Slobodna diskusija o traktorima

Nije traktor , al je bager . Trazim zupcanike trkace planetarnog reduktora u tocku . Osovina je zf pa su isti na dosta traktora jd ,fendt, cak kamionima ,..Treba mi 4 kom , nije tako hitno pa trazim da je jeftinije , moze i polovno . Zf original su preskupi . Najpovoljnije sto sam nasao do sad je oko 55e kom bez lezaja unutra .
Kat broj je 4472 353 098. Gdje da pogledam ?

-zf-4472-353-463.jpg
 
Mogu da ti pošaljem br.telefona čoveka koji prodaje polovne delove za D.F traktore pa možda ima jer su na njima Z.F komponente.
 
Da li su pokušao tražiti kod ovih što rasturaju bagere u dijelove? Ima kod mene jedan trguje bagerima i polovnim djelovima za iste.
 
Da taj Zoran, sad je se preselio. Bliže je gradu . Tako to ide zasto su dijelovi rijetki i tesko nabavljivi i polovni su jako skupi.
 
Da danas smo nesto o tome pricali . Zato je ko hoce da radi usluge realno bager da kupis i nemislis 150 do 250 000e , a sat rada bi trebao biti oko 100e
 
Kombinirka ima vise posla od bagera, ali dobra kombinirka. Ovde kod mene ovako u satnicu radi samo jedan sa atlas bagerom, i mislim da bi neko sa kombinirkom zaradio dobrih para.

Edit: Je si li gledao u intercarsu ili simimpexu? Valjda i oni drze ZF dijelove.
Ako pase dio sa nekog DF traktora imas jasmina u žepčetu..
 
Ne , nije original zf , vjerovatno kinezi dovatili , al dobro što si reko , pitao sam ovde majstora isto kaže da jeftinije nemože da se napravi sa obzirom na materijal i postupak . Nego ja gledam svoju računicu , isto ko u temi cijene vještačkog djubriva , ko prati , neću platiti kg uree više od 2 kg kukuruza , pa nek oni traže kolko oće . :haha: - Al kad bi svi tako razmišljali
 
Firma "Zupčanik" iz Ade pravi kvalitetno sve od tih stvari po narudžbini. Kontaktiraj ih i pošalji im kataloški broj pa vidi koliko će te stajati da ti oni to naprave.
 
Да буде и 55евра сигурно ће бити квалитетнији од тих кинеза или еу производње.
 
Nazad
Vrh