Soja 2015.g.

Dozice ja imam dozu pre nicanja,sencor 200g po kj,odlicno odradio posao,sad pre prve troliske korovi 2-3 lista ambrozija,stir 30g RadIvan+5g promony po jutru prva tura posle 15-ak dana isto.
 
Ove godine gde je bila soja na soju idem prvi split dynox i harmony u drugom passat i savazon prošle godine je išla kombinacija u oba prskanja pulsar+dynox+harmony malo menjam i zbunjujem korovsku populaciju zbog herbicidne rezistentnosti.
 
Radoslave ne zbunjujes nista. Jer svi preparati koje si naveo su ALS inhibitori.

Kris citam naravno. I pre nego sto si napisao doze od prosle godine sam rekao da 0.5l/ha Pulsara ne moze da suzbije ambroziju. Mozda dinoks deluje dobro na ambroziju ali sa 1/10 doze tesko.
 
@talianu X puta smo divanili na ovu temu,da su vama dole južnije smešno male ove naše doze i suprotno da su nama abnormalno velike vaše.:ppozdrav:
 
Bentazon je drugaciji mehanizam. Njega ubaci ako hoces da sprecis rezistenciju na ambroziju, stir itd.

Senkor je takodje drugi mehanizam.
 
Negde sam pisao da mutirani stir tek sa 1000x dozom se skida u ogledima. Koristite bentazon akt materiju za stir taj.
 
Inače i ja sam počeo prskati soji,juče urađena prva parcela ,tek niknula i korov takođe na 1 ha 40 g dinoksa,pola kesice harmonija i 0,5 pulsara.
 
Nazad
Vrh