Soja 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nasa je jos zelena, jos jedno 7 do 10 dana, taman da se iskristalise cena.
 
hoćemo ako bude ta cena koliko plaća silos kod vas na ulazu u selo jel primaju i kukuruz koja je cena jel imaš tabelu sušenja ili neku informaciju :ppozdrav:
 
idklecin je napisao(la):
hoćemo ako bude ta cena koliko plaća silos kod vas na ulazu u selo jel primaju i kukuruz koja je cena jel imaš tabelu sušenja ili neku informaciju :ppozdrav:
za sada se jos zvanicno nista ne zna navodno da neko placa soju 39 ali nikako da proverim informaciji :sta:
 
zorancile je napisao(la):
Ako daju akontaciju 25 dinara, onda ne verujem da će konačna cena biti 39. :sta:
jedan moj prijatelj mi kaze da je on uzeo akontaciju pre jedno 40 dana po 27 din
Post je spojen: [time]1284749098[/time]
_________________________________________________
to je sada igra macke i misa :zli: :udri: :zli:
 
nisam skinuo soju jer je jos vlaga 20 ali sam se zato napatio da nastelujem kombajn. otpusti korpu ,stegni korpu ,pojacaj vetar smanji vetar a ona prsti preko slamotresa i udara u zadnji deo kao u dobos.moracu da napravim neku "zavesicu" iznad slamotresa kako bih sprecio zrna da ispadaju napolje.Skinuo sam 4 vrste i izmerio 430kg tako da se nadam prinosu od preko 2300kg po lancu :cool: jos samo da cena bude dobra ali je na berzi u konstantnom padu. rekose mi da se nanadam vecoj ceni od 28 din. ::lose::
 
Kakvo je stanje u Bačkom Petrovcu jel komšija zna neku cenu kada si mu vršio
 
danas radio usluzno coveku i prevozio,na jednom lancu 3050 kg jusa za isplatu,strasno............juce radio moje 23.3 metera balkana po 1kj,za cenu se nista nezna.................
 
danger je napisao(la):
danas radio usluzno coveku i prevozio,na jednom lancu 3050 kg jusa za isplatu,strasno............juce radio moje 23.3 metera balkana po 1kj,za cenu se nista nezna.................
Mora da mu je lanac ,malo poveći :sta:ja još nisam čuo da može da rodi toliko, a ako jeste ova se godina neće skoro ponoviti!
 
stiv je napisao(la):
danger je napisao(la):
danas radio usluzno coveku i prevozio,na jednom lancu 3050 kg jusa za isplatu,strasno............juce radio moje 23.3 metera balkana po 1kj,za cenu se nista nezna.................
Mora da mu je lanac ,malo poveći :sta:ja još nisam čuo da može da rodi toliko, a ako jeste ova se godina neće skoro ponoviti!
pa to izađe 2440 po kj prinos,nije to ništa neobično.eto imao je čovek i 2800 po kj :D :D
 
@Miroslavjovanovic 78 pa to izađe 2440 po kj prinos,nije to ništa neobično.eto imao je čovek i 2800 po kj :D :D
[/quote]
Nije mi jasno kako si izracunao to 2440 po kj kad je covek rekao da na kj imao 3050.
Ti pogresio, a Danger sr.o do jaja.
A za klupe stvarnoooo su velike tamo ali samo u njegovoj ulici. :haha:
 
danger je napisao(la):
danas radio usluzno coveku i prevozio,na jednom lancu 3050 kg jusa za isplatu,strasno............juce radio moje 23.3 metera balkana po 1kj,za cenu se nista nezna.................
pa to izađe 2440 po kj prinos,nije to ništa neobično.eto imao je čovek i 2800 po kj :D :D
[/quote]
Nije mi jasno kako si izracunao to 2440 po kj kad je covek rekao da na kj imao 3050.
Ti pogresio, a Danger sr.o do jaja.
A za klupe stvarnoooo su velike tamo ali samo u njegovoj ulici. :haha:
[/quote]na jednom lancu baćo a to je jutro i frtalj iliti 1.25kj prinos 3050.preračunato na na kj izađe 2440kg.dobro sam ja rekao :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh