Soja 2011.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja imam balkana, dukata, gorstaka i galeba, sve je ok, lepo je izrsla,zadrzala tamno zelenu boju, dobila je dve prehrane preko lista, ima dosta mauna ali nisu nalile, valjda ce stici da naliju...
 
@telnett valjevki sat otkucava,to nisu grinje,ja sam 2007.e vr'o 9.augusta,jeste da nije neki prinos bio za ponos,bilo je 1700kg/kj,ali posle ni balkana nije bilo više,tako da je to to
 
Ja sam je posejao od 20 Aprila do 3 Maja. Odlicno izgleda i jos uvek je tamno zelena. Sorta je Balkan. Zanimljivo da od ovih kisa pri vrhu jos ima cvetova mada joj je visina od nekih 1.20 cm.
 
Evo moje Lidije,sve je super osim boje na istoj njivi imam lidiju i laru ili lauru o ogledu se radi,lidija je u kompletu pocela ranije da zuti,ova druga tek sad malo pocinje.Uscupao sam na 5-om koraku ovu soju bila je zajedno spojena ova veca ima 72 maune,a manja 49 mauna racunajuci i one male,cvetanje je zavrseno a trajalo je ro pre par dana.Brine me sto je zrno malo tj sitno hoce li ona uspeti da nalije ?
U njivi ima vlage,zemlja se crni skoro da lepi na papuce.
11ilh75.jpg
 
dimitri pa kod tebe i cigare rastu, soja u silos a cigare u vrata i rezervni tocak, zarada zagarantovana, Misa ti sve odradi :osmeh: ... Dobra, bolja od vecine mojih
 
25tuavb.jpg
ibypds.jpg
mene ovo zabrinjava posto se u dve parcele pojavio ovaj problem a ja neznam sta je posto ovo do sada nisam video.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh