? Dobro se secam Mijatovica koji se isto vukao po terenu i trckao kao feget .
@Zoran0230 - shvatis uskoro pa ces promeniti plocu .
 
Prosek im je 70 takmica sto nije tako lose priznaj . Mitar ima 94 za sada .
I samo mi raci sta su ti profesori uradili za reprezentaciju ? Dobro se secam Mijatovica koji se isto vukao po terenu i trckao kao feget .
@Zoran0230 - shvatis uskoro pa ces promeniti plocu .
Procesljaj malo internet pa pogledaj svetsko prvenstvo u Italiji kako su ti majstori igrali protiv Spanije i Argentine koja je na kraju bila druga. Zatim su ti majstori izborili odlazak na evropsko prvenstvo, ali su zdnji dan diskvalifikovani i umesto njih ode Danska, a kroz grupu smo se prosetali uz skor 7 pobeda i jedan poraz. Danska ni kriva ni duzna bude prvak evrope. Posle sankcija pobedimo Madjare 5-0 u Beogradu i 7-1 u Budimpesti. Sledece godine na svetskom prvenstvu vodimo protiv nemaca 2-0 na kraju 2-2 sve su to dobro utakmice u kojima je Piksi bio lider. I na kraju da kazem da bi za mene Piksi bio naj bolji igrac svih vremena na ovim prostorima samo da ga povreda nije sprecila u tome. Tadic ni blizu njega.
 
Nazad
Vrh