Soja 2015.g.

Moja soja je juče dobila 1. split 0.15 Ikarus + 0.5 Bentamark + 8 gr Dynox + 3 gr Symphony po kj.
 
Ne znam da li je u redu da mi se brisu postovi. Mislim da nista lose nisam rekao time da je u EU ipak bolje jer ponesto i daju a ne samo uzimaju kao sto vecina misle. Samo sam podsetio da nas velik problem je sve jaci prislon prema rusima od koji nikad nismo i necemo imati nikakvu vajdu!!! Ne treba nikome da smeta moj negativan stav prema njima, kao sto vecina ima negativan stav prema EU i ti postovi se nikad ne brisu dok ne krene neka polemika oko toga.
Jel vecina vas svesna koliko je to 300 e po ha posejane soje??? A obavezna isporuka im je smesnih 1200 kg/ha!!! Sta mislite o tome da bi smo mi imali te subvencije???!!!
 
A ja se uplastio hoce li biti dovoljno 0.1l/ha Pulsara + 0.7l/ha Coruma + 4g/ha Harmony + Lepak od oka ali sigurno 1dl/100l vode:osmeh:
 
I jel bude dovoljno 2 splita? Ovo su dozice hemije, da treba svakih 5 dana ici prskati, jer ako predje korov 0.5cm nece ga odneti 8g dinoksa:osmeh:
 
Odlučite se jel su dozice ili je cena Dynoxa trebao da ostane u džepu.:haha:

Radoslave uglavnom ambrozija i čičak ostali (čitaj preživeli)...i još po nešto.
 
Amrozija naravno da je prezivela 8g dinoksa i nepunu casu Pulsara. I 0.5l/ha pulsara prezivi ako je samo razvila dobro prvi par stalnih listova.
 
Bojcetiću čitaš li ti???...Prošle godine išlo se bez Dynoxa,a ovo je samo 1 split.Išlo se sa 0.52 Pulsara+2lit. Bentamarka+ 10 gr. Symphonya prošle godine po hektaru.:ppozdrav:
 
Dynox je veoma dobar preparat i ima sirok spektar primene. Meni je prosle godine odlicno ocistio njive. Sad sam zastitaru rekao da ostavi za mene Dynox jer ce se opet raditi sa njim.
 
Nazad
Vrh