Soja 2020

B-63
Ako ne bude leptira do skidanja ne diramo vise!
1315ed3d63cd073f88faa2735cb37902.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od Mixera dobijem kompleks kad vidim prave redove, od tebe kad vidim kolika je soja. Sad svoju necu ni da slikam, sramota me :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Neću ni ja, mene još veća sramota. Posle dva kopanja sa sinovima i špartanja za koji dan, biće stvarno čista, ali mala da ga j...š. Još sejana na 70 pa deluje još manje. Sve mislim da kliknem koju sliku ali teraće ovi moji šegu na forumu, pa odustanem.
 
Pa što se brinete,zavisi kad je sejana.Jako sam za sada zadovoljan majskom setvom i kako je uspelo prskanje na crno.Videćemo na kraju koje će biti bolje,one iz ranijih ili one iz kasnijih rokova setve.
 
Па лепше и опуштеније се шпарта кад имаш пратиоца, зашто да не ако већ имаш могућности да неко прати
 
I mi krenuli drugo špartanje. Izašli u 17:30 i do 21 h ošpartali 22 jutra u dve parcele. Odradjen metribuzin + total pre nicanja, pa onda 0,5 l coruma po jutru pa posle dve nedelje ošpartana prvi put. Onda opet posle jedno dve nedelje druga doza coruma + flupisor, i danas pred špartanje izgleda ovako...







A posle špartanja ovako...





 
Kako stojite sa leptirima ?, ja ih nesto nisam video za sada, nadam se da ce tako i ostati.
Prosle godine u ovo vreme sam prskao protiv leptira.
 
Kod mene je prošle godine bila manja u ovo doba, ali bilo je razlike I u setvi, ove godine je nešto ranija, pa je i veća.
Prošle godine sam je prskao insketicidom 22.06., ove godine leptira za sada nema. Kad procveta palamida, videće se dal ih ima ili ne.
 
Nazad
Vrh