Slobodna diskusija o traktorima

Cena za Yto 130 ks 35000 e sa pdv, veoma mi se svidja i mislim da ce uskoro Ruja 1221.3 dobiti jednog kineskog drugara. Inace nas 1221.3 kod nas 11 g, opravdao sva nasa ocekivanja, bez vecih kvarova, lamela uradjena komplet na 3000 sati
 
Kod nas stigao Yto od sto i nešto konja, nešto kao novi tip, kažu da je bio 36000 sa pdv. Kako sad ovaj veći ispade jeftiniji.
 
Sta je bolje to je relativna stvar. Nekome je bolje polovan strani, a ne nov rus-kinez.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока

Baš tako. Nema smisla nikakvog to prepucavanje čiji je veći...
Ja sam lično našao računicu da mi je YTO najvolji izbor, jer sa Belorusima kod nas niko nema dobro iskustvo, raspadaju se kao od lego kocki da su i troše kao lokomotive. YTO sam imao 11 godina i generalno kako je sklopljen, održavanje, potrošnja i sve ostalo zadovoljavajuće plus su se kod nas ekstra pokazali i veliki i mali.
Što se zapadnjaka tiče i tata bi sine ali da platim brend i malo više udobnosti toliko više da mogu da za te pare obnovim komplet priključnu mehanizaciju nisam lud (mislim na nov). Za polovnog zapadnjaka nemam para za bacanje i skupe kvarove.
To koliko i za šta meni treba i novo je novo mislim da mi je najbolji izbor
 
Nazad
Vrh